Jump to content

Hammer of Wrath! novi pala skill


Immortalis

Recommended Posts

Ima on pun kurac mana, ali malo njih vrede i od gomile mana treba naci pravu kombinaciju, tako da sa paladinom i nije bas lako igrati.

Drugo, slab dmg ga kolje.

Pazi, znachi ti si mene quotovao, i napisao si ovo sto sam ja ovde quotovao, ali stvarno i pored ogromnog truda ne mogu da nadjem nikakvu vezu u ovome sto si ti napisao sa onim sto sam ja napisao [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada vidim paladina odjednom moja 150 godishnja baba mi se chini kao rambo sa neverovatno ljudim i neivesnim zivotom punim adrenalina i brzine ... ffs ...

od paladina gubim kada umrem .... od dosade

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Imam Paladina level 54 i mogu vam reci sto sam veci level sa njim sve mi je draze da ga igram.

Da je tezak tezak je u GUILDU gde sam ja ima nas samo 3 paladina od toga samo nas je 2 aktivno.

Neznam zasto ali ljudi beze od Paladina i kazu da je njega tesko voditi ????

No na kraju krajeva ovo je samo igra i to igra koja se placa :))))))

U pravu si. Treba znati igrati sa njim, zato i beze od njega ko djavo od krsta.

Jebote, probao sam iz zezanja hordu, taurene i nakrcao 15lvl za sat vremena, sa undeadom 10lvl za pola sata. Neka probaju sa paladinom. Krv ce propisati za svaki level.

Mnogo su se ljudi razmazili.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Jebote, probao sam iz zezanja hordu,  taurene i nakrcao 15lvl za sat vremena, sa undeadom 10lvl za pola sata. Neka probaju sa paladinom. Krv ce propisati za svaki level.

Mnogo su se ljudi razmazili.

Tu si u pravu i ja sm probo sa drugim likovima i mnogo brze se napreduje nego sa Paladinom.

Kojeg go lika da sam uzo sa njim brze ubijam nego sa Paladinom.

No stvarno mnogooooooooo je teze dobijati level sa Paladinom ko nije probo taj i nezna kakve su to muke :)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...