Jump to content

SpO-VoOdoO_MaN vs Mr.Little-Goga must see :)


Recommended Posts

Map: Gnoll Wood

Game Type: 1v1 Ladder

Races: Undead vs Human

SpO-VoOdoO_MaN's APM = 112

mr.Little-Goga's APM = 244

Shta danas ljudi sve nece da ti uchine za jedan win :) Please check it out. [:)]

THE LINK

http://www.wc3addicts.com/replay.php?rid=39075 ovo je direktan link bez registrovanja...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

t.t jel to neki jadan pokusaj da se privuku posetioci za site superpowerownage-a ? :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

t.t nemam rar :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

ne... replay ne radi ... "unexpect end of archive"

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Voodooman-e znash koliko me boli kurac shto si okacio rep :), samo da ti iskreno kazem trebao mi je win jer sam u totalu imao 50 : 14 tako neki stats, ispao si picka :P, a i bio sam smoren bilo je 7 ujutru i svashta sam pisao :), inace se razmisljam da li da te shitlistujem :), nerviraj josh malo pa cu te staviti na citulju :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

JA SAM PICKA VOODO JE CAR!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

realno boli kurac onoga za koga boli kurac za nasu warcraft scenu...

a tebe niko ne postuje zato sto si "base human"

KAMPERU JEDAN POGANI !? :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ne okachio sam rep zato shto kada igram preko modem sa 2 sec. delay-a dechko zna da proziva ti si noob ovo ono... A kada ja imam normalan ping i sabijem ga onda viche voodoo car ja sam pichka itd.

To Goga: Ti stvarno mislish da je meni bitno na kom sam kanalu? Ja uopshte i ne chatujem jer nemam vremena za chat. To shto se ti slishtash chieftain-ima poznatih klanova i prodajesh se kao kurva samo da bi im hostovao bota to je jako bedno. A sve to radish za bedni tag (fntc,Pnix,T64) koji nishta ne znachi. Kada budesh ushao u neki poznatiji klan tako shto pokazhesh svoj skill onda cu ja da ti pridjem i kazacu ti "Svaka chast Gogili" a dotle mozhesh samo da budesh zhetonche gosuima.

To Vladica: Vladice ti mislish da bih ja kachio ovaj rep zato shto sam ga dobio? Boli me iskreno. Samo sam ga okachio da bi videli shta dechko sve nece da uradi da bi imao "gosu" skor 50-14.

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne okachio sam rep zato shto kada igram preko modem sa 2 sec. delay-a dechko zna da proziva ti si noob ovo ono... A kada ja imam normalan ping i sabijem ga onda viche voodoo car ja sam pichka itd.

To Goga: Ti stvarno mislish da je meni bitno na kom sam kanalu? Ja uopshte i ne chatujem jer nemam vremena za chat. To shto se ti slishtash chieftain-ima poznatih klanova i prodajesh se kao kurva samo da bi im hostovao bota to je jako bedno. A sve to radish za bedni tag (fntc,Pnix,T64) koji nishta ne znachi. Kada budesh ushao u neki poznatiji klan tako shto pokazhesh svoj skill onda cu ja da ti pridjem i kazacu ti "Svaka chast Gogili" a dotle mozhesh samo da budesh zhetonche gosuima.

To Vladica: Vladice ti mislish da bih ja kachio ovaj rep zato shto sam ga dobio? Boli me iskreno. Samo sam ga okachio da bi videli shta dechko sve nece da uradi da bi imao "gosu" skor 50-14.

ajd mir mir mir niko nije kriv :D

gotivim vas obojicu, a svi znamo da je Goga josh uvek mladi junosha (kolko beshe godina 12-13 ? :)) tako da samo bez nervoze.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Eh da je 12-13 :) ima 15,ove godine puni 16 ako dobro znam :) to je sada prvi srednje u septembru :)

znachi goga i vladica zajedno ulaze u pubertet mashala :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto vise slusam ovog Mishu sve vise mi se cini da je genije... :) (samo sam se salio nemoj da se uobrazis sada) ^_^

ako je misha genije, sharky-ju nisu potrebne naochare :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...