Jump to content

5000+ hka za jedan dan


Sajro

Recommended Posts

Salvation army su ok likovi ... uvek kada igram protiv njih, vidi se da znaju sta rade :)

DoF su malo retosi ali pvp im ide :)

Kad smo vec kod overpower loladina:

http://img94.imageshack.us/my.php?image=hammaren21aq.jpg

WASTEEEE !!!

sa su gejcine ... jednom sam se peglao sa tauren shamanom koji je imao pola epik opreme i finkles thinker ili kako se vec zove i peglam peglam i spustim ga i dodju sa dorf priest i paladin i priest ga mc-uje a paladin izhiluje i ja stojim i ne verujem .... glave bi im izlomio ....

+ sto su gejchine ... preotimaju outdoor raidbossove zato sto su dokoni smaraci ... zovu horde ortake da napadnu druge gilde koji rade azuregosa ili kazzaka da bi onda oni uleteli i ubili .... stoka ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Zasto da ti svi daju drop od Golemagga,kod nas u gulidu sve stvari koji nisu itemi,princip lava cora ili ti sastojci za mace idu u gulid banku i daju se onome kome trebaju.To su pravila i to je ok.kad je ispao q za priest staff od majrodoma 3 dana samo u WS farmovali demone dok ga prist nije dobio

Link to comment
Share on other sites

moxican, unstopable force jeste extra, ali alterac bg jednostavno ne radi kako treba na 64k :). Ugushi se veza totalno.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma sa su pederi zesci i nerviraju me uzasno, pale se mnogo... A sto se tice mace-a potrebno je exalted sa torijumom za plan samo kolko sam citao negde. Al to je najmanji problem, najgore je 3,8% drop od ragnarosa. Sto otprilike uz srecne okolnosti moze da padne 10-15 put kad se rokne. A to znaci mnoooogo mc runova i to dobrih. Preterali ga bas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...