Jump to content

Treba mi savet


balrog-

Recommended Posts

Posto u skorije vreme planiram da kupim WoW treba mi savet u vezi sa Rogue.Jednostavno nisam siguran koju rasu da uzmem nekako Night Elves izgledaju najbolji zbog visokog agility-ja ali opet nekako me i ostale rase privlace naravno samo one koje mogu da budu Rogues.

Pa kada pocnem da ga igram mozemo svi da se okupimo i da idemo da peglamo sve zive i nezive [:D]

Link to comment
Share on other sites

I ima Escape Artist... Ali ako mene pitas (a ne pitas me:P) najbolji je UD Rogue, Will of the Forsaken znaci puno. Pre svega jer rogue mora doci u melee range da bi napao, tako da si uvek izlozen fear napadima. Engineering je veoma dobra profesija, i mislim da je bolje ako uzmes Gnomish, ima korisnije stvari.

Link to comment
Share on other sites

meni je jako gotivan orc rogue.. ali ako gledash racial bonuse, najloshiji je ali to nema toliko veze na levelima posle! znachi ako otjesh da birash po racial bonusima.. tu ti je ud prvi, elf drugi dok gnome/human dele tretje mesto. ja bih izabrao undeada jer je stvoren za warlock, mage ili rogue klasu.

Link to comment
Share on other sites

ima agiliti velik a gnome npr ima povecan intelekt , i ima ono da nestane , sto je ogroman bonus po meni , milsim 100 vrsta da se stelthujesh :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

gnome-ov escape artist ce vam biti zlata vredan kad vas kasnije budu peglali magovi druidi a da ne pominjem i ostale klase koje imaju slowing/imobilising efekte ....

a wotf je sad 5 sec ... i nije tolko magicno ...

human je rogue ubica ... percepcija ftw

elf bolji stealth i +5% vise dodgea od ostalih klasa (1% rasial dodge bonus X5 zbog klase rogue)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mozhe i skirinking i nogenfoger i world enlarger...znachi razbio sam se od smeha kada sam video gnoma MAUNTOVANOG koji je bio velik ko recimo mini-skarab koje bacaju silithid swarmeri u tanarisu znachi maaaalo, nevidljivo...znamo zamishljam gnom roga sa tim koji udje u texturu bilo kome i zavrshi ga dok se ovaj ne osvesti =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...