Jump to content

WCG prijave za StarCraft


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tvrdim da nisi probao sc...kraj, idi na wc forum sad :p

u wc3 se ulazhe vishe para jer je samo 4-5 godina novija igra.I jer hoce da izvuku iz wc-a bar priblizhno para koliko su iz sc-a...Chak je i vishe sc kopija originala prodato nego wc-a iako je igra izdata decembra 97' kada je duplo manje ljudi imalo komp.Necu vishe odgovarati :p

Link to comment
Share on other sites

tvrdim da nisi probao sc...kraj, idi na wc forum sad :p

u wc3 se ulazhe vishe para jer je samo 4-5 godina novija igra.I jer hoce da izvuku iz wc-a bar priblizhno para koliko su iz sc-a...Chak je i vishe sc kopija originala prodato nego wc-a iako je igra izdata decembra 97' kada je duplo manje ljudi imalo komp.Necu vishe odgovarati :p

uu ala si mi objasnio,ne kazem ja da je wc3 BOLJA igra,vec jednostavno popularnij,ima vise liga,sponzora i tako to ako me kspiras.Kapiram ja da je od SC-a nastao war ali samo kazem Barcasu da wc3 ne moze da poredi ni sa jednom drugom igrom sem sa SCom...ok?a i btw znam da SC>w3 samo serem ;] :D

Link to comment
Share on other sites

Jao , ja bih mozda i doshao , jer obozavam igru , ali u zivotu nisam bio na nekom SC turniru , uglavnom ga vec 4 god. igram kuci vs comp-a , i moje sc lan iskustvo se svodi na prebijanje od strane shamana...ALi ako uspem prijavio bih se bash da vidim kako je :) , tako da javicu , ako ne budem imao obaveza...

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto , nisam se dugo pojavljivao , ili je to sada u modi , ali u vecini topica se diskutuje o svemu i svacemu a najmanje o onome cemu je namenjen....

ili gresim:)

Onda plz nemoj da ides na wc3 forum...Tamo sam i pokupio off0topic price ;].Sry for that... Edited by zerox[pro-team]
Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto , nisam se dugo pojavljivao , ili je to sada u modi , ali u vecini topica se diskutuje o svemu i svacemu a najmanje o onome cemu je namenjen....

ili gresim:)

ma kada dodje neki umarac sa wc3 foruma onda jeste

zerox[pro-team] pravi primer zasto ljudi igraju wc3! imba :D

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

uu ala si mi objasnio,ne kazem ja da je wc3 BOLJA igra,vec jednostavno popularnij,ima vise liga,sponzora i tako to ako me kspiras.Kapiram ja da je od SC-a nastao war ali samo kazem Barcasu da wc3 ne moze da poredi ni sa jednom drugom igrom sem sa SCom...ok?a i btw znam da SC>w3 samo serem ;] :D

ja sam kucao sa barcasovog naloga... ja i poredim sc samo sa wc3... ostalo bi bilo iluzorno... npr ra2??? ko dupe i nosa...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

LOL

ma prijavi se bre ima da bude extra, a i veruj mi ima da naucish vishe za taj jedan dan shto cesh da igrash SC tamo nego ceo zivot da pikash sa kompom kuci :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

LOL

ma prijavi se bre ima da bude extra, a i veruj mi ima da naucish vishe za taj jedan dan shto cesh da igrash SC tamo nego ceo zivot da pikash sa kompom kuci :).

Vaistinu Sting , tako je:)

tako sam i ja naucio da igram kada se veliki dosadni vodja izdrao na mene i primorao me na napustim moj prvi i omiljeni klan... smrc:(

Link to comment
Share on other sites

Ma ti si izdao starcraft :D

bilo bi lepo da dodjesh pa da se ceo SMOR ponovo okupi. I onda se slikamo pa uzmemo neke stare slike i kazemo:

[sMOR] - nekad

[sMOR] - sada

[:D] [:D] [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ma ti si izdao starcraft :D

bilo bi lepo da dodjesh pa da se ceo SMOR ponovo okupi. I onda se slikamo pa uzmemo neke stare slike i kazemo:

[sMOR] - nekad

[sMOR] - sada

[:D] [:D] [:D]

ma smor ste bili i nekad i sada !

a bozhe, ladno sam zaboravio da je sting bio u smoru :)

btw thesmor[smor] > all ...

the smor rula ako on dodje bice mi ispunjen ceo dan !

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Analstriker - Koprivica, Dusan Starcraft Beograd 1

Conclave - Protic, Dejan Starcraft Beograd 1

Genofilos - Djurdjevic, Rodoljub Starcraft Beograd 1

Milos Milunov - Milunov, Milos Starcraft Pancevo 1

nadimac - Ristic, Dragan Starcraft Beograd 1

NemeSiS - Adzic, Dimitrije Starcraft Beograd 1

Radule - Radulovic, Milos Starcraft Beograd 1

vanilica - Petkovic, Srdjan Starcraft Beograd 1

Apocalyps - Jocic, Luka Starcraft Beograd

Brat - Curman, Miodrag Starcraft Beograd

cB]KarlaX[ - Radak, Srdjan Starcraft Kikinda

Dule_smor - Ivkovic, Dusan Starcraft Smederevo

Flaster - Rakonjac, Urosh Starcraft Beograd

miniStar - Sovilj, Dusan Starcraft Novi Sad

nidzika - Dizdarevic, Nikola Starcraft Raska

oO)AtTiLa(Oo - Pravda, Attila Starcraft Beograd

Red - Rakic, Dejan Starcraft Pancevo

Svi prijavljeni! glhf svima!

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

eh:) atila kad se setim kako sam te nekad ponizavao u sc-u :)

:D kada si zanao da klikces za razliku od mene :D

a ni nececam se da smo igrali!

Svi smo to radili inse :P.

I nishta se nije promenilo ni danas...

ti cuti molim te voleo bi da igras na wcg-u!

samo picke odustaju!

Edited by oO)Iva(Oo
wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...