Jump to content

Shaman PVP movie, IMBA ili ne ?


Recommended Posts

meni nije jasno kako shaman u filmu uradi onoj ribi(da li je pally ili warr) i za 1 napad (1 sec) nanese 2k dmg??

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali ono sto znam je da ljudi ne veruju nikome,bar dok ne vide svojim ocima. Tako ni ja nisam verovao da mag moze da OPERE 3 lika,pa sam skinuo i video.Nisam verovao da Koreanac Drakedog moze da otkine 3 lika takodje(odjednom), a lik stvarno moze. I toliko je dobar da ljudi misle da oni koji su lezali pod njim posle bitke nemaju blage.Ali to nije tacno.Ono sto jeste tacno je da je lik toliko jebeno dobar da oni nisu imali prilike da pokazu svoje iskustvo.

Ma vazi [;)]

Ajde molim te nadji mi taj film da pogledam....

btw odgledao ne odgledao film ta trojica su retardi [;)]

Reci mi koje klasu su bila ta trojica?

btw kada gledate koja je klasa koliko jaka ne moj da gledate duel nego mass PvP

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno kako shaman u filmu uradi onoj ribi(da li je pally ili warr) i za 1 napad (1 sec) nanese 2k dmg??

A kod tebe warrior-i imaju manu umesto rage-a?

Kad je opalio za 2.5k i za 10 sec ubio onu paladinku na 60 lvlu bilo je previse....jadnica nije imala vremena ni da se ishielduje :)

I da ispravim samog sebe posto sam film odgledao jos nekoliko puta - onu paladinku je shamy iskasapio ne za 15 nego za 2 sec

Da ja tebe ispravim, ajde sada odgledaj opet movie pa mi reci koja je klasa bila riba. I reci mi da li moze da se diskutuje isto za cloth i za plate?

Sto se tice filma.....ajde se sad svi malo zapitajte....WF je inace sansa da na svakom udarcu imas 20% sanse da dobijes dodatna 2 udarca sa povecanim attack powerom....Dakle sta se desilo jadnom palishi na filmu: Shaman, koji je inace totalno PROSECNOG skilla, odmah na pocetku dobija WF i u njemu postize 3(i slovima TRI) critical strikea....e sad lepo nek neko odradi matematiku pa izracuna koja mu je sansa za to....Tako da plz ne pricajte budalastine WOW dmg ovo ono lik se bre prosro za medalju i to je to....

Nije jebeni paladin nego MAGE

Umm, ili ja nisam normalan ili paladin stvarno moze da baca frost nova i da ima icearmor?

btw respect za ostali deo text-a [;)]

Tako da ne bi bilo isto da je bio paladin sa PLATE-om a ne mage sa CLOTH-om....

Meni je bilo cudno kako sam ja sa Rogue-om uspevao da ubijem po 2-3 lika zaredom(castera) i da mi ostane 70% hp-a.

Ma vazi brate.......

Jos 1 pitanje....Ako paladin moze da skine efekat mog Frost shocka sa remove fakin magic(inace ima i remove poison i desease) zasto onda ja ne bi imao purge da mu sjebem taj seal? Dakle imamo situaciju ovako: Magovi, druidi i paladini se zale na purge, svi se generalno zale na toteme koji meni dodju kao recimo buff....e sad jedini problem je sto ja protivniku njegove buffove mogu da skinem....Ali zato je njima lepo (priest, mage, druid) kad se peglaju protiv drugih i imaju taj buff a oni ne.....e pa ko sto je vama ability da se buffujete za 500 vise hp priestovi recimo tako je meni ability da vam taj buff i jos jedan skinem sa 75 mane.....

Kazesh da poshto oni imaju buff ti imash antibuff (dodje mu [podjednako) a pre toga si rekao da ti totemi dodju kao buff [:p]

Znachi shaman-i su u prednosti [:)]

Nisam video da se niko zhali na rasu sa kojom igra, da kaze da je imba or something nego svi se zhale na rase protiv kojih igraju. Tipa: shamani se zhale na paladine a paladini na shamane.. ko mala deca

Eh, ja se zhalim na mage VS warlock. Znachi napadne me 60lvl warlock i ja ga ubijem sa mojim magom koji je 53lvl... plus me warlock prvi napao zato shto nisam smeo ja njega jer je 7lvl veci pa reko mozda ce da me poshtedi [:D] Medjutim dobio preko pice [:p] I sada vi meni recite da je normalno da 53lvl char ubije 60lvl char-a? Oke, mozda je onaj bio noob ili imao losh equpment ili shta vec ali posle toga sam chekao u AV za bg i nashao 60lvl warlock-a koga sam dobio 3 puta za redom i onda vishe nije hteo da dueluje

Warlock-a zeza dmg over time jer recimo dzabe on nanese 4000dmg za 30sec kad ja toliko nanesem za 15sec i ubijem ga (dajem bzvz primer). Tako da chim ga kilnem odma food/water.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

E da..... mozda necete verovati, ne trazim NERF samana :) Saman je najkompletnija klasa u WoW-u iz prostog razloga sto je na njoj najvise radjeno. Bila bi zaista steta sada krenuti u suprotnom smeru. Sada je vreme da malo 'poprave' i nas ostale.

