Jump to content

PES4@WCG


Recommended Posts

Mašine na kojima se igra nemaju dobru hercažu monitora, monitor treba da se tera na max 60Hertza inače igra koči, tako da je jedino moguće igrati u 640x480 rezoluciji LOW, što je užas za oči i menja igru iz korena!

Drugo, u ovakvim uslovima, onaj ko je host, ako ne podesi na 640x480 LOW, već uzme višu rezoluciju pravi LAG onome ko je Client, standardna fora na NET-u

[;)] , ali ni njemu, naravno, ne ide baš sjajno, pa se može reći da su snage skoro izjednačene, tj., uslovi za igru.

Posto nikada pre nisam igrao u mrezi [:I] (ovo mi je prvi put) mislio sam da se tripujem, a uspeli su i da me ubede u to ("jedi g...! Gubis pa ti kao LAG-uje itd") da je veza ocaj. Bati Gol me je razuverio posto on, covek ima vise iskustva [8D] . Nisam znao do cega je ali sam video da nesto nije u redu. Vidim da nisam jedini [:)] .

Ok bi bio i taj lan kad igra ne bi bila potpuno drugacija u ondosu na standardno igranje na jednoj mashini. Em sto igra stalno prebacuje neku fanki kameru koja ima cudan ugao iako je namestena na Wide. A drugi, mnogo veci problem je sto se kontrole vracaju na semi-auto iako sam ih prethodno namestio na manual.  Nekoliko golova sam primio zato sto nisam mogao da iskontrolishem odbranu.

Ako me nesto nervira na ovom fudbalu, onda je to (po meni) nelogicno S-AUTO prebacivanje igraca u odbrani. Iz tog razloga stalno igram na MANUAL, a juce kad sam video, tj kad su mi rekli da je to u ONLINE igri nemoguce, smorio sam zestoko. Dosta sam golova tako primio.

Uprkos svim losim stranama, zadovoljan sam. Dosao sam, izigrao sam se, prosao grupu, ispao odma' posle (prvi put igram ovako), odgledao malo ljude koji dobro igraju, tako da moj zakljucak posle svega ovoga je da treba da bude sto vise ovakvih turnira. Samim tim vreme ce doneti i kvalitet organizacije. Uglavnom vidim da su ljudi nezadovoljni iz istih razloga:

1. Losa organizacija vremena

2. Losa tehnicka podrska

od kojih su oba vrlo lako popravljiva.

P.S. Smejao sam se sam sebi - U nedelju sam odigrao 2 zvanicna meca (sa Pekarom) i izgubio, i jos 9 revijalnih meceva sa 6 razlicitih protivnika, od kojih nisam izgubio ni jedan. Nepravda pa to ti je (Calimero)! Bice bolje drugi put. Zao mi je samo sto nisam igrao ni sa jednim od finalista. Bice prilike valjda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slozio bih se sa tobom za organizaciju...zna se ako nema protivnika 20ak min a ti si dosao na vreme,3:0 i gotovo...

a sto se tice moje igre,ja sam prezadovoljan,jer sam do turnira igrao samo sa petoricom ortaka..i iznenadio sam se koliko sam dobar [8D]

u grupi sam pobedio sve tri a u 1/4finalu izgubio ukupno 2:1...like je imao 3 sanse na dve tekme ali jbg...istrosio sam se u 1/8finala hehe

nego recite vi meni gde mogu da igram online,jer kod mene skoro nece biti ni kablovski ni adsl?cuo sam za neku igraonicu net+...i da je kod stidenjaka..koja ulica?

Link to comment
Share on other sites

nego recite vi meni gde mogu da igram online,jer kod mene skoro nece biti ni kablovski ni adsl?cuo sam za neku igraonicu net+... i da je kod stidenjaka... koja ulica?

Bulevar Arsenija Carnojevica 186

Novi Beograd

011 319 5966 - zelim finansijsku nadoknadu zbog pruzanja marketinskih usluga. [:D]

Imas i neke podatke na NetPlus pa pogledaj. Uzgred, i ja sam juce pokusao da igram online, sa Verat Wireless netom (512kBit/sec) i u slucaju kada sam HOST - LAG je bio ogroman (tako bar kazu) [dozey] , a kao CLIENT nisam nikome mogao da pristupim.[angry2] Kaze "CONNECTION UNAVAILABLE" [angry2] . Posto sam inace umrezen u BG Wireless mrezu [yeah] (ima nas 15-ak u LAN-u {10 MBit/sec} i jos mnogo u wireless mrezi {1MBit/sec}) pokusao sam juce sa drugarima da igram. Zakljucak je da u LAN-u moze da se igra isto kao i u igraonici ili na WCG turniru ali u wireles mrezi (napominjem - mrezi, ne internetu) postoji malko veci LAG, tako da oni koji su navikli da igraju na jednom kompu (kao i ja) ce se malo smoriti zbog kasnjenja podataka sa tudjeg kompa [angry2][angry2][angry2](sve to u slucaju da ste CLIENT - kao HOST nema problema)[yeahdude].

