Jump to content

Za sve sa Dunemaul-a


Figl

Recommended Posts

Ajde bre ljudi da se dogovorimo da se nadjemo negde i malo zezamo,duelujemo i tako te stvari :)) Pa nasi smo bre :)

Evo neka drugari iz alijanse izaberu mesto i vreme kada njima odgovara...nebitno koji ste nivo

btw moj nick u wow-u je Figl(60 lvl ud warlock)

Aj pa se vidimo :)

P.S. imam i alta na shadowmoonu lvl 6 gnome mage i na stormreaveru lvl 17 gnome mage :)

Link to comment
Share on other sites

nazalost u igraonici gde gomila ljudi igra wow (to su uglavnom ljudi koji kod kutje ne mogu da ga igraju) je prso' net i netje ga biti do 28 avgusta a to je otprilike jedina igraona u panchevu sa dobrim netom i instaliranim wow-om. u svakom sluchaju mozete da se duelujete/fajtate sa ljudima koji su josh uvek able to play.. a to su (za one koje ja znam):

gojko (zaboravio sam mu ingame nick, neka me dalibor dopuni) - lvl 60 priest

jelena/jovana (or somerhing like that) - lvl 60 warlock/lvl 60 priest

dalibor - lvl 58 rogue

nenad - lvl 53 hunter

foxyfish - lvl 50 druid

telhar - lvl 43 warrior

ima josh dosta srba na dunemaul lvl 50+ ali ne znam nickove.

Link to comment
Share on other sites

Idi bre Dlaibore u 3 lepe kad si pre 58. lvl

pa igra chovek, ja da imam bar minimum mozga imoa bih 10 lvl 60 likova koliko provedem inspektujutji ljude i chatujutji. zapravo lepo kaze vule, "ti jebeno koristish wow kao chat program, kao jebeno skup chat program".

ej aj reci gojkove nickove da ga addujem na f list.. totalno je gotivan lik, volim da chatujem sa njim! :p

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se dogovorimo za sutra/prekosutra da se nadjemo ispred Stormwinda ili tako nesto....

Ispred Ironforge uvek ima puno ljudi pa zato....

NightElf hunter Nenad 55lvl (jako malo mi treba do sutra /prekosutra cu dobiti lvl)

znaci ajde mogao bi da napravis novi topic, mesto ,vreme blablabla pa mozemo i duel-turnir da napravimo ;)

ja sam za! :)

Link to comment
Share on other sites

pa igra chovek, ja da imam bar minimum mozga imoa bih 10 lvl 60 likova koliko provedem inspektujutji ljude i chatujutji. zapravo lepo kaze vule, "ti jebeno koristish wow kao chat program, kao jebeno skup chat program".

Hehe, ja isto mnogo vremena u igri provodim chatujuci. Desava mi se da po par sati stojim u mestu i chatujem, i pri tome onako skacem u mestu nesvesno, pa mi ljudi prilaze i whisperuju me da me pitaju sta to radim [:D]

Link to comment
Share on other sites

nazalost u igraonici gde gomila ljudi igra wow (to su uglavnom ljudi koji kod kutje ne mogu da ga igraju) je prso' net i netje ga biti do 28 avgusta a to je otprilike jedina igraona u panchevu sa dobrim netom i instaliranim wow-om.

jel to igraona od draska?

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa igra chovek, ja da imam bar minimum mozga imoa bih 10 lvl 60 likova koliko provedem inspektujutji ljude i chatujutji. zapravo lepo kaze vule, "ti jebeno koristish wow kao chat program, kao jebeno skup chat program".

ej aj reci gojkove nickove da ga addujem na f list.. totalno je gotivan lik, volim da chatujem sa njim! :p

Zlatibor udario svim snagama, btw ja sam 26 lvl paladin, al brzo cu ja do 50 ;) jos 5-6 dana.

Nick je Dairauko

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...