Sto se mene tice imaju vremena za to kraja meseca, a onda se prebacujem na GW :)

poz.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

E da..... mozda necete verovati, ne trazim NERF samana :) Saman je najkompletnija klasa u WoW-u iz prostog razloga sto je na njoj najvise radjeno. Bila bi zaista steta sada krenuti u suprotnom smeru. Sada je vreme da malo 'poprave' i nas ostale.

Sto se mene tice imaju vremena za to kraja meseca, a onda se prebacujem na GW :)

poz.

Shto se prebacujesh na GW? zato shto nije p2p? umm, chuo sam da ce i GW postati p2p.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ups nisam video da je mage onda i to dodatno menja stvari....skinu sam film u igraoni i pogledao a tamo je jos nesto sjebano pa je slika ochaj....

I ko se zali na paladine? Pa samo retardirani shaman moze da se zali na paladina.....Mene samo nerviraju njihove abuserske akcije....Kako god okrenes oni ipak zavrse na podu.....

Btw totemi imaju 1-5 hp ;)....pa ko oce nek udara :P....

Voleo bih recimo da neko prokomentarise sledece:

1. Flurry talenat - Posle svakog critical strikea se aktivira i ako ima svih 5 poena u talentu ubrzava udaranje za 3 naredna udarca....bar tako pise.....dakle lupis kritikal i onda treba sledeca tri udarca da budu 30% brza....e pa radi samo za 2.....i blizzard zna za to

2. Menjanje talenata.....Gubis sav skill sa 2h maces i axes.....evo vec 3. ili 4. put budzim jebeni 2h a imao sam 300 i 300....blizzard takodje zna za to....

Link to comment
Share on other sites

izvini u greski ako nisi video pogresio sam u jos nekim recenicam zato sto sam brzo pisao .To nije problem ,problem je u tome da svako brani sovju klasu i svako smatra da su oni bolji.Evo ja svaki dan igram WSG i svi se zele na paladine.Ja imam AR i danas sam paladina ubio iz dva udarca dva puta zaredom mi se zavrtio WF + warrior buff.I ja nisam branio shaman samo sam konstatovao da je puno bolje kad talenti nisu u elementu,bolje je za party.Ja imam drugara on je warrior i sav je u epic itemima + Ar.pobio je sam devetoricu ja sam mu bacio toteme i hilovao ga.Zar i to nije mocno.Sabija  u dva udarca,sa svim talentima na critic + moj WF totem.Ja sam malo dete prema njemu.

Ja se potpuno slazem da je bolje kad nisu svi talenti u elemental tree....ja licno koristim 11/19/21 build (Elemental focus...flurry 4/5....Nature's swiftness), tzv "Balanced" build i mislim da je najbolji....a probao sam gotovo svaki.....to da je ele/enh build dobar ne bih rekao, pa uzmi za primer da te napadne rogue....tu ti realno NS spasava bulju i vracas se u borbu skroz...ele/res build jednostavno shaman tesko moze da izdrzi sa svojim mana poolom a postoje i drugi nedostaci....

Po meni Nature's swiftness je daleko najbolji shaman talenat....kako za PvE tako i za PvP....+sto talenti koje pokupis usput su isto tako dobri i korisni....

Link to comment
Share on other sites

Nije u pitanju novac vec stvari koje sam naveo u drugom threadu (Paladin - Preporuke). Da se ne ponavljam, sve je tamo.

pa i na sajtu pise da ako relernujes gubis magije koje su od talenata i tak osta se zalis , saman ima sve , dobro posto je ner zul bio saman nisu morali toliko imba da ga naprave kada igramo wsg od 10 horde 7 samana ? sta jos reci kada imas od svake klase 70 % njihovih abilitija mislim zalosno neki nerf morace u sledecem patcu , a druida treba da pojacaju ...

Link to comment
Share on other sites

pa i na sajtu pise da ako relernujes gubis magije koje su od talenata i tak osta se zalis , saman ima sve , dobro posto je ner zul bio saman nisu morali toliko imba da ga naprave kada igramo wsg od 10 horde 7 samana ? sta jos reci kada imas od svake klase 70 % njihovih abilitija mislim zalosno neki nerf morace u sledecem patcu , a druida treba da pojacaju ...

OK posto vidim da si "malo" van dogadjaja.....

To 1. sto si napisao da mi treba da gubimo skill kad relearnujemo talente je totalna glupost.....ti oces da kaze da ako sam u buildu vec imao 2h weapon talenat i skill 300 na 2h maces i 2h axes i sad odlucim da nesto promenim a opet uzmem taj isti talenat posteno je da izgubim SAV skill na njemu??? To je inace trebalo da bude ISPRAVLJENO jos pre 2 patcha su najavili i to NE TREBA DA BUDE TAKO......lepo prvo procitas sta blizzard kaze na to....i kojih 70% abilityja od svake klase sta pricas bre ? Za nerf mozes samo da se nadas.....