Nadam se da cu prevazici tehnicke probleme i zaigrati malo sa momcima (mozda i devojkama) iz BPL-a. [:)]

Edited by OMSUK
Link to comment
Share on other sites

sto se tice meca sa tobom sireru,moram da priznam da si u drugoj utakmici bio bolji al da nisi stvorio nikakve sanse,sam znas kakav si gol dao tako da molim te nemoj da pricas gluposti da bi ljjudi pomsilili kako si ti do jaja neki igrac,sam znas da sam prvu utakmicu sa tobom igrao viktorije i da je trebala bar petarda da pukne tako da stvarno ne znam o koje 2,3 sanse ti pricas!!!

A moram da kazem i Bati-Golu,gledao sam tvoju utakmicu sa kajlom,kajla je mnogo bolji igarac od tebe i zasluzio je da te dobije,tako da tvoja izjava"odvalio sam kajlu 2:1 i 2:2"smesna,jos nesto svako ko je raspolozen moze da dodje u nedelju u NEt+ na novom beogradu bice organizovan turnir,ali vise onako takmicarski bez nekih nagrada@@@

Link to comment
Share on other sites

sto se tice meca sa tobom sireru,moram da priznam da si u drugoj utakmici bio bolji al da nisi stvorio nikakve sanse,sam znas kakav si gol dao tako da molim te nemoj da pricas gluposti da bi ljjudi pomsilili kako si ti do jaja neki igrac,sam znas da sam prvu utakmicu sa tobom igrao viktorije i da je trebala bar petarda da pukne tako da stvarno ne znam o koje 2,3 sanse ti pricas!!!

A moram da kazem i Bati-Golu,gledao sam tvoju utakmicu sa kajlom,kajla je mnogo bolji igarac od tebe i zasluzio je da te dobije,tako da tvoja izjava"odvalio sam kajlu 2:1 i 2:2"smesna,jos nesto svako ko je raspolozen moze da dodje u nedelju u NEt+ na novom beogradu bice organizovan turnir,ali vise onako takmicarski bez nekih nagrada@@@

Ronnie brate nemoj da se lozis. Bati nije nigde rekao da je odvalio Kajlu vec da je imao zadovoljstvo da ga napuni, a to da ga "napuni" je izraz koji se standardno koristi u BPL-u. Meni je bas rekao da je bio tvrd mec.

I nemoj brate da si tako negativan, to skodi... [;)]

Link to comment
Share on other sites

A moram da kazem i Bati-Golu,gledao sam tvoju utakmicu sa kajlom,kajla je mnogo bolji igarac od tebe i zasluzio je da te dobije,tako da tvoja izjava"odvalio sam kajlu 2:1 i 2:2"smesna,jos nesto svako ko je raspolozen moze da dodje u nedelju u NEt+ na novom beogradu bice organizovan turnir,ali vise onako takmicarski bez nekih nagrada@@@

Nek mi je Kajla ziv i zdrav!

Decko je super lik i jedan od boljih igraca.

Mozda svratim u NET+, nije sigurno, samo mi reci u kolko pocinjete.

Pozdrav [:D]

Link to comment
Share on other sites

ajde leba vam okachite obaveshtenje na ovom 4umu kad bude bilo to takmichenje u net+

sto se tiche turnira :

nemojte toliko pljuvati ljude nego im se zahvalite sto su se uopste setili da naprave pes4 turnir

jeste nestalo je struje, jeste kasnili su mecevi... pa sta?

vazno je da se igra pes i da se zajebavamo

ja sam zadovoljan svojim dostignucem...1/4 je sasvim ok s obzirom na pakao od dzojstika koji sam imao i na pakao koji mi se kreirao u option fileu igre (rekoba sutiro desnoim nogom i usporavo, veron levak sa belim kopackama !??!). na stranu to koricanac je zasluzeno prosao bolje je odigro dvomech, ali mi je drago jer je bilo veoma zanimljivo i krajnje napeto do zadnjeg minuta(prvi mec 1:2, drugi 3-3). jebiga kenjalo me pre toga dosta, pa je moralo jednom da stane

za net+ ima da nabavim dzojstik neki dojaja i da poharam turnir :)

pozdrav svim ucesnicima i cestitke pobedniku

i samo jos jedno pitanje...sta je bila nagrada?

