Jump to content

blizzard postao bash bezobrazan


Sajro

Recommended Posts

jbt opet ne radi pola servera, ne radi dunemaul.. bar za one koji nisu u igri (brat igra, a ja ne vidim server.. ortak izashao i vishe ne moze da se vrati).

znachi josh pre patcha bilo je frke sa serverima. lag u ahu, mailboxu.. _napad_ laga pa svima skochi ping na 1500, padaju serveri, skoro svako veche restartuju po dva puta server, redovno problemi sa auth serverom, onda bugovi kada netje da se konektuje na servere itd itd itd.

ja ne kapiram, puni su kesha, svaka igra im je neverovatno prodavana. sa wowom mesechno zarade 35 miliona dolara (po poslednjim podatcima) i ne mogu vetj mesec dana da srede servere.

bruka.

josh gledam onej tech forum, svaki dan po 20 novih topika kako ljudi ne mogu da udju na svoje accountove, kako ne mogu da igraju sa pola likova, kako su zaglavljeni u instansima itd itd.

ja kapiram da ovako igrana, velika igra mora da pravi probleme.. ali ne na DNEVNOJ BAZI!

poshto ja igram samo notju, konachno sam napravio lika, krenuo da uzivam u igri kada ono prc.. od cele vecheri vishe chekam servere da se vrate nego shto stvarno igram.

drugo, sajt.. sajt je jebeno 80% vremena down! raspada im se i billing system, ljudi se zale da ne uspeju da plate pretplatu i po 3 puta pa im je blokiran acc na 24h itd itd.

josh jednom, bruka!

ako neshto ne preduzmu povodom ovih gluposti, veliki deo igracha tje napustiti wow ako ne za stalno onda na neko vreme - ko je lud da platja mesechnu pretplatu ako mu vishe ne radi, nego shto radi.

a shto se tiche bezobrazluka.. najbezobraznije je shto nishta ne pishu na sajtu u vestima, shto nisu bar rekli da tje dati 3-5 dana minimum free, NISHTA! na forumu se pojave par puta, na svakom 150. topiku i kazu "we are aware of problems, we are working on that, but we don't know when we will fix that and we can't talk more about that issue." .. po peti put, UZAS!

btw kako vama rade vashi serveri na kojima igrate? kako stoji shadow moon, etc. ja znam da se dunemaul raspada i razmisljam da krenem na nekom serveru gde nisu toliko chesti padovi. jebeno dunemaul skoro nikada nije ni high populated a ovako loshe radi.

Link to comment
Share on other sites

Shadowmoon je pao vec jednom evo sada i drugi put .. malo radi malo ne radi , ali izgleda da je sada bash oboren , eto zato i svratih ovde ... laguje konstantno ceo dan ...

Smarachi su stvarno ...

btw kazu da je to jer ubacuju novi patch , da da opet ce izgleda , bar se ja nadam , nisu potravili nistha od bagova , frost ova muvment bag i josh 2 questa zabaogvana to je sto ja znam od vecih ... a ima mali milion manjih ... i nadam se da ce malo da debafuju prista i shamana , da mogu lakshe da ih ovnujem :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

voleo bih da pomru mamu im jebem

znachi koliko me je ujebao taj njihov lag servera bruka

nadjem crimson hat kod bossa pred ramstaina ne znam kako se zove onaj sto dropuje kljuch ,server zalaguje i sve discuje i tako ja ne dobije hat koji sabija za PvP

dans sam hteo da idem u strat udjem u istancu i tu zabaguje ping mi skochi na 1600

a u stvari treba realno da mi bude 80

ZNachi mnogo sam se nervirao oko toga ali nadam se da ce uskoro to srediti

Link to comment
Share on other sites

ne rade svoj posao.Toliko para zaradjuju a nemogu da nam obezbede neormalne servere. Gledam sad ubacuju neko pecanje u stranglehornu, a o serverima ni reci. Mislim stvarno... 35 mil za pecanje.. Otishao bi da ih ispljujem na eu forumima, ali login ne radi, IDOTI!

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Vec sam ranije popljuvao Blizz na nekom ranijem topicu kao neozbiljnu firmu, a evo sada cu da vam dam i neke razloge za to, a posle toga ce i neke stvari, nadam se, biti jasnije.

Naime, WOW je definitivno najprofitabilnija Blizzardova igra (a kako se stvari krecu uskoro bi mogla da bude i najprofitabilnija igra uopste), medjutim vodeci ljudi iz firme umesto da nagrade developere za njihov visegodisnji trud i zlatni rudnik koji su im stvorili, oni rade upravo suprotno, tako da su bonusi koji su programeri i dizajneri dobili bili ispod prosecnih u gamedev industriji. Ovo je izazvalo momentalni odliv velikog broja (kljucnih) ljudi iz kompanije koji razocarani njihovim postupcima vishe nisu hteli cak ni da pregovaraju sa Blizzom. Ako se stvar pogleda iz ove perspektive nije uopste cudno sto firma vise nije u stanju da ispravi ni najprostije bagove po pola godine, sto vlada potpuni raspad sistema i slicno. Naravno da oni imaju para da unajme nove ljude, ali ti novi ljudi nikako ne mogu u dogledno vreme da zamene one koji su na projektu radili 3-4-5 godina i koji kompletan engine poznaju u dushu.

