Jump to content

Kasni joj...


Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grujo, tjaletov najbolji ortak (porodichni prijatelji) je najbolji ginekolog u panchevu. vetj sam jednom ortaku dao broj telefona/adresu njegove privatne ordinacije gde tvoja riba moze slobodno da uradi diskretan pregled sama ili sa tobom u pratnji. mada mislim da nije josh trenutak da panichish i zakazujesh takve preglede.. prvo sachekajte malo, neka uradi test za trudnotju pa tek onda kod ginekologa a onda mi shibni pm ako si zainteresovan.

i da, deshava se da ribama bash dosta kasni (skoro se ortak smrzo' jer je ribi ciklus kasnio 19 dana) ili da se preskochi jedan ciklus (mada ovo je extra retko).

Link to comment
Share on other sites

a daj nije to nishta opusti se necesh dobiti nishta time shto se nervirash meni je bilo gore kad riba nije dobila a povracala je i ostali simptomi trudnoce i na kraju ispadne da je prehladila stomak neshto i da je sve uredu tako da ono opusti se

Link to comment
Share on other sites

Kojote,nisi detaljno procitao,ja nisam vise sa njom...ma opusten sam ja maximalno nakon vasih postova...iskreno,danas sam se napio(inace ne pijem,sportista znate kako je....:D)i tako poslao sam joj poruku da jos ne panici,da sam se raspitao malo i tako...ne pada mi na pamet da se ja mirim sa njom zbog toga,a i ima nekog decka sada...samo da cujem to sudbonosno:Stigla je!!...

Tjiro,cucemo se...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kojote,nisi detaljno procitao,ja nisam vise sa njom...ma opusten sam ja maximalno nakon vasih postova...iskreno,danas sam se napio(inace ne pijem,sportista znate kako je....:D)i tako poslao sam joj poruku da jos ne panici,da sam se raspitao malo i tako...ne pada mi na pamet da se ja mirim sa njom zbog toga,a i ima nekog decka sada...samo da cujem to sudbonosno:Stigla je!!...

Tjiro,cucemo se...

Pazi, nisam upoznat sa situacijom, kao ni ostali odavde, valjda je dovoljno dobro znas da mozes da procenis. Ako je raskid bio "tezak" t.j. ako ste se posvadjali ili sta god, da te ona mozda ne lozi ?

Link to comment
Share on other sites

ma igz je uvek bio u fazonu :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Pazi, nisam upoznat sa situacijom, kao ni ostali odavde, valjda je dovoljno dobro znas da mozes da procenis. Ako je raskid bio "tezak" t.j. ako ste se posvadjali ili sta god, da te ona mozda ne lozi ?

pa situacija je takva da je ona meni rekla 1000puta kako me voli,kako ja mogu da prekinem njenu svaku vezu i otprilike sam zato i raskinuo jer ne zelim takvu vrstu obaveze...ali pa nije valjda toliki kreten da me lozi za takve stvari???

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa situacija je takva da je ona meni rekla 1000puta kako me voli,kako ja mogu da prekinem njenu svaku vezu i otprilike sam zato i raskinuo jer ne zelim takvu vrstu obaveze...ali pa nije valjda toliki kreten da me lozi za takve stvari???

Pazi ribe su teski kreteni, generalno :)

Sve je moguce... ja znam za jedan takav sluchaj... strasno... jos se lik pomirio s njom... kad je proslo 2 meseca skapirao je :)))

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Brate pa ti ni nisi sa njom?

Ma boli te kurac onda :)

ortakinji je kasnilo 6 meseci

Brate ono, koje su to price...to je k'o kad bih ja rekao da ga nisam izdrk'o 6 dana, niko mi ne bi poverov'o :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Brate pa ti ni nisi sa njom?

Ma boli te kurac onda :)

Brate ono, koje su to price...to je k'o kad bih ja rekao da ga nisam izdrk'o 6 dana, niko mi ne bi poverov'o :P

toliko moze da joj kasni samo ako je gadno, gadno bolesna....

ili to ili nikada nije ni imala mecu. U fazonu sve moje drugarice imaju mecu i satiru o kurcu a jedino, josh berem cvece ja, sakupljam mirisljave listice i uzdishem kada vidim leonarda di kaprija.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

iako smo puni svih tih topica koji izviru informacijama,trenutno sam previse sludjen da bi ista mogao da trazim...elem,citajte spoiler

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
kasni joj 12dana...najvise dosad joj je kasnila 5-6dana...koristio sam kondom(i to ne neki za 5din,ne mogu da se setim da li je bio Durex Performa ili Condomi Natural jer mi te doneo ortak iz Jazasa)cak nisam ni unutra svrsio...jedini kontakt bez kondoma smo imali kad smo se skinuli i ona se trljala da bi mi se digla muskost,znaci pre odnosa...samo da kazem da je kad sam joj skinuo nevinost meca stigla normalno,a kad smo to uradili drugi put evo sta se dogadja...sto je najgore raskinuli smo u medjuvremenu...