Inace druid JE POJACAN u ovom patchu da ne bi davio idi pa procitaj lepo a ne da postujes ovde neke stvari a kladim se da ne znas da nabrojis ni 2 totema koji shaman koristi.....i jedino sto onda umes da kazes isto kao i ostali je IMBA SHAMAN....

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je hteo da kaze da gubis skill koji si dobio tako sto si stavio talent na njega recimo kod maga stavis talenat na pyroblast da bi mogao da ga naucis i onda tako naucis zadnji level pyroblast i kad resetujes talente moras opet da ucis taj isti pyroblast od prvog do zadnjeg levela sto znaci extra gold za bacanje.

Link to comment
Share on other sites

Nije jebeni paladin nego MAGE

Umm, ili ja nisam normalan ili paladin stvarno moze da baca frost nova i da ima icearmor?

btw respect za ostali deo text-a  [;)]

Tako da ne bi bilo  isto da je bio paladin sa PLATE-om a ne mage sa CLOTH-om....

Kazesh da poshto oni imaju buff ti imash antibuff (dodje mu [podjednako) a pre toga si rekao da ti totemi dodju kao buff  [:p]

Znachi shaman-i su u prednosti  [:)]

Nisam video da se niko zhali na rasu sa kojom igra, da kaze da je imba or something nego svi se zhale na rase protiv kojih igraju. Tipa: shamani se zhale na paladine a paladini na shamane.. ko mala deca

Eh, ja se zhalim na mage VS warlock. Znachi napadne me 60lvl warlock i ja ga ubijem sa mojim magom koji je 53lvl... plus me warlock prvi napao zato shto nisam smeo  ja njega  jer  je 7lvl veci pa reko mozda ce da me poshtedi  [:D]  Medjutim dobio preko pice  [:p]  I sada vi meni recite da je normalno da 53lvl char ubije 60lvl char-a? Oke, mozda je onaj bio noob ili imao losh equpment ili shta vec ali posle toga sam chekao u AV za bg i nashao 60lvl warlock-a koga sam dobio 3 puta za redom i onda vishe nije hteo da dueluje

Warlock-a zeza dmg over time jer recimo dzabe on nanese 4000dmg za 30sec kad ja toliko nanesem za 15sec i ubijem ga (dajem bzvz primer). Tako da chim ga kilnem odma food/water.

ajde de a jel taj warlock bio afk ili sta ?

mislim 7 levela aj smanji malo

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je hteo da kaze da gubis skill koji si dobio tako sto si stavio talent na njega recimo kod maga stavis talenat na pyroblast da bi mogao da ga naucis i onda tako naucis zadnji level pyroblast i kad resetujes talente moras opet da ucis taj isti pyroblast od prvog do zadnjeg levela sto znaci extra gold za bacanje.

EEEE da je tako manje bi mi zao bilo veruj mi....ma prosto bre imas weapon skill....i recimo imam 300 skill za 2h axes i maces....i sad keshiram da promenim build.....i meni se weapon skill na 2h maces i axes vrati na 1/300.....na oba....

Link to comment
Share on other sites

Poenta je u skillu bre ljudi pa ja sam na mom serveru zapazio likove iz alijanse....1 hunta i 1 priest koji su MNOGO zajebani i mnogo dobro igraju....Inace huntere dobijam kako ocu ali eto ovaj lik dobro igra i protiv njega se uvek namucim....

priest=sant ?

hunter= ?

sant je pain...

Link to comment
Share on other sites

Jeste tu si u pravu,ako pricamo o duelu to su neprikosnoveni druidi njima u duelu skoro niko nista ne moze.Ali nije igranje duel.Evo na nasem serveru alianca je neprikosnovena.Omer je 3 prema 1.Njihov najjaci gulid ima 30 ljudi koji su u epic setovima.ja sam gledao njihovog rogua koji je ubio nasgeg rogua u dva udarca.prvenstveno je sve u itemima.Ali iskreno u party je exyta paladin.Sve sto ima defanzivo to i
Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo ne dirajte mi Nenada, moze svima tata da vam bude tata sto se tice vremena provedenih online, ima 2 lika 60ti lvl, prvi je prelazio 5 man strat, sholo,

a prvi ce na serveru biti exalted s Argent Dawn...

Kao drugo, poenta njegove price je da s ovim buildom(mana tide), saman nije ni malo imba, cak je dosta slabiji,sto sam licno iskusio, jer je preusmeren healy i party-ju.

Kada su talenti nesto slicni Grimovim e onda sabija. Ja sam do 60og furao slican build, samo bez improoved shockova, ali sa pojacanim WF. E to sabija, nisam izgubio ni jedan fight sa roguovima, paladinima, cak ni warriorima maltene...

A warrior sa AR-om i preko 33% sanse za crit odvali samana za 10 sec, to sam osetio sa mana tide buildom, eh sad kolko bih bio jaci sa enhanc/res full buildom, neznam, sumnjam da bih ga i tu dobio. Taj lik, full buffovan ima oko 10k healta.

Sto se tice paladina, saman stvarno treba da bude debil da bi izgubio...Ubijao sam full healt/mana paladine kada sam bio na pola healta bez mane...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...