Jump to content

Spisak


Formica

Recommended Posts

Ne treba se ni na koga ljutiti, niti ga nazivati pogrdnim imenima kao sto neki ovde imaju obicaj. Treba pruziti bezuslovnu podrsku momcima koji se pojave i na taj nacin cemo, mi navijaci, pokazati kolike smo patriote. Valjda razumete sta ocu da kazem...

word.

p.s. ovo word mi postala navika,posto sve cesce naletim da neko kaze upravo ono sto sam ja hteo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

peja je veliki chovek i ne treba ga hejtovati sho posle 80+ tekmi otje da iskulira, ali nije dobar igrach za repku jer je primadona, a uz to shuter. nijedan tim koji se toliko oslanja na shutera(kao mi u shvedskoj na peju) nije napravio veliki uspeh (sem bullsa sa mj-om ali to je sasvim druga situacija, peja<<mj).

sho se tiche tu nekog patriotizma, oni igraju za sebe, ne za nas, igraju za svoju afirmaciju, ne za napatjeni narod i to treba svi da shvate i da prestanu da ih pljuju zbog toga jer to je normalno i tako je svuda

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

nije druze tako svuda, evo u Turskoj nije ni jedan jedini igrac otkazao - zbog chega? Zbog svog naroda.

Znash kako ja ne govorim da ja volim Gurovica, ja kazem da ga narod voli zato shto je takav.

Ne interesuje mene gde ce Peja da provede 10 meseci godisnje, u Sac,CA ili u Solunu. Mene interesuje gde ce biti ona dva meseca godisnje. Dva meseca kada se igra za svoju zemlju. Gasol je igrao za Spaniju u kvalifikacijama(!?) pa je posteno rekao "necu igrati na EP".

Ali ok ne bi bilo u redu da ga sada neshto ja pljujem, jednostavno mi je malo glupo to shto radi ali shta cesh.

Da se vratim na spisak:

Posto sada glupi Drobnjak ocekuje potvrdu da ce biti medju 12 ili nece igrati, ja bih mu se zahvalio i pozvao Labovica - kao shto su Turci pozvali Oguza Savasha takodje juniora Turske. E, ali show je na spisku Turaka Semih Erden [:D]

Na spisku Bosanaca, Vasiljevic i F. Kojadinovic...

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Holden na spisku Rusa...

BTW Savash ima jedno 22-23 godine, njega su shvercovali, u to sam stvarno 99% siguran... Izgleda kao odrastao chovekm, matoro i za 23 godine... ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

e ali kad sam procitao Semih Erden onda stvarno ne znam shta ti Turci misle... chovek je 99% sezone odgledao sa klupe Partizana...

Holden je po meni mnogo mator, ti naturalizovani igraci nikad ne igraju za repku na onom nivou na kojem igraju za klubove. Kao shto je recimo bio slucaj sa Arielom McDonaldom u dresu Slovenije.

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Moram vam reci - svi vi shto kenjate po Pedji, ne serite...

Suckramento sam uvek mrzeo, Pedja mi nikada nije bio medju igrachima koje volim, ali kako vas nije sramota da tako serete o njemu? Dechko je bio drugi strelac NBA proshle godine, pa opet nije mogao da dobije vreme odmora koje je trazio... On je odigrao preko 90 utakmica u 8 meseci, igrao je u najjachoj ligi na svetu i bio chak i legitimni kandidat za MVPa na pola sezone, a na pripremama reprezentacije mora da ima isti tretman recimo kao Gurovic koji se nije treznio 7 meseci dok je igrao za Vojvodinu, a nije ni trenirao u tom periodu...

Naravno, kada je "Draza" puk'o na tim pripremama, odjednom je dobio koksaki virus po novinama, naravno, ostao je nacionalni heroj, iako je u principu totalni kreten od choveka...