ja se nadam da se organizator potrudio da prvaku obezbedi hostese na jednu noc :))

Link to comment
Share on other sites

brate ne bih da se raspravljam,ali ajde...koja crna viktorija?pogodio si mi kanavara i on je dao auto gol,a onaj drugi me zajebo bufon krenuo je pa stao...jedina sansa pored njih ti je bila kada sam sa bufon polomio adrijana van 16m....a u drugoj je bila viktorija i sam si mi to rekao...dao si golove i prosao si...doci cu u net+ da odigramo koju...ne vredi ovako

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche turnira :

nemojte toliko pljuvati ljude nego im se zahvalite sto su se uopste setili da naprave pes4 turnir.

Jeste nestalo je struje, jeste kasnili su mecevi... pa sta?

Vazno je da se igra pes i da se zajebavamo...

... ja se nadam da se organizator potrudio da prvaku obezbedi hostese na jednu noc :))

Tako nesto sam i ja rekao. Sve su to decije bolesti u organizaciji. Sve se to lako resi vec na prvom sledecem turniru.

Samo da se igra!!![dance2]

Sto se tice hostesa - samo jedno - I TATA BI, SINE!

Edited by OMSUK
Link to comment
Share on other sites

nego recite vi meni gde mogu da igram online,jer kod mene skoro nece biti ni kablovski ni adsl?cuo sam za neku igraonicu net+...i da je kod stidenjaka..koja ulica?

Tesko da i tamo mozes da igras online, jos nikom nije uspelo, ali dodji recimo oko 22h bilo kog dana ,uvek ima likova za pes.

Inace iz net plusa su Leka (2. mesto), Bilke (3. mesto) a Pekar ja i Zeka smo ispali u osmini finala. Bilo ih je jos dosta iz net+ ali nisu prosli grupu.

Ipak najvise su zakazali Kajla i Nigerija, koga si cini mi se bas ti izbacio u 1/16.

Link to comment
Share on other sites

Tesko da i tamo mozes da igras online, jos nikom nije uspelo, ali dodji recimo oko 22h bilo kog dana ,uvek ima likova za pes.

Inace iz net plusa su Leka (2. mesto), Bilke (3. mesto) a Pekar ja i Zeka smo ispali u osmini finala. Bilo ih je jos dosta iz net+ ali nisu prosli grupu.

Ipak najvise su zakazali Kajla i Nigerija, koga si cini mi se bas ti izbacio u 1/16.

pekar zvani shtek,a drugi aka mu je "bag through pass" :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio malo losije organizovan,ali s obzirom da je prvi dobro je.Moram da priznam da sam do finala dosao uz mnogo srece ali samo protiv Monstruma u cetvrtfinalu,sve ostale protivnike sam izbacio sa barem 2 gola razlike ako se ne varam.Igram prvu utakmicu u gostima kod njega,nista me nece 3 slobodna 3 precke on nekako da go ja izjednacim i zavrsi se 1-1,sledeca ja domacin,prve dve kontre dva odbitka i on vodi 2-0 na poluvremenu,znaci dovoljno mu je i 2-2 da prodje.U 56 min slobodnjak sa 25 m opet sutiram sa Bekamom opet precka i odbije se i pogadjam stativu sa Ovenom i izlazi u gol aut,ocu da umrem.Stavim sve na allatack i dam mu od 60 do 80 min tri gola iz tri suta.On poceo da se trese od besa,zadnji napat opet mu se odbije lopta do Zidana i on sa 10 m iskosa sutira u same raslje ali mu Kasiljas brani neverovatno i sudija svira kraj,otisao je kuci i nije hteo ni finale da odgleda,a igramo fifu i pes vec 10 g barem 10 utakmica nedeljno,i zivimo u istom dvoristu.Jos kada je cuo da sam dobio u finalu razboleo se od muke.Ali mi je na kraju ipak cestitao.Eto sta je PES.

Link to comment
Share on other sites

da je nigerija izbacio maldinija i stavio da mutua cuva neko brzi mozda bi bilo drugacije [:)]

"Svega ovoga ne bi bilo, da je Pera otisao pravo u policiju" [:D]

Nista konkretnije o turniru u Net+? Do kad mogu da se prijavim? Gde? Kome? Koliko kesha? NISTA!!!

Daj neka neko iz te organizacije kaze sta je bilo sa tim turnirom! Sta znaci "verovatno" nedelja u 11? [dozey]

Malo - ali bar maaaalo ozbiljnosti! [:(!]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...