Jump to content

POMOC MOLIM !!!!


Recommended Posts

Pa tu jesi u pravi ali treba takodje imati zivaca za to P.S. Niko ne voli da izgubi od nekoga od koga je mnogo bolji zbog delay-a

Ni ja ne volim shto imam preko 200 discova na she.is.my.sin., a u zadnje vreme me discuje svaku 3. partiju(najmanje), ali opet igram...

Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne volim shto imam preko 200 discova na she.is.my.sin., a u zadnje vreme me discuje svaku 3. partiju(najmanje), ali opet igram...

ne razumem,brate koji internet,kablovski,adsl,modem,ja sa modemom u 50 partija 3 disca

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ne razumem,brate koji internet,kablovski,adsl,modem,ja sa modemom u 50 partija 3 disca

Imam SBB, 128k...

Moguce da je i do mog kompa, ali ne verujem... Discuje mi non-stop, u bilo koje doba dana i noci, ponekad normalni discovi, a ponekad samo disc iz partije, i nastavi normalno da radi, ni ne disconnect-uje je sa b.net-a.

A dogodilo mi se 4 puta za redom da dobijem partiju, i lik napishe gg, i u trenutku kad on izlazi iz partije disc sa b.net-a, a posle mozhe opushteno connect i sve, i net radi savrsheno do kraja sledece partije, a onda o5 isto...(ali ovo nije do neta, to je neki bug)

Link to comment
Share on other sites

Imam SBB, 128k...

Moguce da je i do mog kompa, ali ne verujem... Discuje mi non-stop, u bilo koje doba dana i noci, ponekad normalni discovi, a ponekad samo disc iz partije, i nastavi normalno da radi, ni ne disconnect-uje je sa b.net-a.

A dogodilo mi se 4 puta za redom da dobijem partiju, i lik napishe gg, i u trenutku kad on izlazi iz partije disc sa b.net-a, a posle mozhe opushteno connect i sve, i net radi savrsheno do kraja sledece partije, a onda o5 isto...(ali ovo nije do neta, to je neki bug)

pa ti si Highli teshnicka podrska prokljuvi, a za te discove kad te ne disca sa b-neta i meni se desavaju i to cesto

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Pretekao me Fata sa tehnichkom podrshkom [:D]. Sigurno je do tvog kompa, jer Highl1-ju, znash i sam, ne discuje skoro nikad, isto i Crovaxu. Ja sam shto se tiche discova sa modema super zadovoljan, recimo 1 u 100 partija, ako ne i vishe. Stvarno mi extra radi modem, ping od 140-160, nema laga i sve, samo da je MALO manje kashnjenje i bilo bi stvarno extra.

Link to comment
Share on other sites

Pretekao me Fata sa tehnichkom podrshkom [:D]. Sigurno je do tvog kompa, jer Highl1-ju, znash i sam, ne discuje skoro nikad, isto i Crovaxu. Ja sam shto se tiche discova sa modema super zadovoljan, recimo 1 u 100 partija, ako ne i vishe. Stvarno mi extra radi modem, ping od 140-160, nema laga i sve, samo da je MALO manje kashnjenje i bilo bi stvarno extra.

Crovaxu ne discuje nikad jer nikad ni ne igra, a iako zaigra neku partiju sluchajno, zabode mu komp pre neko shto net stigne. A highl1 ne igra uopshe...

Meni vecina mojih discova ne disconnect-uje MSN i mIRC, nego samo sa battle.net-a. I posle pola min, a chesto i odma mogu connect o5.

Link to comment
Share on other sites

Crovaxu ne discuje nikad jer nikad ni ne igra, a iako zaigra neku partiju sluchajno, zabode mu komp pre neko shto net stigne. A highl1 ne igra uopshe...

Meni vecina mojih discova ne disconnect-uje MSN i mIRC, nego samo sa battle.net-a. I posle pola min, a chesto i odma mogu connect o5.

Dobro, ja imam 56k, ali nesto stvarno smesno, mene non-stop discuje, nikad nisam uspeo da zavrsim na netu ( eurobattle.net-u ) partiju do kraja, a probao sam nekih 20... Ali meni je definitivno bug sa warcraftom jer kad surfujem po netu to se desi mozda jednom u 3,4 sata... a chim startujem warcraft, ma ni ne odem na bnet, nego samo gledam replay meni pukne veza...

Link to comment
Share on other sites

Imas ispod Vukovog spomenika KGB,mojo,relax(ne idi tamo) i jos par njih ali prve dve su najbolje,ja tamo cesto odem.Imas i forum,Balkanska ulica,imas Deus -stari merkator,i to je to,Sat u Mojou i KGBu je 60 din,a u Deusu valjda 50,ali sa nesto slabijim pingom i opremom...to je to.

E, dobar je KGB,bio sam par puta kad sam dolazio u BG, kad ti vreme istekne otvori ti se war exit meni,pretisnes cancel i igras. Nikad nisam uplatio vise od 1h [:D]

Link to comment
Share on other sites

Khm, pitam se kome [:)]. Za one sa jeftinijim ulaznicama, meni. Vladicine izjave su ubedljivo najjache (Fata je van konkurencije, jer su njegove izvale u 99% sluchajeva glupe i samo njemu razumljive), uvek se setim izvale da je slon plav.

U je sa jeftinijim ulaznicama jer se ne secaju tvoje signe ^^

Zeroxe kako nije problem igrati na visokom pingu kada je Delay 2sec????

....i onda kada na letim na nekoga ko zna dobro da igra ne mogu nikako da ga dobijem .... za malo Monitor da mi strada zbog takvih partija :DD

Nije problem,ne igras zbog skora,vec da bi nabio skill za LAN.
Link to comment
Share on other sites

Imam SBB, 128k...

Moguce da je i do mog kompa, ali ne verujem... Discuje mi non-stop, u bilo koje doba dana i noci, ponekad normalni discovi, a ponekad samo disc iz partije, i nastavi normalno da radi, ni ne disconnect-uje je sa b.net-a.

A dogodilo mi se 4 puta za redom da dobijem partiju, i lik napishe gg, i u trenutku kad on izlazi iz partije disc sa b.net-a, a posle mozhe opushteno connect i sve, i net radi savrsheno do kraja sledece partije, a onda o5 isto...(ali ovo nije do neta, to je neki bug)

meni se desava nesto slichno.kad partija zavrshi svaki 4-5 put mi se resetuje comp.Tako npr. lik napise gg i meni se restartuje ,ne pise ni ``you are victorious`` ali ipak dobijem win, pa i nije tako veliki problem.Desava se takodje kad i ja izadjem.Jedino me smori dok se comp ponovo upali i dok pochnem novu partiju prodje jedno 5 min(jer moram da chekam da se pojavi poraka za nekakvu gresku koju isqliram i samo pritisnem Don`t send)

Link to comment
Share on other sites

meni se desava nesto slichno.kad partija zavrshi svaki 4-5 put mi se resetuje comp.Tako npr. lik napise gg i meni se restartuje ,ne pise ni ``you are victorious`` ali ipak dobijem win, pa i nije tako veliki problem.Desava se takodje kad i ja izadjem.Jedino me smori dok se comp ponovo upali i dok pochnem novu partiju prodje jedno 5 min(jer moram da chekam da se pojavi poraka za nekakvu gresku koju isqliram i samo pritisnem Don`t send)

To za restart je samo do tvog kompa i ni do chega drugog...

I problem je shto ja dobijam lose posle disca na kraju partije...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...