A te priche kako je reprezentacija svetinja i o bogovskoj kosharci iz 80-tih, su jednostavno recheno - bullshit...

ne seri ti... gurovic je 5x vise uradio za repku od stojakovica... ali se od stare slave ne igra 10 godina... a to vazi i za jednog i za drugog...

stojakovic smara generalno sto lepo ne kaze necu da igram mrtav sam umoran a ne da laze fanove kao da smo sa kruske pali...

a kako je igrao ove sezone bolje sto i nece da igra...i dalje mislim da cemo bolje proci bez njega nego sa njim (ovakvim kakav jeste) - em cemo manje trositi lopte em cemo imati igraca koji igra dobranu em cemo uci rastereceniji u igru jer bez njega zvanicno smo manji favoriti za medalju....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Drobnjak otkazao, neki kazhu zbog pritiska od strane Mila Djukanovitja, (ali zashto onda nije otkazao i Shtjepa?), a on kazhe zbog priprema za novu sezonu. Ostalo je josh 15 igracha, dakle trojica otpadaju...

Da li se to Darku smeshi pozicija u prvih 12?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ali se od stare slave ne igra 10 godina... a to vazi i za jednog i za drugog...

Apsolutno se slazem... I bash zbog toga Gurovic ne treba da bude ni na shirem spisku, a Pedji treba da se dozvoli da kasni na pripreme... Zbog sadashnjih igara i kvaliteta...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

bolje za nas sho drobnjak netje igrati, ionako je dvojka zarobljena u telu centra, vishe shutne trojki nego sho uhvati lopti u skoku. bolje da proba zeljko nesho da izvuche iz darka, ako je to mogutje ili ako nije da ga lepo zaboravimo i da se okrenemo drugim"extra-talentima"

rekao bih da otpadaju gurovitj i trpko verovatno, a sho se tiche tretjeg ne znam rekao bih darko, ali sada smo kratki za jednog centra

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Pva petorka ce biti:

Jaric, Rakocevic, Radmanovic, Milojevic(Tomasevic?), Krstic.

Izmene: Jaric <-> Avdalovic

Rakocevic <-> Scepanovic

Radmanovic <-> Bodiroga

Milojevic <-> Tomasevic (ili obrnuto)

Krstic <-> Rebraca

Ovako bi trebalo da bude u globalu. Ali zavisno od toga kako igraju Jaric, Rakocevic ili Radmanovic zavisice na koju ce poziciju da ulazi Bodiroga da igra... po meni to nije dobro ali ok. Shteta shto tu nije Vujke ili Pedja. najbolje bi bilo da su obojica tu ali...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svi smo mi selektori.

znamo koga treba zvati, a koga ne.

kapiram da Zeljko to ne zna.

ove igrace koje je pozvao su trenutno sigurno najbolji koji mogu da budu pozvani.

kao sto je Zeljko i sam rekao.

a verujem da on zna dosta vise od nas.

mislim da covek ima dodatni motiv i zbog prosle godine.

i kapiram da je tip selektora/trenera koji zna da iz svojih gresaka prosperira.

ipak je ucio od najboljeg.

da. samo da napomenem jos da je potpuno glupo pricati o igracima sa spiska u kontekstu tipa "on je degen, trci po terenu ko ludak, i nema pojma" iz razloga u kojem su svi igraci sa spiska (neki manje neki vise, neki mladji neki stariji) dosta toga uradili u svojim karijerama sto za svoje klubove sto za nasu zemlju i nas kao naciju. tako da. dok smo osvajali svacije ime se prozivalo na svakom od doceka. nijedan nam nije bio los. a sada odjednom su nam svi sranje.

nemojmo biti govna od ljudi.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

ali u celoj prici taj drobnjak je najsmeshniji koji jos daje ultimatum selektoru :) umest da mu zahvali sto ga zove uopste.. nekako mi je tomasevic najopusteniji.. ako bude igrao i dva minuta bice mu drago da je timo pomogao onako kako je selektor to zamislio... tako bi trebalo svi da razmishalju (ali da bolje igraju od tomasa :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Da malo ozivimo ovaj topic.Nasi su danas izgubili od Slovenije a juce od Italije.Ali ovo su samo pripremne utakmice pa mislim da nece biti frke kada dodje prvenstvo.

