Jump to content

problemi sa platjanjem


Sajro

Recommended Posts

do danas nisam imao problema sa visa virtoun karticom r. banke niti sa platjanjem wow pretplate ali evo danas mi ceo dan govori da su mi kartica & verification code pogreshni. hmmm, jel to kod svih tako or?

btw uspelo mi je da uplatim iz tretjeg puta ali opet ortaku kada sam sada hteo da uplatim opet netje.. mislim koja je fora da prvo kaze da mi ne valja kartica/taj code, pa opet i onda iz tretjeg da uspe.

da, imam kesha na kartici.. proverio danas.

any comments? :/

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me koliko je dovoljno da uplatim na racun (npr. 15 evra) u napred da bi sve proslo u najboljem redu? [?]

Pozdrav

visa virtuon i rajfajzen banka zahtevaju da na rachunu imash uvek 20e i tih 20e ne mozesh da troshish. da bi ti sve proshlo kako valja dovoljno je 13e, ali ja uvek uplatim kao da je pretplata 15e i nisam imao problema do ovog meseca.. mada na kraju sam uspeo da uplatim!

Link to comment
Share on other sites

visa virtuon i rajfajzen banka zahtevaju da na rachunu imash uvek 20e i tih 20e ne mozesh da troshish. da bi ti sve proshlo kako valja dovoljno je 13e, ali ja uvek uplatim kao da je pretplata 15e i nisam imao problema do ovog meseca.. mada na kraju sam uspeo da uplatim!

Mislim da ispod 15 evra ne mozes ni da uplatis na devizni racun, al' nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...