Jump to content

Harry Potter and the Half-Blood Prince


Recommended Posts

poluopis jer sam prochitao knjigu do pola...ono skinuo sam je oma 16og (kada su ljudi mogli da je kupe u gradu za skromnih 2000din =o)) i chituckam poglavlje po poglavlje...

i utisak sa sredine knjige je:

"ako se nekom sluchajno svidela peta knjiga ova ce ga sigurno odusheviti jer su likovi i dalje teshki retardi (zapravo sada josh vetji jer su i hormoni u igri ;oP) i prosto je neverovatno da rowlingova pokushava da progura nedostatak inteligencije likova i moronsko izostajanje u komunikaciji izmedju njih kao tajnovitost ...ima shanse da se provuche do kraja bez ponavljanja i gluposti, ali nakon proshle knjige samo chekam kad ce da krene da sere po svemu ukljuchujutji i tih nekoliko sati koji su meni trebali da prochitam njenu najnoviju skribotinu"

Link to comment
Share on other sites

u cemu je fora sa tim retardom hari te poterom [;)]

zasto je toliko jebeno popularan?? ja mislim da je to bullshit i za decu u zabavistu, a ne za starije....

pa fora je sto u poslednje vreme tj. od brace grim nisu napisane slicne knjige za decu nesto kao bajka.

Mozes da citas deci hari poter hari ili one nove madonine knjige [;)] ti odluci sta ces!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

pa fora je sto u poslednje vreme tj. od brace grim nisu napisane slicne knjige za decu nesto kao bajka.

Mozes da citas deci hari poter hari ili one nove madonine knjige  [;)] ti odluci sta ces!

khm ali kad pogledam u ips-u harrya koji ima jedno 1k i vise strana cisto sumnjam da ti je poredjenje bas najbolje posto grim tesko da je pisao vise od 100 strana po bajci.

i naravno da su knjige za decu pisane samo mozda nisu dozivele toliku popularsnost kao sto sada ima harry poter.

Link to comment
Share on other sites

E meni je hari poter vrlo originalan.

Treba imati mozga da napravis onoliko chuda u knjizi ko sto je Rolingova napravila, tj. napisala sve.

Citao sam sve knjige sem ove poslednje sad sto je izasla, i svaka je jako dobra po mom misljenju.

Enivej dilmovi su krrrrrrshhh zivi

Link to comment
Share on other sites

u engleskoj je izdata parodija na harija (citao sam ga , odnosno prvu knjigu i meni je bio bash, bash losh - mekdonalds literatura koja se sluzi uz happy meal, ali ajde u pitanju su lichni ukusi) potera koja se zove Barry Trotter.... ( kao derek i rodni ). Nije losa knjiga, pogotovo ako vam se hari ne svidja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

part 2:

nema ponavljanja koje sam ochekivao, ali ima gluposti =o))

najbolje u vezi sa ovom knjigom je perspektiva da ce sledeca knjiga biti prva koja nije vezana za ionako preterano skicheni hogwarts...videtjemo za koju godinu =o)

moj lichni utisak je da je rowlingovu sa prvom knjigu zlo ukenjalo...druga je kako tako, odatle sve nizbrdo... ili i dalje pishi za malu decu o maloj deci ili pochni da pishesh inteligentnije... romani o dglupim 16-7godishnjacima i josh glupljim sredovechnim chudacima oko njih nisu za malu decu

Link to comment
Share on other sites

A sto kenjate kad niste procitali? Izvoli, procitaj ba daj komentar.

Film je inace cista glupost u odnosu na knjigu. Knjiga je zestoko zarazna, i citaju se za manje od 3 dana.

ja sam prochitao prvu knjigu do pola i nisam mogao dalje

zgadila mi se hrpa najjeftinijih trikova koji se koriste u fantaziji i koje je ona nekako uspela da ugura sve na jedno mesto

sramota za spostveni zhanr, jebeni hari poter

deco, chitajte song of ice and fire george r. martina

@igz taj lik mi je bio drag dok nisam video da je odradio parodiju i na gospodare prstenova

gospodari su ipak klasik i to sa razlogom

hari je chist idiotizam

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Teri Prachet  -> Hari Poter

Blah...ko da si rekao Metallica>Decji hor "Kolibri"...totalno dva razlicita pravca...ali BTW ako citas Praceta,svaka ti cast...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pracet nije losh, mada na momente zna da umori. Meni se HP svidja jer je laka knjiga skroz, ne zamara, a istovremeno zanimljiva, i zarazna shto je vec neko rekao. Isto da se pridruzim, filmovi su ochajni, zaspao sam na pola treceg. Isto chekam prevod sheste, jer mi se ne daje 2x2000 din (ne daje mi se ni jednom, ali ajde)

Link to comment
Share on other sites

da bi knjiga bila hit potreban je odlichan marketing a malo ko hoce da da pare za reklamiranje pisca koji pre nista nije napisao. zato i nije chudo ako je postala popularna tek sa trecom knjigom, ako je to istina.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...