Posle povrede Tripka(glupo mi je da kazem da mi je drago, ali...)jos zeljko treba dva igraca da izbaci.Ja bi Vuleta(retardosa) i Milicica(nazalost).Jos da Radman udje u formu...I TITULA JE NASA!!! [;)]

Link to comment
Share on other sites

Huh...meni ova dva poraza bas i ne ulivaju neku nadu...nisu samo porazi u pitanju, vec zabrinjavajuci nacin igre koja na momente deluje jako haoticno...ima puno stvari na kojima treba da se radi, skok povremeno deluje smesno sto je neverovatno s' obzirom na igrace koje imamo pod kosem, igraci cesto siluju sut itd. Jednostavno sve mi deluje neuigrano...dunno...

Ali s' druge strane ipak igramo kod kuce, ima vremena da se poprave stvari koje skripe i nema smisla siriti pesimizam...bice sve to dobro...[:D]

BTW Ne kapiram ljude koji mogu da kazu da im je drago ili skoro pa drago sto Tripkovic ne igra (samo zato sto je iz Partizana jel tako?). Decko je jedan od najperspektivnijih igraca ikad, i ako nastavi da se razvija kao do sad pederi poput Stojakovica moci ce samo da mu se sagnu... [;)]

Edited by OrthodoX

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Brate, pa decko ima 19 godina (igrao za mladu repku na skoro zavrsenom evropskom), i tek treba da izgradi sebe kao igraca. A to sto tri sezone igra za prvi tim Partizana je samo dokaz o tome koliki je potencijal, i kakve predispozicije poseduje da napravi vrhunsku karijeru.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto ne igra zato sto je najslabiji od svih kosarkasa koji su na spisku...i tu moras da se slozis.Cak je i japanac bolji od njega.A dokle ce Tripko da se razvija?On je igrao 3 pune sezone za prvi tim groblja.

koje tri majke ti mile??? hehhe... ove godine je poceo da igra(koliko me secanje sluzi) a pretprosle je igrao protiv Slaska 16,5 sekundi kada je sve bilo gotovo... ako tu sezonu racunas onda ja stvarno ne znam koja sezona traje 5 minuta igranja...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Posle povrede Tripka(glupo mi je da kazem da mi je drago, ali...)jos zeljko treba dva igraca da izbaci.Ja bi Vuleta(retardosa) i Milicica(nazalost).

A dokle ce Tripko da se razvija?On je igrao 3 pune sezone za prvi tim groblja.

Koliko ti nemash pojma o kosharci, pomalo je zalosno shto se uopshte trudish da je pratish...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Napisao da je Tripko igrao 3 godina za prvi tim Partizana. On je pretproshle sezone odigrao oko 5 minuta sve ukupno tokom godine, a tek proshle je dobio veliku minutazu, i na mnogo utakmica je poakzao zashto je nasha buducnost na poziciji 2...

Kako te nije sramota da za dete od 19 godina, a u koje cesh da se kunesh kada nam bude osvajao medalje na velikim takmichenjima u narednoj deceniji, toliko seresh?

A kako si doshao do genijalnog zakljuchka da Darko treba da ispadne?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

na spisku zasluzuju(manje ili vishe) da budu:

rakoch, jare, bodiroga, rebracha i krle. milojevitj je daleko najbolji utisak ostavio do sada i jedini zasluzuje da bude starter. darko i vule djenje djene, ostali potop. gurovitj jeste bio dobar na 2 ali ostatak je bio katastrofalan

jedino mi nije jasno zashto mladi vukodlaka aka radman igra onako malo

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...