Da stvar po Blizz bude jos gora ti ljudi koji su ih napustili su oberucke prihvaceni od glavnih konkurenata (prema informacijama koje imam dobar deo tima je presao u azijsku firmu koja pravi "Line age") tako da se u bliskoj buducnosti moze ocekivati da wow dobije zestoku konkurenciju, sto bi moglo u potpunosti da dotuche Blizzard, jer konkurencija ce verovatno da uchi na njhovim greskama tako da sigurno sebi nece dopustiti propuste zbog kojih mi ovde svakodnevno kukamo.

Ostaje nam samo da cekamo kako ce stvari da se razvijaju, ali jedno je sigurno: predstoje nam dani u kojima cemo imati mnogo vise izbora, i u kojima ce firme da se otimaju za svoje musterije tako da necemo morati vise da trpimo ovakve stvari...

Link to comment
Share on other sites

ma koliki sam fan wow-a moram da priznam da bi voleo da vidim da blizz bude potucen. Alavi su pre svega i shtrashno bezobrazni. Ljudi koji su radili GW su nekada bili key ppz u blizzardu , oni koji su radili wc su ih napustili, glavni covek koji je radio engine za wc je otishao. I shta ocekivati od takve firme. Ako se uskoro ne poprave i ne pocnu da cene tudji novac i vreme, zelim im lepu brzu propast !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Hm...da i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju :P

u drugim mmo igrama postoji neshto shto se zove reimbursment. izgubio si neshto zbog pada servera/laga? napishi peticiju; oni ce provriti logove i ako se pricha slazhe dobicesh reimbursment.

ne zaboravi da ti PLACASH da igrash igru i da svaki pad servera je nedovoljan kvalitet usluge. druga je stvar ako ste navikli da vas tretiraju kao stoku i volite da grindujete instance 12 sati za dzabe. blizzard uzima desetine miliona mesechno od wowa, zashto ne bi unajmio josh gmova? mislite o tome..

Link to comment
Share on other sites

Znaci juce nakon sto sam umro ispred zadnjeg ulaza u Uldaman (u koji iz nekog razloga nije moglo da se udje) stignem sa duhom do lesa i nema ressurect-a, logoutujem se i da probam ponovo da udjem sa likom mozda se problem resi kad ono "You were disconnected from server" i jos nekoliko puta ista stvar. Dodjem za sat vremena kad ono duh mi leti do Ironforgea pa potom do Dun Morogha po putanji grifon mastera i nakon desetak minuta tek sleti pri cemu nisam imao nikakvu kontrolu nad likom.

Link to comment
Share on other sites

a shta si ti blago meni uzimao ? [}:)][}:)][:D] .

@Myst, WDDG nemoze da bude kao original ni za milion godina ! I da nekim cudom tako neshto postignu ... ko ti garantuje za charove. Samo jednog dana odesh na WDDG site, kad ono iskoci neshto npr ovako http://www.blizzhackers.com/ .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

a shta si ti blago meni uzimao ? [}:)]  [}:)]  [:D] .

@Myst, WDDG nemoze da bude kao original ni za milion godina ! I da nekim cudom tako neshto postignu ... ko ti garantuje za charove. Samo jednog dana odesh na WDDG site, kad ono iskoci neshto npr ovako http://www.blizzhackers.com/ .

Casna rec cist sam bio :)

Ne bi verovao da ce mi se to desiti ali doslovce wisp je leteo (i to "nebu pod oblake") od Uldamana sve do Ironforgea pa nazad ali samo do Dun Morogha gde inace slecu grifini i to bez ikakve moje kontrole. Toliko o radu servera.

Pre toga smo pokusavali da udjemo pola sata u Uldaman na glavni ulaz kao i jos nekoliko grupa sto horde sto alliancea, krene da ucitava instancu ali nista se ne desava i za to vreme te ubiju grupe hordi sto dolaze, ti fakticki stojis iza onog portala za instancu dok se to desava, kasnije smo nas dvojica koji smo zakasnili u instancu ubili celu zabagovanu grupu horde koja je ubila nasu trojicu pre toga dok im je ucitavalo instancu.

Igranje WoW-a stvarno pocinje sve vise da lici na LSD trip :)

Link to comment
Share on other sites

nwo to se i meni desilo sinoc kad sam ulazio u scarlet monastery samo sto me nije niko ubio nego kako sam usao u njega diskonektovao me i kad sam probao da se ulogujem nisam mogao (disc cim se logujem) a danas mogu ali kad se ulogujem mrtav sam ali nisam wisp ne vidim spirit healera i ne mogu da udjem u sm ... napisao sam dva ticketa sa tim charom i sa mainom i post na eu wow forumu i jos uvek nista ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...