Jump to content

Specijalna ponuda


Lucky

Recommended Posts

Popust traje dok traju zalihe, tako da ne mogu nista da vam garantujem. Ipak, posto rezervacija traje nedelju dana, poslednje nedelje Jula recimo rezervishete i pokupite sledece, ili ti kili tek tamo krajem Avgusta. Kolicina je ogranicena i nije posebno brojna, pa sad ne znam tacno do kada ce trajati i kakva je potraznja, ali postoji mogucnost da pretekne i ponesto za vas.

Link to comment
Share on other sites

Popust traje dok traju zalihe, tako da ne mogu nista da vam garantujem. Ipak, posto rezervacija traje nedelju dana, poslednje nedelje Jula recimo rezervishete i pokupite sledece, ili ti kili tek tamo krajem Avgusta. Kolicina je ogranicena i nije posebno brojna, pa sad ne znam tacno do kada ce trajati i kakva je potraznja, ali postoji mogucnost da pretekne i ponesto za vas.

Kako stvari stoje nece biti ni za koga od nas.

Upravo sam zvao Beogradsko pretstvnishtvo Pyramida i kazhe da ti paketi josh uvek nisu doshli u maloprodaju i da se ne zna kad ce doci :)

Ako neko sazna neshta vishe o datumu dolaska, neka postavi ovde, hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem? Jel si izvrsio rezervaciju putem maila? Ako jesi nece biti nikakvih problema, jer, kao sto sam rekao u prvom mailu, tih paketa _nema_ u slobodnoj maloprodaji. Ja sam ih inace licno video tako da je definitivno sigurno da ih ima ...

Znaci, kao sto rekoh u prvom postu, izvrsi rezervaciju putem e-maila i dobices svoj paket po povlascenoj ceni bez ikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

Ne bas, jer je u pitanju paket koji je potpuno fabricki takav, znaci nije u pitanju odvojen mx510 + steelpad koji se eto tako prodaju po nizoj ceni vec je u pitanju Logitechov fabricki paket misha i podloge.

Link to comment
Share on other sites

gidra extra ti je ideja...

ajde videcu da nadjem kes pa odradimo to .....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Jel hoce neko da se utali da kupimo zajedno ovaj komplet? Meni treba podloga, a MX510 crveni vec imam. Taj neko bi dao 35 evra za misha, a ja 25 evra za podlogu i to je to.

Pozdrav

Ocu ja, ako se vec nisi dogovorio sa wandererom, do kraja nedelje cu imati kes, kad budem imao javljam ti putem mail-a, pm-a ili cu odgovoriti ovde, znachi 100% do kraja jula.

Link to comment
Share on other sites

malopre sam poslao mail i zvao ih ...

gospodjica mi reche da je ta akcija proshla i da ce ona da proveri da li je ostalo josh zaliha .. blabla ..

Gospodjica je pogresila i izinjavam se u njeno ime, vrucina je. Komplet ima na lageru i uskoro stize nova kolicina. Moguce da je doslo do propusta u komunikaciji ali cemo to popraviti. Akcija i dalje traje, ako imate dodatnih pitanja slobodno.

Hvala na razumevanju!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...