Jump to content

Male tajne velikih majstora :)


Recommended Posts

Ja sto se "zezanja" tice najvise volEm krilca. Nema tu nesto puno mesa, al' je skidanje sa koske neverovatno zanimljivo i onako potrudis se da nesto pojedes :)

Bash i ne gotivim krilca, malo mesa ima (inache je veoma ukusno)... Mada shto se zezanja tiche volim da bez predrasuda i hladnokrfno istranziram batkove i karabatkove, tj. da ih oslobodim kostiju i onda na roshtilj... mmm. [:D] neopisiva divota, piletina na roshtilju je zakon...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

saveti za stiljro?

pa hmm, recimo, prvo izdejstvujes da ti ne vozis ni tamo ni vamo.

onda ne ides u kupovinu, ili ides, ali samo da bi nadgledao kako bi isfurao sto vise stvari koje su tebi gotivne.

dok se postavlja rostilj/pravi salata/otvara pice ti pikas soni/basket/slusas ziku.

dok se rostilja ti pijes pivo (u najboljoj stolici/lezaljci u najvecem hladu) i po mogucstvu zajebavas lika koji rostilja (eventualno ga i gadjas grancicama ili tako nesto da bi ti bilo zanimljivije).

hasas ko nenormalan (tu se mozda malo i iscimas ne bi li svinjski pokupio sve dojajno ako nema dovoljno - a i ako ima, za svaki slucaj).

voze te kuci, izlaktas se za zadnje sediste, po mogucstvu da si sam nazad.

ako neko pokusa da te smori u tvom hedonistickom egoizmu pravis se da si vec ultra cirke.

eto, to je moj savet:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

saveti za stiljro?

pa hmm, recimo, prvo izdejstvujes da ti ne vozis ni tamo ni vamo.

onda ne ides u kupovinu, ili ides, ali samo da bi nadgledao kako bi isfurao sto vise stvari koje su tebi gotivne.

dok se postavlja rostilj/pravi salata/otvara pice ti pikas soni/basket/slusas ziku.

dok se rostilja ti pijes pivo (u najboljoj stolici/lezaljci u najvecem hladu) i po mogucstvu zajebavas lika koji rostilja (eventualno ga i gadjas grancicama ili tako nesto da bi ti bilo zanimljivije).

hasas ko nenormalan (tu se mozda malo i iscimas ne bi li svinjski pokupio sve dojajno ako nema dovoljno - a i ako ima, za svaki slucaj).

voze te kuci, izlaktas se za zadnje sediste, po mogucstvu da si sam nazad.

ako neko pokusa da te smori u tvom hedonistickom egoizmu pravis se da si vec ultra cirke.

eto, to je moj savet:)))

Shta radi 10 Doolia kad pravi roshtilj?

Umire od gladi.

;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ima jedn afina forica sa pilecim belim

Tanko isecete pilece belo, napravite dakle shnicle, stavite u belo vino 24h (moze i duze, a moze i krace sto je najcesce jer se niko ne set na vreme). Kad odstoji ubacis u ulje i zacinjenis vegetom (moze i bazilika ili bilo koja travka suva ili ziva koju volite) ko sto rece jasamkonan. Ovo se pece na kraju jer nije potrebna jaka vatra, a zaista je fenomenalno (ja koji nisam preterani ljubitelj piletine vam kazem).

I nemojte da zaboravite fintu kada se ugreje resetka pre nego sto bacite mesance da predjete preko kozom od slanine.

Ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...