Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

Dao 500 na Milan 2, Chelsea 2, Inter 1, Shalke 1, Lokomotiva 1 i Liverpool 1, truli, uzhasni, smrdljivi... Znachi zvao sam druga pre tekme, nisam mogao da se setim jel smo igrali liver ili real, kazhe on liver, ja reko u kurac padamo proverenu... Inache juche pao na Manchesteru za 2600 na jednom a na drugom za 1350... Nemam pojma, sutra ako ne dobijem bicu u minusu velikom...

A inache, pogledajte samo ovaj mech Lokomotiva - Brondbi... Poluvr. 0 - 2, ja se skenjao bruka, pochelo drugo 55 min, ja reko odoh da pochistim sneg... Vracam se vode 3 - 2, znachi ne verujem... I na kraju josh i 4 - 2 bilo... Dali likovi za 4 minuta 3 gola... To je stvarno za L o L

Ae srecno trasu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prekljuce pogodim -

thun-arsenal-2

m.united-villareal-0-2

ajax-sparta-1

i sjebe me panatinaikos udinese, ja stavio x, udinese izjednacio 10min pre kraja i onda jos i poveo

a juce

schaelke - psv - 2-3

rosen-olymp - x

real-lyon - x

and-chelsea- pdg2

inter-pertra-3+

a sjebe me liverpool, ja stavio 1

zato danas mora nesto da padne jebem li ga

cska-levski-1

shathkar-rapid-1

hertha-lens-1

marseille-herenven-1

tromso-zvezda-1x

espanyol-palermo-1x

roma-strasbourg-1

kvota 13,5

ako neko zna nesto u vezi ovih ekipa, da li da nesto menjam nek javi

Link to comment
Share on other sites

menjaj tromso-zvezda ;))))

@Bartuc

Matori,Rozenborg je dosao iz 2-X,kapiram da si ti pogresno ukucao...?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

elem odigrao 4 tiketa,puko za sad samo jedan i to na mrtvi Torino...

1.ulog 200 -dobitak 7200

Salcburg [:D]

Dortmund x2 [:D]

Bajern 3+ [:D]

Sosijedad - Real 2

Betis - Kadiz 1 edit:kraj 1:1...jebem li im mamu mrtvu,dabogda ostali poslednji!!![:(]

Mesina - Inter 2 [:D]

Psv - Den Hag 1 [:D]

Kotbus - Grojter 1 (ovo sam stavio za ponedeljak jer mi se i svidja par a i cisto da bi mi povecalo dobitak a i mogu da je branim)

Inace,na ovaj tiket sam hteo da stavim Gretnu 4+ i Dortmund cistu 2 pa bi izbacio Psv i Grojter,ali jebiga usro sam se,nisam dobio dva vikenda,pa malo zent

2.Ulog 50 - Dobitak 3300

Bilbao 2 [:D]

Reading 2 [:D]

Koln (a) - werder(a) 1 (ovo sam se oslonio na to da je prvi tim werdera osakacen povredama,inace keln amateri su zadnji na tabeli :( ) edit: opaaa proslo [:D]

Nant - Strazbur 2 vodi Strazbur 2:0...barem neka uteha...

3.100 kinti - 400kinti (budjavi tiket ne znam ni zasto sam ga igrao)

Pasing 1+

Raith Rovers 1+

Rochdale 1+

Samsun 1+

Osasuna 1+

Bazel 1+

Siena 1+

edit:

ovu glupos' sam pukao...

eto to je to,posto niko nece da pishe,ja cu sam sa sobom da se raspravljam [:D]...

dupli edit:

sad da mogu da stignem otisao bih i uplatio za soma i po real 2...ali jbg,mozda me bog gleda,a mozda mi se i smeje :)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dao sam 20jura na zvezdu keca,i to je kvota bila ni manje ni vise nego 3...ovaj lepi tiket ce morati da se skenira i postavi ;)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sad je 1-1 ;)

imas jos sanse :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

uf ja juce stavio 20jura na Milan i uzeo 30...i danas ni manje ni vise nego stavim 20jura na Mancester...serem im se bas mi drago sto su ispali...a inace ortak na 50kinti zabo 7soma,ja sam se odusevio tiketom,znaci ono je jednom user...

Benfika 1

Barsa 2

Arsenal X-X

Tun X

znaci,ono sedeli smo u kladionici i kad je Barsa povela,ono je bila histerija...;)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

iz sata u sat pokazujes da ti je nick u skladu sa mogucnostima :D:D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

necu...necu...necu da vam kazem za koliko me zajebao a.madrid :((...jbt,poslednja tekma kao i uvek,a slepci vodili 1:0 i prime gol u 80om minutu...

Carlton 1

Birmingem 1

Strazbur 2

Lece 2

Stutgart 2

Atletiko Madrid 1 [:(]

ulog 75din

moguci dobitak 18290.25...jbg,ipak sam vam rekao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Konachno uplatio posle duzhe pauze i pogodih...

Na 100 dobitak 2000...nije mnogo ali fino za novi pochetak.

Kechevi na PSG, Fejenord, Benfiku i Inteeeeeeeeer.

@Jack-O-Lantern:

Evo imash ovde objashnjenje i par primera sistema.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ne bih da smaram, al jebeno me zanima

kako se igra prokleti sistem?

nikad to nisam znao

eh sad...

evo sad ti dajem primer

uzmes sistem 3 od 5

broj kombinacija dobijes (5*4*3)/(1*2*3) sto je u ovom slucaju 10kombinacija

e sad ulog / sa brojem kombinacija ti predstavlja sa koliko dindzi ces da mnozis dobijenu kvotu

i na primer,pogodis 3 X-a i to ti je kvota 27,a ulozio si 50dinara(minimalan ulog za 3/5sistem)to znaci da ce ti dobitak biti 27*(50/10)=135

fora kod sistema je da imas malo jace kvote,2-3 fixa i malkice veci ulog od standardnog(pod tim mislim npr. 200dinara) Aj nadam se da sam ti malo pomogao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...