Jump to content

[Fallout2] L.I.M.O.N. First Public Test



Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej, ja bash sad radim jednu scenu i setih se da pogledam forum... mogao bih da vam poshaljem slikicu, ali nije fora... videcete kad zavrshim... anyway, MIGsa slobodno pishi prichice i vidi na budu ne zavisne od bilo koje priche (zasebne)... a ako hocesh bash neku boli glava prichu da srochish vidi da na kraju nadje <wanted item>. Shto bi kasnije uklopili u ceo scenario... tj smislili chta ce taj Item da bude... aj poz. I davaj te bre ideje za Iteme ali one za svakodnevnu upotrebu :)

Bo

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad cekirao topic...jedva cekam da probam mod

iskreno na dac-u su u poslednjih nekoliko godina samo smarachi i hejteri obitavali

lol dac je gnezdo desnicarskih white powerovaca (cast izuzecima)...samo im chekiraj naslove tipa kinezi nas napadaju u jedno 50 varijanti i sve je jasno :)

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad cekirao topic...jedva cekam da probam mod

Problem je shto ljudi koji prochitaju topic, a onda downloaduju mod teze da se blaaaago razocharaju, jer je fajl BAJAT, a sve mi nekako zao da izbacim novu beta verziju u nadi da mod izgleda shto bolje. A drugi problem je shto ja idalje imam dialup pa mi uploadovanje fajlova i nije najsrecnije... dobra vest je shto bi u neko skorije vreme trebalo da uvedem wireless. E, onda ce biti ZEZANJA!!!!! [:D] Ima da izbacujem beta verzije sa svakom minimalnom promenom koju napravim... [:D][8D] ok, malo preterujem, ali bice novih beta verzija to je sigurno... aj pozdrav sad idem da shtrebam Flash ActionScript 2 [;)]

P.S. Nisam siguran, ali trrenutna velichina moda je negde oko 20Mb... ja se izvinjavam ljudima sa loshim internet vezama shto bi finalna verzija zauzimala i vishe od jednog CDa (preko 700MB) [:D]

EDIT:

D-Vision Studio Web Site - To je adresa sajta u izgradnji... trenutno tamo nema nishta... [:o)]

Edited by Last Owner of the Wasteland

Bo

Link to comment
Share on other sites

Nov sam ovde ali sam veliki fan Fallout-a, pa bih zeleo da pomognem.

Nemam nekog iskustva sa progamiranjem, ali zato znam solidno da pisem, samo bih molio da ako se moja ponuda uzme u obzir, da mi date predstavu kako i sta bi trebalo da pisem, inace ideja ima na pretek, a tu su i par ortaka da priskoce u pomoc, ako zafali...

Poz...

Link to comment
Share on other sites

Nov sam ovde ali sam veliki fan Fallout-a, pa bih zeleo da pomognem.

Nemam nekog iskustva sa progamiranjem, ali zato znam solidno da pisem, samo bih molio da ako se moja ponuda uzme u obzir, da mi date predstavu kako i sta bi trebalo da pisem, inace ideja ima na pretek, a tu su i par ortaka da priskoce u pomoc, ako zafali...

Poz...

Ok, naravno, svi su dobrodoshli samo ako stvarno zele da se potrude. U najprostijim crtama tema je sledeca:

Amerika vr

Bo

Link to comment
Share on other sites

Sir, yes sir... [^]

Bacam se na posao, i to, nadam se kao clan tima...

Radove cu slati na mail...

Samo prvo da se dogovormo oko par stvari...

1) Godina desavanja? Mozda bi recimo bilo bolje da kao glavnog junaka stavimo naseg lika (srbina!) koji ce, recimo, kao npc-ja (svog prvog) da vodi Americkog Diplomatu...

Recimo.....

Ovo sam rekao ne zato sto sam za "VELIKU SRBIJU", "OBRAZ" i takve gluposti, nego jedino zato sto ce mozda biti bolje i lakse da igrac krene kao neki tribal koji je predstavnik jedine vrste ljudi koja je opstala na ovim prostorima...

Jer ako neko voli MAX_STONE ovske likove sa int. <4 lakse je i jednostavnije...

Jer ko je jos video diplomatu sa IQ 85...

2) Kako to tacno mislis da ce mi trebati programeri i prevodioci...

Mislio sam da pisem textove na engleskom, direktno...

A programeri tj vi, kad se to zavrsi, to posle pakujte kako mislite da treba...

BTW: I ja bih zeleo PIPboy smiley-ja, recimo plavog ako moze.... [8D]

Just to know that we are on the same crew...

Link to comment
Share on other sites

It's on!

Evo kako cemo. Pisanje na engleskom je bolja varijanta stim shto svi tekstovi moraju da prodju korekturu od strane lektora. Kovach ako bi stvarno zeleo da se ukljuchish u ovu prichu kao lektor/prevodilac ond cemo tebe da davimo sa tim :)

Ranger, prioni na posao! Pi

Edited by Last Owner of the Wasteland

Bo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...