Jump to content

5000+ hka za jedan dan


Sajro

Recommended Posts

24/7 in AV ... zajedno sa dva holy priesta i druidom ;b ono ... kad warr ima takav heal, najveci ubica :) plus, skoro uvek je sa njim i Power, female human mage ...

koja nije nista bolja ;b

http://www.rialto.cz/moje/123321012345.gif

Disbelievers of Faith ... postujem je jedino sto su MNOGO organizovani ;p

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ma da genjuro ne spava uopste lik nije normalan...Ma jeste bitan heal al jos bitnije je da ne izlazis ceo dan iz bg-a...Ima na shadowmoonu svasta da se vidi. Pre neki dan sam bio sa nekim vodjom Salvation army-ja u ubrs-u. Pomaze covek nekome, inace lik je pala sa 7k mane. Znaci kad sam video nisam verovao. Naravno sav u epicu. Inace ti pederesi iz sa-a su cini mi se prvi ubili Ragnarosa na eu serverima.

Link to comment
Share on other sites

Ma da genjuro ne spava uopste lik nije normalan...Ma jeste bitan heal al jos bitnije je da ne izlazis ceo dan iz bg-a...Ima na shadowmoonu svasta da se vidi. Pre neki dan sam bio sa nekim vodjom Salvation army-ja u ubrs-u. Pomaze covek nekome, inace lik je pala sa 7k mane. Znaci kad sam video nisam verovao. Naravno sav u epicu. Inace ti pederesi iz sa-a su cini mi se prvi ubili Ragnarosa na eu serverima.

Salvation army su ok likovi ... uvek kada igram protiv njih, vidi se da znaju sta rade :)

DoF su malo retosi ali pvp im ide :)

Kad smo vec kod overpower loladina:

http://img94.imageshack.us/my.php?image=hammaren21aq.jpg

WASTEEEE !!!

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Brate znaci sve slike ovog hammera koje sam ja video su bile sa paladinom, znaci pocinjem da se brinem :)

Nego reci kad bi te shaman sa windfuryjem zavalio sa ovim hammerom, nebi ti bilo dobro...

upravo razmisljam o tome.. aaaaaa.. boli sama pomisao! :(

Link to comment
Share on other sites

Bio bi to lep crit :) mada pre nego sto sam poceo da pikam wow video sam na jednom od foruma de ja lik napravio nesto jace od 5000 crit koristeci neki trinket.

Bilo je dosta davno pa ne mogu da se setim koji je to triknet konkretno ali ako neko zna plz neka ga postuje. Btw bio je cnimi se us forum (u svakom slucaju ne neki o piratskim serverima)

MUNZE KONZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Jebote sad gledam sta ide za mace. Brooooka znaci ovo ziv covek da nabavi tesko. Ima 2 dela eye of sulfuras i sulfuron hammer. Prvo je drop od ragnarosa 3,8%. Znaci prvo jedno par meseci konstantnog mc-a u istoj ekipi pa onda 3,8% sansa. Znaci nikad... A za hammer da ne pricam da treba 8 sulfuron ingota(koji su drop od golemaga oko 10%). Sto znaci da ga treba roknuti jedno 30 puta i vise da uopste padne tolko komada, a da ne pricam o tome da svi teba tebi da daju. A tek planovi za blacksmithera da napravi,pa jedno 50 arc. barova 10 lava core 10 fiery core-a 10 blood of the mountain 25 dark iron barova itd .... Jaooo kako bre ovo skupe,strasno!!!

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko info dal treba exalted sa thorium bros za to ? . Ja sam razmihsljao da pocnem da lovim ovo, ali shto je mnogo mnogo je jbg. Sad su opcija da jurim honor ili untamed blade koji je dosta loshiji ali lakshe se dodje do njega i ima opak proc + 300 streinght.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...