Jump to content

kill 'em all ?


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad da se vratim na temu. neko je pitao kako nastaju ove slikice, kill em all i falcons..

nastaju jednostavnim kucanjem keyworda u sadrzaj stranice images.google.com, pronalazenjem odgovarajuce slicice i malim editovanjem u photoshopu.

originalna slicica kill 'em all signe moze da se nadje na 6-7 strani , keyword kill em all, slicica je editovana zec je izvucen i dodat je font a falcons of the dawn - ono falcons je originalni natpis fudbalskog tima Atlanta Falcons, dodato je of the dawn i fight.... nadam se da mi "kolege" iz FotD nece zameriti sto sam otvorio i kod njihove signature :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

daj isqlirajte. jbt reve kao da ne znash da od kako se igra army system na ruru redovno ima alijansa koje imaju svoje grbove. eto grb nashe alijanse (dobro ne _nashe_, nemam nikakvog udela u biranju imena/grba, ja sam poslednji ushao) je taj i eto, memberi ga nose. ne krshi pravila foruma shto se tiche velichine slike. ne kapiram zashto takvo reagovanje posle onog posta uputjenom sheyn, kapiram da je poznajesh i branish ali totalno retardirana tema na kojoj pravite lichnu svadju - zbog glupe slike mrtvog zeca koji je grb alijanse u army systemu. blah.

tebe rev znam sto godina, cenim te.. ali totalno glupo se ponashash na ovoj temi.

ckera znam isto dosta dugo, nikada mi nije bio u ranku _kilija i gotenksa_ ali ne znam nishta oko tog turnira u somboru i slichnih stvari pa netju da se mesham na tu temu.. meni cker izgleda kao normalna i okej osoba.

u svakom sluchaju, glupost.

i da, hvala shto si me izvredjao reve.. mislim shta sada, ja treba da se osetjam glupo jer sam u alijansi sa _glupim_ ljudima! :(

@ topic:

sheyn, i ja obozavam zecheve.. shta da radim shto je to grb alijanse. lichno meni se svidja, dobro je uradjen ali nije bash morao da bude zekan! :( s'druge strane glupo je traziti da 10 ljudi skine to iz signe jer se tebi ne svidja.. recimo ja ne gotivim tvoje avatare (na primer) pa se nisam zalio, pravio peticiju da se oni uklone.

Link to comment
Share on other sites

pa to ti pricham, sve intelektualci i uzhasno zanimljivi likovi (chast izuzetcima) :D josh samo gotenks i eventualno kili i kompletirani ste za lov na zecheve.

naravo pripadam ovde izuzetcima ;))

btw reve iskuliraj stvarno,oko kojih se vi gluposti prepucavate to je strasno...

ja znam da je sheyn jako dobra i da je ovaj topic radi zezanja otvorila ;))

a vi tu ubacujete i neki wc3 turnir ma.....

zeka rulz

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je 40c ucinilo svoje ^^.

btw prekinite mene vise da svrstavate u degenerika kad sam sad novi covek [:)]

I da pesmo-mrtve-dece svaka cast na tvojim postovima

I da ocu i ja da udjem u kill them all ?

mislim da je prvi korak ka tome igranje forum warsa! ;)

Link to comment
Share on other sites

aaa..ne verujem na sta je ovo izaslo ;)))

nisam znala da je to grb vase alijanse ... mislila sam da je to neki odgovor na ono spasite zeke i taj neki rad... :P

jebg .. neka ostanu , jedino sto mi se ne svidja ono sa bubrezima al ajde... :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

aaa..ne verujem na sta je ovo izaslo ;)))

nisam znala da je to grb vase alijanse ... mislila sam da je to neki odgovor na ono spasite zeke i taj neki rad...  :P

jebg .. neka ostanu ,  jedino sto mi se ne svidja ono sa bubrezima al ajde... :P

a ladno moze lako to da se skonta :) dunno sa stanovista zeceva onaj cvetic mi je nekako .. najbolesniji :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

meni se svidja logo njihove alijanse, ne znam shta je to toliko potresno kod slike razbucanog zekonje...

mislim, nisu ga uzivo razbili pa onda uslikali, tako da nema razloga da se kenja kako je to odvratno i sl.

JBT. ovde su se kachili filmici sa smaknucima i sl. raznim grozotama, a "digla se polemika o malim zekama"...

btw. mozda bi ove dve fotke bile bolje ;)

7e041IMG_0036_large.jpg

2b6afFOK_YU-FRONT.jpg

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

meni se svidja logo njihove alijanse, ne znam shta je to toliko potresno kod slike razbucanog zekonje...

mislim, nisu ga uzivo razbili pa onda uslikali, tako da nema razloga da se kenja kako je to odvratno i sl.

JBT. ovde su se kachili filmici sa smaknucima i sl. raznim grozotama, a "digla se polemika o malim zekama"...

btw. mozda bi ove dve fotke bile bolje ;)

7e041IMG_0036_large.jpg

2b6afFOK_YU-FRONT.jpg

stim shto su ove slike mnogo manje odvratne od zeke

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

nasao sam i ovu sliku al nikako da je uklopim u neku dobru signu....

aaa.sized.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

posto vidim da mi neko spominje nick... i ko god misli bilo sta loshe o meni, neka jednostavno pusi kurac jer me zabole hemoroid...

Najpametniji post na topicu i potpuno se slazhem...

btw. rev ili ko vetj, ako imate neshto protiv mene recite, netju da se osetjam kao pripadnik te ekipe ( mada realno stvarno ne znam ko je tu, svi sa 4uma su ok, mada ih ne znam lichno... ) niti da me omalovazhavate i prichate loshe o meni a ne poznajete me... Ne razumem uopshte chemu ovaj topic...

Daj isqlirajte se...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...