Jump to content

Recommended Posts

tu si upravu!!!! nista nece biti od nas ako ovako nastavimo da se svadjamo medjusobno, i odvajamo........umesto da se svi udruzimo zajedno, razmenjujemo taktike i mishljenja i jebemo mater onim amerima, holandjanima, koreancim i ostalima.......... [:(!]

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

usran jer netjesh/ne mozesh/neshto tretje da kupish original i platjash mesechnu pretplatu? ajde bezi bre.

Ako si neobavesthten imam wow i igra mi se upshte nesvidja, igram Guild Wars koji je mnogo bolji....

i verovatno si ti velik ljubitelj war3-a tako da ti je wow mnogo bolji....

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo... Misho, jasno mi je da si ovo postovao jer si se smorio u americi kao mi sa Fatom u busu do Subotice. Ovo ce se 99% pretvoriti u topic za neko najgore napushavanje, ali nvm... Navikli smo [:D]

Hmm pa ne bih bas rekao da se smara u Americi :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

jel

uvek se pise odvojeno "je li"

Zanimljivo... Misho, jasno mi je da si ovo postovao jer si se smorio u americi kao mi sa Fatom u busu do Subotice. Ovo ce se 99% pretvoriti u topic za neko najgore napushavanje, ali nvm... Navikli smo [:D]

Slagao si za sve pare posto u sobotici nikad nisam ni bio ne nemozes znaci nisam se nadao da kenjas ko foka ali sta je tu je.. LOL

Veruj mi, smara se... Dobro ako je tebi uchenje po ceo dan zanimljivo, onda super :D

Najace da se smara, ja koliko sam video covek luduje....

Mishi ne (u)pada samo jedan [:D]

Da sharky zna iz iskustva jebali ga crnci u blatu... :D

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

evo cisto da kazem ja nesto ^^ najjace da se smaram,ima svega ovde nego znam kako je tu pa sam postovao ovaj topic koji je editovan od strane naseg druga statora. nije ni bitno,niko mi nije odgovorio na pitanja.

btw. ovde mi je vrh imam dosta prici da vam ispricam(naravno samo odredjenim osobama ^^) tako da nemojte da brinete za mene^^

Link to comment
Share on other sites

sad sam usao u kucu tako da mi upravo i htedoh da pitam ljudove nesto. Kuda ode nasa scena? kuda ode ono nase sprdanje? zasto smo podeljeni po grupama? zbog cega,koga? nema nista od nas ako ovako nastavimo.

Sad cu da izadjem iz kuce ali cu i da odgovorim ljudovima.Nasa scena ode u kurac!Sprdanje je tu medju nama!Zato sto ima previse klinaca koji imaju telefon od 400E I KAJLU OKO VRATA,zbog njihovog stava,zato sto su videli nekoga na TV-u!Bice valjda nesto... Misho nemoj da zaboravis korake dok dodjes :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Sad cu da izadjem iz kuce ali cu i da odgovorim ljudovima.Nasa scena ode u kurac!Sprdanje je tu medju nama!Zato sto ima previse klinaca koji imaju telefon od 400E I KAJLU OKO VRATA,zbog njihovog stava,zato sto su videli nekoga na TV-u!Bice valjda nesto... Misho nemoj da zaboravis korake dok dodjes :)

fata je skroz upravu, ode nasha scena u kurac....

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

nije to do klinaca nego sto na netu mogu svi da ti kaze sta hoce,a kad te vide manji od makovog zrna,ali jelte to je sve normalno. ljudovi su to.

jedina dobra stvar koju sam izvukao iz ovog warcrafta su poznanstva,nista vise.

Istinito nema sta ...... samo iskreno bila su bolja ROC vremena,nije bilo tih klinaca i kuraca da smaraju tamo,a na bnetu su uvek bili odredjeni igraci iz Roca,a ni tamo nije bilo tih klinaca koji smaraju :)ROC vremena su bila extra :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Istinito nema sta ...... samo iskreno bila su bolja ROC vremena,nije bilo tih klinaca i kuraca da smaraju tamo,a na bnetu su uvek bili odredjeni igraci iz Roca,a ni tamo nije bilo tih klinaca koji smaraju :)ROC vremena su bila extra :)

koja roc vremena, kad sam te u rocu video na jednom turniru, onom poslednjem u bh :) kad si razoru uzeo jednu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja roc nisam igrao na bnetu,ali znao sam neke likove tada,kao greena i blue-a preko cs-a dok sam jos igrao. a hajlija sam upoznao u industriji gde me je on prao u cs-u, on i njegov g klan. cisto kazem jedino sto je dobro su poznanstva i zajebavanja koje smo imali na turovima. nista vise sve ostalo je gubljenje vremena sa moje tacke gledista.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...