Jump to content

DrakonKin


TeacH

Recommended Posts

ehh mohi shto svako spominjanje DragonKina tebe tera da napishesh post od 50 redova koji ne sluze nichemu drugome, sem da opishu kako vi tada niste mogli da se slozite ili da pokaze chija je kita najveca !?

mi'sim Order of Rigtheousness je veoma dobar guild, e sad shto si ti bio u dragonkinu i prema njemu imash stav "NECU SE KAJATI NIKADA SHTO SAM OTISAO" ne znachi da isti nikada nece biti dobar, ipaq je to serb-only guild i ako nastavi ovako (lepo ide :)). ko zna, mozda cemo mi jednog dana imati raid za MC !

Link to comment
Share on other sites

Teach zar nisi imao nekog nelf hunta blizu lvla60 ... nebitno ..

I onda lepo odes procitas moj post iz pocetka i skapiras da smo mi imali tim za instance i raid i 5man, nije najsavrseniji moguci ali smo ga imali. Ali bez maga (bauk tada kasnije ledix verovatno mu se nije svidjala frizura na bauku) nismo imali sta da trazimo i zato sam ja bio napominjem nezadovoljan a nisam zato otisao iz gilde ako procitas pazljivo videces da je mene "vodja" gilde pitao dal cu izaci iz gilde da se njegov drugar vrati ako ne uspemo da uradimo neku instancu. E sad ja sam mogao recimo da kazem ... lagano idemo na lbrs to je opustencija i da ucutkam bauka ali me apsolutno nije zanimalo da se patim sa necijim komplexima a btw koja bi to posle sloga bila u gildi da smo otisli u lbrs i odradili ga ? sta bauk ne bi vise sa vanom igrao ? mislim halo debilna provokacija koja je meni samo rekla pali odatle sto pre ...

I prekinite da me smarate kako ja pljujem ljude ... ja jedino pljujem dva coveka u svim ovim postovima i uvek cu to raditi zato sto to zasluzuju a sto se tice dkina samo iznosim svoje realno misljenje da je slab i neorganizovan gild bez pravila gde se ljudi primaju na osnovu jedne mere a to je nacinalna pripadnost sto nije dovoljno da se napravi kvalitetan tim ljudi ...

amose ... ja cu opet da ponovim mene je gm pitao da izadjem iz gilde (da ti prosto prevedem) i ja sam rekao ok cao sto je meni bio tada ultra bedak zato sto sam gotivio zezanje i neke ljude iz dkina ali onda sam video extra organizovan gild u kome je isto zezanje cak i gotivnije nego u dkinu a u kome se svi ispomazu i skapirao sam da je dkin sranje tek tad, a kao sto rekoh nisi video kako je u ostalim gildama ne mozes da znas. Ovo sto sam rekao za oor mogu dosta ljudi koje sam doveo tamo da potvrde.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mi smo oformili "Zdechliny" treci dan po startu EU Wow-a a do danas su otisla samo 3 lika (dva su se posvadjala u instaci tako da du obojca otisli, a jedan je prestao da igra). Momentalno nas ima tacno 235 (93 ljudi) i svi su srecni (kolko-tolko)

zasto?

1- Zato sto imamo samo ljude koji su cesi ili slovaci ...

2- zato sto officiri igraju 24/7 i nonstop su u igri ... moram priznati da bolju organizaciju nego u wow-u nisam video.

3- zato sto od pocetka je bio plan da se napravi pvp guilda, i da igramo zajedno ma sta se desavalo i svi se toga drze.

Znaci jedino resenje je praviti ili pure serbian guild, gde necete primati strance ... ili prosto imati normal guild i ponasati se tako (ko sere na svom jeziku na gc- opomena, ili kick ... napraviti system primanja ljudi koji se ne vezuje na to da li je covek iz srbije ili iz bangladesha ... svi po istom itd.)

Prepostavljam da nasih ljudi koji igraju wow na sm za ali je mnogo manje nego ceha koji igraju hordu ali opet, sta ce vam velika guilda? Sa nama ionako idu likovi iz <Mor Do Kuli> do instance koji su private guilda (svi se znaju irl) sto znaci i da mala guilda moze da ide na Molten Core raidove, samo treba se pridruziti clanu koji ima fer point rank na drope ...

2 cents.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ma mohi ok,ja razumem tebe imao si razloge i otisao si ,tvoja stvar. Ja ovamo odavno igram sa perunom i deletom a skoro mi i drugar iz rl-a stigao na 60 pa igramo zajedno. I ostali ljudi su ok tako da zato kazem da sad nije lose uopste. A to kako je u oor-u meni se ne svidja. Znam kakva su pravila i sve i to mi se ne dopada al nije ni bitni. Oor se raspao jel tako...?Poz

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Silvermoonu.U najjacem sam gulidu na serveru.Ima nas 5 iz Bgd.ukupno nas u gulidu ima 60-70 60 lv.onyx farmujemo i sa 30 ljudi i ot iz prvi put.Sve smo pobili u Mc ostao nam je Ragnaros,sada pravimo za warriore set sa preko 200 fire rezis.Nadam se za 10-20 dana da cemo da ga ubijemo.Ima i kod nas na serveru gildova koji su samo iz jedne zemlje ali nista nisu uspeli.Da bi napravio nesto moras da imas internacionalan gulid.Gde ces primiti najbolje igrace,ako oces da zavrsis najajce instance.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Silvermoonu.U najjacem sam gulidu na serveru.Ima nas 5 iz Bgd.ukupno nas u gulidu ima 60-70 60 lv.onyx farmujemo i sa 30 ljudi i ot iz prvi put.Sve smo pobili u Mc ostao nam je Ragnaros,sada pravimo za warriore set sa preko
Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ne, ja sam mislio da se pricha o WSG BGu, jebiga Alterac nisam nikada ni igrao niti gledao.

Ja video samo BG u AV-u :-)

Ama bre recepy for hate aliance guild na shadow moonu je medju najacim gildama a svi su dal swedska ili norveska nisam siguran .... i ne primaju ljude koji nisu

Fora je shto njih ima 20+ puta vishe nego nas :-)

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Nas server je 25% horde i 75%aliance.Alaince gulid Inner Sanctum je ubio 3 puta Ragnarosa.Skoro su svi su u celim epic setovima.Mi smo ubili Onyx 10 puta.Mi smo prvo sve zavrsili za onyx a onda se posvetili Mc.u ponedeljak smo drugi puta ubili majordoma.Sada pravimo epic set za 2 MT sa 200 fire rezist.Zato ne idemo na Ragnarosa.

Moj profil

http://wow.allakhazam.com/profile.html?231374

Edited by Nenadorc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...