Jump to content

Recommended Posts

Znaci ne radi se o replaju,ne radi se o nikakvgoj imbi ili bilo cemu,radi se o MadFrogu i Satiniju koji su se sastali na ladderu na sta je MadFrog kao i uvek bio manner igrac,na sta je dobio jednu recenicu koja je glasila ovako: "Stop abusing fucking newb"

Znaci kako stvarno nije sramota tog elfa,dobio je partiju,josh je reko stop abusing fucking newb MadFrogu koji se stvarno najbolji UD evropski igrac itd,znaci stvarno takvu stoku treba ubiti od batina......... pogledajte rep:

http://www.wcreplays.com/_replays/6051/20050804/[wcr20050804]Eulo_o_(U)_vihainen_matti_(N)_0.w3g

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

au, kako li je taj no manner satiini smeo da uvredi prechasnog i presvetog madroga, stvarno povod za novi topic..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au, kako li je taj no manner satiini smeo da uvredi prechasnog i presvetog madroga, stvarno povod za novi topic..

Ne,hocu da kazem zasto je to bilo potrebno da mu kaze?Ono kao ja sam baja satini ja sam goshu igram elfa i bole me kara za sve ono kao crkni glupi medfrogu ti si jedna velika noobara...give me a brake....molit te

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Ne,hocu da kazem zasto je to bilo potrebno da mu kaze?Ono kao ja sam baja satini ja sam goshu igram elfa i bole me kara za sve ono kao crkni glupi medfrogu ti si jedna velika noobara...give me a brake....molit te

Hm... Ja licno mislim da si bio na strani onog elfa ti bi pisao mnoge druge grozote .... to necu ni da komentarisem... Jednostavno je covek puko kolko ga je ovaj smarao tako da ....

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Interesantna partija, nije toliko strasna ta rechenica IMO... Jes' ga malo smorio Frog, ali je bas zbog toga i bila dobra partija... Eto napisao sam nesto chisto da ne bude da nisam odgovorio na temu [:D]

E sad pravi razlog zasto sam postovao... Evo sam iskopo jedan fin avatar za Freemana i ekipu koja kuka kako su elfovi imba :D Check it :

http://www.eurobattle.net/forum/avatar.php...line=1117851649

Link to comment
Share on other sites

neko je ovde napisao :mozda nije znao da je on: tacno ali pisao je lvl igraca koji je oko se nevaram 55lvl ipak je mozda umislio da je polji od froga i da je frog niko i nista pa da ga malo ismeje...

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Interesantna partija, nije toliko strasna ta rechenica IMO... Jes' ga malo smorio Frog, ali je bas zbog toga i bila dobra partija... Eto napisao sam nesto chisto da ne bude da nisam odgovorio na temu  [:D]

E sad pravi razlog zasto sam postovao... Evo sam iskopo jedan fin avatar za Freemana i ekipu koja kuka kako su elfovi imba :D Check it :

http://www.eurobattle.net/forum/avatar.php...line=1117851649

Ma garat je elf imba.........vec sam rekao po 10000 put i recu josh jedno elf mi nesmeta ali jeste imba rasa.......

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Hm... Ja licno mislim da si bio na strani onog elfa ti bi pisao mnoge druge grozote .... to necu ni da komentarisem... Jednostavno je covek puko kolko ga je ovaj smarao tako da ....

Kao prvo nikada nebi bio na strani NI jednog elfa,a kao drugo da sam elf igrac opet ne bih bio na strani tog elfa jer je decko totalni idiot,i da je to napisao opet bi bio na strani MadFroga......da jeste nije znao da je to madFrog mislio je da je to neka noobara lvl 55 sa preteranim scorom,ma cist noob.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Jel replay neradi ili treba registracija ?

koliko puta treba da stavim ovo http://www.freedownloadmanager.org/download.htm

kad downloadujes preko njega netreba nigde registracija i radi kao masina,a mozes i da prekidas pa ponovo da nastavis download!

btw:izvinjavam se jer nema veze sa temom

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ono jeste bio Mad]Q[FroG iz vishe razloga:

- Prvo, MaDFroG koristi 6 hotkeys-a kao i Eulo.o

- Drugo, troshi jako malo, iako ima jako mnogo, chak ne kupuje ni scroll, nego samo ono najpotrebnije, to je def. njegov style

- Samo jedan covek na svetu mozhe da ima onakav skor sa UD na Europe

- I na kraju samo bi jedan covek nakon onog "newb" napisao "gg"

Link to comment
Share on other sites

Znaci kako stvarno nije sramota tog elfa,dobio je partiju,josh je reko stop abusing fucking newb MadFrogu koji se stvarno najbolji UD evropski igrac itd,znaci stvarno takvu stoku treba ubiti od batina.

Ne vidim sta je tu novo, znaci otvorio si novi topic o badmanneru ( koji je prisutan u cybergamesu od kako postoji )i kako tu stoku treba ubiti....

Ko da svi nismo pricali o tome 1000 puta...

brain ?

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo nikada nebi bio na strani NI jednog elfa,a kao drugo da sam elf igrac opet ne bih bio na strani tog elfa jer je decko totalni idiot,i da je to napisao opet bi bio na strani MadFroga......da jeste nije znao da je to madFrog mislio je da je to neka noobara lvl 55 sa preteranim scorom,ma cist noob.

napravio sam typo nisam mislio na strani elfa nego da si na mestu tog elfa ne bi prso? da te decko cima 30 minuta sa gargojlima i ti mozes* samo da ga mrzis... kolko ja znam a dobro znam ti si jako kratkog fitilja... on cak nije ni znao da je eulo.o mad frog a i da jeste kakve veze ima... jednostavno je uradio u afektu... ne pokusavam da ga opravdavam, stvarno me bole kurac sta su jedan drugom rekli.. a po meni je stvarno glupo da za ovo otvaras novi topik...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...