Znaci,znate pitanja...

1)Da li je moguce da joj kasni 12dana?

2)Kod koga moze da ide na pregled bez keve i caleta?

3)Kako na abortus bez keve i caleta?

4)KOliko kosta abortus?

mrzi me da citam odgovore... posto je ozbiljna stvar da ti odgovorim ono sto znam...

1. moguce i da ne dobije ovaj mesec... ako je bila na moru, ako je dozivela neki manji stres... bilo sta... tako da ti je jos uvek opusteno...

2. ako je maloletna verovatno kod privatnika... mada uzmi bebi test ODMAH i proverite... (ne kosta vise od 200 dinara i ima ga maltene u svakoj apoteci)... ako je negativan 100% nije u drugom stanju, a ako je pozitivan 95% jeste...

3. na abortus bez keve i caleta, ako je maloletna, jedino kod nekog divljaka (NE RADI NI ZA ZIVU GLAVU)... nek kaze matorima... ili im ti reci... veruj mi da najmanje boli varijanta da znaju...

4. ne znam nadam se da ni ti neces morati da saznas...

i da... ovo nije sovinisticka izjava, vec je veliki broj devojaka otisao u qrac: ako sam dobro skapirao pricu niste dugo bili u vezi i spavali ste samo nekoliko puta... pitaj je da li je imala odnos sa nekim drugim...

srecno...

Link to comment
Share on other sites

mesntrucaija komotno moze da preskoci jedna ciklus tj da je nedobije. Takodje moguce je ali vrlo retko imati i menstruaciju tokom trudnoce. Top su tkz lazne menstruacije

Sto se tice abortusa sledeci je redosled stvari

Prvo idi u apoteku i kupi test za proveru trudnoce. On je prilicno ali ne sigurno pouzdan

AKo kaze da je trudna zakazi pregled na ultra zvuku kod privatnika, i nek se spremi da popije bar 2 litra caja pre tog.Ultra zvuk 100% pokazuje graviditet.

Ako si se zajebao i ona je trudna, onda preostaje da zakazes abortus

Moj savet nevezan za kes je da pokusas da pomognes devojci da preborit to

POgotov sto je ona klinka i bice joj to uzasno isksutvo.Glasam za full anesteziju jer sto se menje seca to bolje

A ti ako hoces da je sutnes uradi to nekih par meseci kasnije.Ne forsiraj sex posle abortusa vec idi na neku chill pricu i neznost

Jebiga sta reci ako je trudna u kurcu si:(((((

Javi sta je bilo radoznao sam!!!

citam sad sve postove i ti si kojote CARINA... ja mislio da smo vrsta koja izumire ;)

Link to comment
Share on other sites

a daj nije to nishta opusti se necesh dobiti nishta time shto se nervirash meni je bilo gore kad riba nije dobila a povracala je i ostali simptomi trudnoce i na kraju ispadne da je prehladila stomak neshto i da je sve uredu tako da ono opusti se

mnogo gadan trip... isto je i moja devojcica imala jutarnje mucnine... i to sam sa njom u tom trenutku bio sa njom 3 godine i zenio bih je na keca... ali fax- (i moj i njen)... vojska... gajba... mnogo zajebana situacija...

Link to comment
Share on other sites

Pazi, nisam upoznat sa situacijom, kao ni ostali odavde, valjda je dovoljno dobro znas da mozes da procenis. Ako je raskid bio "tezak" t.j. ako ste se posvadjali ili sta god, da te ona mozda ne lozi ?

mozda ga i ne lozi, ali ako je tesko primila raskid... to moze da utice na mecu... a ako je bas bila u qrcu mozda je novom decku dala na brzaka, a novi decko koji sluzi da se zaboravi stari je po default-u IDIOT :)

sorry za vezane odgovore... pratio sam tok misli...

i ne verujem da nisam znao da 16+ godina moze bez saglasnosti roditelja na abortus...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...