Jump to content

PRICAJTE MI JOS MALO O IMBALANSU!!!


Guru)

Recommended Posts

Classes

Rogue 10343

Warrior 8651

Hunter 7649

Mage 7105

Priest 6973

Warlock 5200

Druid 4762

Paladin 4684

Shaman 3994

Races

Human 11618

Night Elf 11518

Undead 9919

Tauren 6141

Gnome 5237

Dwarf 5093

Orc 4946

Troll 4746

Factions

Alliance 33466

Horde 25752

cisto da se zna najmanje ima shamana i paladina a vidite koje manijake ljudi najvise uzimaju takodje pogldajte OGROMNU razliku izmedju broja horde i alijanse orc i troll najmanje takodje... izgleda da ljudi vise vole humane i elfove (dobrice) i rogue i wariore a Najmanje ima " IMBA " paladina i shamana... tako molim vas nemojte da svaki drugi topic stavljate imba ovo imba ono uvek ista prica i ljudi se svadjaju .

Uzivajte u igri i ubijajte sto vise ovih rogua i warrior mamicu im njihovu ima ih ko kineza !!! :P:P:P CHEERZ!!!!

Link to comment
Share on other sites

da li si ti normalan, pa ne mozesh da gledash ukupne statistike.. pogledaj statistike za pojedine servere i videtjesh!

primer, dunemaul:

alijansa: rogues 1070 (18%), paladins: 919 (15%), hunters 878 (14%) i tako dalje..

horda: shamans 758 (18%), warriors 748 (17%), rogues 703 (16%), mages 543 (13%) i tako dalje..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam od horde najvishe sretao shamane , i to ork shamane , pa tauren wariore, pa ud rogue , pa tauren druide ... tako bi ishlo nekako , ali ono najvishe shama na shadowmoonu ... ( onih sto jure 20 lvl manje ) :) :) :)

sto se tiche tih oficijalnih statistika mrzi me da se cimam ali verujem da ima najvishe shama :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jebote kolko lud covek treba da bude da poveruje da vise ima warlocka nego shami/pala...Bre ljudi ajde malo ozbiljnosti molim vas pre nego sto postujete nesto...

totalno se slazem.

ja sam 50% dana u wow-u na serveru dunemaul i ono shto mogu da primetim u if-u najvishe sretjem paladina, rogueova i huntera mada u poslednje vreme vidim dosta i warriora, bash dosta.

shto se tiche horde, tamo ubedljivo ima najvishe shamana i rogueova dok recimo huntera jedva da ima.. mislim da sam ih sretao manje nego priestova i warlocka.

i da, na hordinoj strani je bolja situacija shto se tiche warlock/priesta po onome shto sam video i prochitao. ljudi se dosta loze na undead warlocke i priestove dok u alijansi priestova ajde i ima neshto (mada neverovatno su potrebni dwarf priestovi, jelte fear ward) ali warlocka.. hehe, ono kada vidish nekog setish se da ta klasa postoji! :/

Link to comment
Share on other sites

ma glupo je gledati statistike uopste...

cak i za pojedine servere ko sto je cyro pomenuo... dosta tih igraca je neaktivno, pa i ako su se napocetku i lozili na samane posle su sa altovima bucali neke druge.

znam da na mom serveru nema toliko mnogo shamana, a i pola njih su neaktivni ili likovi koji igraju sa njima vec imaju lvl 60 druge klase koje sada bucaju.

sa druge strane imamo allijansu i palamure koje uglavnom igraju klinci koji se loza na mocne rendzere pa nikako da im bude dosta paladina.

warlocka u globalu ima najmanje na svim serverima, a u hordi ima recimo malo i huntera.

a i u ostalom nije bitno kolko ljudi igra sa nekom klasom vec je li ta klasa imba ili ne u praksi... shaman/pala trenutno jesu (i po tome kolko se blizzard interesuje za to, i ostace) imba i tacka.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam mislio na pochetku da u alijansi ima mnogo, mnogo, mnogo vishe dece nego u hordi.. ali sve vishe i vishe mislim da je to samo glupi _mit_. kladim se da ima slichno toliko dece undead rogueova koliko i elf rogueova ili paladina i tauren shamana etc.. just my 2c.

