Jump to content

srpskih all-time top5


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta je sa fraghunterom.... bese kapiten reprezentacije.... koliko ja znam a sad ga nema ni medju prvih pet???

nisam odavno posecivao, cs samo wcg... tako da me zanima sta je sa tim covekom...

da li postoji jos uvek HS???

fraghunter i poison su bili ekstra igrachi, shteta sto nisu uspeli da naprave neshto kad su preshli u BG, ali definitivno nisu za top5

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

zliki mi je i ortak i sve i jeste bio odlican igrac iako mislim da ga se sad bukvalno niko van ex-g i exe ne seca, a i ostali - van ova 2 klana - ga mislim nisu nikad toliko cenili - ali tesko da je za all time top5

kako da ne znam zlikija staro momce :D

pa stvarno,eto nisam ni iz ex g ni ex exe a znam ga utatata :D: D: D

ma brate i zliki sabijao stvarno ,dok zlo je stvarno extra ali extra pucao a sto se tice ostatka..... :D :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

JA definitivno ne mogu da se odluchim za top5,

ali kod mene bi to izgledalo ovako:

1. pred1

(TL najbolji bio i ostao, cisto sumljam da ce neko dostici takav nivo ozbiljnosti kakav je on imao)

2. Flekaja/pilgrim

(njih sam stavio ovako, zato sto su oni, po meni najbolji pucachi bili u to vreme,

i te situacije 1na1, 1na2 i sl. resavali bez problema)

3. mali Zen/vlada

(mozda je ovde mogao da uleti i Distro, ali po meni awp-ovi zen i vlada definitivno)

4. HeaveN/philip

(ortaci, likovi koji igraju cs zajedno vec 100god., koji su trenutno najbolji tandem kod nas sigurno, po mom mishljenju)

5. Herga/kwar

(takodje, ovde je mogao da uleti COMMA ili Eli, ali nekako su mi Herga i kwar taj tandem iz GcV-a)

malo sam se iskenjao ali nema veze.... ostali ne zamerite

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

iz vremena dok sam ja igrao cs :D

kwar

fleka

toma

darklord

striker

umesto strikera stavish neverhooda i imash all-stars koji bi u ovakvom sastavu pwnovali sve.. aj jebiga, smorila ih cela ta CS pricha

Link to comment
Share on other sites

Ranije mi se chinilo da su neki bili nedostizni, mislim da je Filip gore pomenuo da su neki dok su igrali bas su dobro igrali. Znaci nekadasnji Risk, old G i Vortex , stari x3m .. bilo je tu dosta dobrih igraca po meni bar. Naravno i danas ih ima, mada dobar igrac/tim je relativna stvar , dobar u odnosu na koga ? Za nase standarde DA, za preko ? Pa mislim da su pre cak i mogli da se nose sa strancima vise nego sto sada mogu. Mislim da je G igrao 1.3v preko da bi mnogo vise napravio nego neka ekipa danasna 1.6v. Mozda gresim... ali ;)

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Po meni kad se vec komentarise ima puno igraca da je malo reci Top5 jbg,ali:

Predi,Sillmaril,Vlada,Agressor i Filip...

Sta reci ima ih jos flekica,comma,toma(risk),neverhood,headhunter,Zen,Distro,slayer pa mislim nikad kraja!!!

hehe

Edited by x3m | Aki

Ma bLa!!!

UU kurac :))

Link to comment
Share on other sites

JA definitivno ne mogu da se odluchim za top5,

ali kod mene bi to izgledalo ovako:

1. pred1

(TL najbolji bio i ostao, cisto sumljam da ce neko dostici takav nivo ozbiljnosti kakav je on imao)

2. Flekaja/pilgrim

(njih sam stavio ovako, zato sto su oni, po meni najbolji pucachi bili u to vreme,

i te situacije 1na1, 1na2 i sl. resavali bez problema)

3. mali Zen/vlada

(mozda je ovde mogao da uleti i Distro, ali po meni awp-ovi zen i vlada definitivno)

4. HeaveN/philip

(ortaci, likovi koji igraju cs zajedno vec 100god., koji su trenutno najbolji tandem kod nas sigurno, po mom mishljenju)

5. Herga/kwar

(takodje, ovde je mogao da uleti COMMA ili Eli, ali nekako su mi Herga i kwar taj tandem iz GcV-a)

malo sam se iskenjao ali nema veze.... ostali ne zamerite

reto 5 igraca ne 100k :D

flip sil agressor vlada predi...kao sto je aki rekao/napisao

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

e samo da nesmaram da odgvorim saletu!

Da mislimda smo bili jako ali bi bili jos jaci da nije bilo zabadanja u ledja i naravno da sam odmah ubacio mesto tog istog coveka boljeg!!Sve bi to osplatilo ali to je vec druga prica A nadam se da ce x3m da se ponovo pojavi sto je i u najavi!!:))

Sorry za ovaj post:))hehe

Edited by x3m | Aki

Ma bLa!!!

UU kurac :))

Link to comment
Share on other sites

A sta je sa momcima iz PBC-a  oni su jedno vreme bili jako dobri i imali su dobre igrace

hehe sad kad ih pomenu setim se biginih izjava i provala :).extra momci dobri igraci, ali dzabe kad je 3/4 foruman pocelo da igra pre 6meseci a culi da su bili extra 30x navedeni oni u prethodnim postovima.pored njih iz pbc-a bilo je jos jako dobrih pucaca kao sto su mister.uk1 i njegov brat mister.black,mali uros(hitman) je prebijao ali niko se ne seca tih dana i niko nezna za te igrace a jedini koji zasluzuje da se pojavljuje u svim prethodnim postovima je Predi zato sto je igrao igricu od kako je izasla i od tada je TL.a ovo za top5 ne moze niko da lupa postove isto bi bilo kao kad bi vas pitao koji klubovi cine englesku premijer liku ili spansku primeru odgovor bi bio barsa;real;chelsea;man utd arsenal i onda bi poceli da razmisljate.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

hehe sad kad ih pomenu setim se biginih izjava i provala :).extra momci dobri igraci, ali dzabe kad je 3/4 foruman pocelo da igra pre 6meseci a culi da su bili extra 30x navedeni oni u prethodnim postovima.pored njih iz pbc-a bilo je jos jako dobrih pucaca kao sto su mister.uk1 i njegov brat mister.black,mali uros(hitman) je prebijao ali niko se ne seca tih dana i niko nezna za te igrace a jedini koji zasluzuje da se pojavljuje u svim prethodnim postovima je Predi zato sto je igrao igricu od kako je izasla i od tada je TL.

samo da te ispravim uki i zaki su braca a ne uki i black :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

samo da te ispravim uki i zaki su braca a ne uki i black :D

moja greska dugo ih nisam video pa sam mislio da mu je black brat ali sad si me podestio :)

Topalko ne smaraj nemas ti pojma kaze ti mare da ga blajvis  [:D] pbc rulzz.. pozzz..

hehe :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...