problem kod paladina/shamana jeste shto ljudi koji ne mogu da se odluche za klasu uzmu te hibride + su chuli da su "imba" & stuff. evo moj ortak koji je od jednom odluchio da igra wow, jako malo zna o samoj igrici, kada sam ga pitao "koju tjesh klasu da uzmesh?" on je odgovorio "pa shaman ili paladina, oni sabijaju niko im nishta ne moze - imba!!!", a daleko je od klinca.. 19 godina ima chovek.

warlocka u globalu ima najmanje na svim serverima, a u hordi ima recimo malo i huntera.

slazem se!

Link to comment
Share on other sites

Evo cyro odma da te razuverim.....od svih paladina koje sam uzivo video da igraju samo su dvojica stariji od 14 godina....tako da sto se toga tice to je tacno da 70% dece uzima paladine :) bar u BG A te statistike mozete da bacite u vodu zatos to ja udjem u AV i svaka druga meta mi je jebeni paladin sa dignutim stitom imun na sve :PP :) Ali ozbiljno mnooogo ima paladina i huntera u alijansi bar na dunemaulu

Link to comment
Share on other sites

"ha eno ga pala sa pola helta i seva ga jos 2-3 hordasa aj da ga ambushujem.. 566 dmg... hmphh nije crit, nema veze sad ce neki ludi backstab... 298... nije crit opet.. ok ostalo ga 2% sad ce da padne.... immune.. izlecio se... immune.. immune... aha udario sam ga... immune... immune... immune... itd"

Link to comment
Share on other sites

o pali i rougu ? :) , mada ono nemate sta da se bunute za paladina , zaista je kul lik za imati u druzini , 2 x pala aure pa bow , pa bos itd pun kurac bafova a josh su dobri i healeri i josh su ajde da kazem potencijalni tankeri ... tako da je klasa sasvim na mestu ... na stranu sto ih treba zabraniti u p v p :) , ja kao mag volim da imam vishe 2 x pala nego 2 x priesta ... izmedju ostalog zato sto ne moram da brinem za roll :) :) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Stvarno prica o pali i rogu, ja bre mislo o magu i priestu...Mene je samo zanimalo sta oce da kaze,posto to sto je napisao je jedna od milion situacija koje su zanimljive u igri. Tako da navodjenje istih ne razumem uopste. A ako je kojim slucajem hteo da pokaze kako je pala imba, o tome nema potrebe pricati jer to nema pojma...

Link to comment
Share on other sites

evo moj ortak koji je od jednom odluchio da igra wow, jako malo zna o samoj igrici, kada sam ga pitao "koju tjesh klasu da uzmesh?" on je odgovorio "pa shaman ili paladina, oni sabijaju niko im nishta ne moze - imba!!!", a daleko je od klinca.. 19 godina ima chovek.

Zasto mi se cini da je ovo Kovach reko...

Link to comment
Share on other sites

"ha eno ga pala sa pola helta i seva ga jos 2-3 hordasa aj da ga ambushujem.. 566 dmg... hmphh nije crit, nema veze sad ce neki ludi backstab... 298... nije crit opet.. ok ostalo ga 2% sad ce da padne.... immune..  izlecio se... immune.. immune... aha udario sam ga... immune... immune... immune... itd"

Hehe, upravo :)

I dok si reko keks on tebe ubije.

Link to comment
Share on other sites

vidim da svi iznose koga najvise srecu od klasa i rasa pa cu ja samo da kazem jednu kombinaciju koja mi se smucila: UD ROGUE!

da ne bude zabune i ja sam hordas (UD priest) ali UD rogovi su mi dosadili. kada sam pocinjao da igram u Tirisfalu ili u Silverpine svaki drugi lik je bio UD Rogue. Kada sam isao u SFK nismo mogli da nadjemo warriora ali je zato rogova bilo svuda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...