Jump to content

srpskih all-time top5


Highl1

Recommended Posts

inace na temu topica... jebeno je mnogo napraviti listu :))

jednostavno nekako kapiram da se cs mnogo promenio

ne mozes nikako sad porediti te igrace na pravi nacin - ko da poredis maradonu i ronaldinja... ne ide nekako...

Sta si ovime hteo da kazes...da smo mi svi debeli,nadrogirani matorci koji vishe ne znaju da drze pistolj u rukama ?!? [;)]

Ajd ko sme da izadje na crtu matorcima na jednu dobru partiju domina.

[^]

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agresor

Headhunter

Predator

Philip

Vlada

Mada moram reci da sam se odushevio kako je Bjeli igrao(neznam za sada)..ali shta chesh...mozda mi je onaj flash na mostu u Azteku pored kamena ostao kao najjacha fora...to je bilo u 1.5!

Edited by Play * Planetar

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

zlo je bio extra pucach ali kapiram da vrhunskog igracha ne chini samo dobro pucanje nego je ipak potrebno neshto vishe.

Reve, prica je o igracima sa najboljim skillom. A ja verujem da je zlo IZMISLIO skill. Da ne nabrajam neke njegove classic uchinke...

hehe sad kad ih pomenu setim se biginih izjava i provala :).extra momci dobri igraci, ali dzabe kad je 3/4 foruman pocelo da igra pre 6meseci a culi da su bili extra 30x navedeni oni u prethodnim postovima.pored njih iz pbc-a bilo je jos jako dobrih pucaca kao sto su mister.uk1 i njegov brat mister.black,mali uros(hitman) je prebijao ali niko se ne seca tih dana i niko nezna za te igrace a jedini koji zasluzuje da se pojavljuje u svim prethodnim postovima je Predi zato sto je igrao igricu od kako je izasla i od tada je TL.a ovo za top5 ne moze niko da lupa postove isto bi bilo kao kad bi vas pitao koji klubovi cine englesku premijer liku ili spansku primeru odgovor bi bio barsa;real;chelsea;man utd arsenal i onda bi poceli da razmisljate.

WTF?!?!

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

Reve, prica je o igracima sa najboljim skillom. A ja verujem da je zlo IZMISLIO skill. Da ne nabrajam neke njegove classic uchinke...

WTF?!?!

Iko ako si ti taj na koga mislim onda igras cs veoma dugo,sto znaci da znas maltene sve koji su igrali cs.jedni od boljih koji nisu pomenuti(had,simke,dzoker,lesa,deki,kukuriku,hitman,herga) sve ih znas verovatno dajem ruku da su bolji nego ovde 30x pomenti.G je bio ceo dok su se drugi klanovi formirali,zato su tako i sabijali.ali zato posle nije bilo G-a je li neko cuo za emotion nisu imali izgubljenu partiju jedno vreme a niko ne zna ni ko je igrao za njih.ali dobro kapiram ovo sto svi postuju (predi,vlada,headhunter,zen etc) da je to cisto da bi ih respektovali

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Mada moram reci da sam se odushevio kako je Bjeli igrao(neznam za sada)..ali shta chesh...mozda mi je onaj flash na mostu u Azteku pored kamena ostao kao najjacha fora...to je bilo u 1.5!

1. ja sam odavno teska rupa :)

2. da se ne lazemo ni pre nego sto sam pravio te 2 pauze od 7 i 9 meseci nisam imao ni kvalitet ni ucinak za all-time top5

ako bismo uzeli ko je sve igrao dobro u to vreme ima igraca koji bi se nasli ispred mene sigurno, a da nisu navedeni jer jednostavno tada je bilo lakse biti bolji jer iako je mnogo vise ljudi igralo cs mnogo manje ga je igralo dobro

Link to comment
Share on other sites

Sta si ovime hteo da kazes...da smo mi svi debeli,nadrogirani matorci koji vishe ne znaju da drze pistolj u rukama ?!?  [;)]

Ajd ko sme da izadje na crtu matorcima na jednu dobru partiju domina.

[^]

muuu ...

;)

aj stvarno mogao bi da iscimas ove tvoje ako su zivi jos uvek da se takmicimo u necem sem cs-a... domine su van konkurencije, vise sam mislio na neko ispijanje ogromne kolicine piva

Link to comment
Share on other sites

isto bi bilo kao kad bi vas pitao koji klubovi cine englesku premijer liku ili spansku primeru odgovor bi bio barsa;real;chelsea;man utd arsenal i onda bi poceli da razmisljate.

pa to sigurno nije bez razloga :)

naravno da ima dobrih igraca van ovih lista koje su ljudi pisali, ali iskreno sumnjam da je iko od njih za all-time top5

sto se emotiona tice (distro herga ska blade i simke) sem distra i herge (koje su neki opet jel navodili) realno niko nije ni prisao reprezentaciji a kamoli da je za 5 najboljih

ovo ne bi trebalo da smeta nekome, ali niko me nece sad ubediti da su hitman ili uki ostavili vise traga u cs-u i/ili bili bolji igraci od jednog pilgrima npr.

zakljucak - fato smaras :))

Link to comment
Share on other sites

ali ipak ne sme da se zaboravi M.M. zvani Kha1ne inache najbolji igrach Cs-a u nasoj nam miloj bivsoj Jugoslaviji :P. Cak i kada su Vx i risk suvereno vladali nasom cs scenom postojala je jedna svetla tacka zvana "Kha1ne" :D. HA ha ha ha ha . Nikad necu zaboraviti ha haha hahahahah

Link to comment
Share on other sites

cij bivsoj jugoslaviji... na balkanu [:D]

jebote, koji je to bio kralj :))

flekaja: ljudi, jeste chuli da je kha1ne najbolji igrach CSa u jugoslaviji?

neko: ne seri? ko ti je to rekao?

flekaja: kha1ne [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, mozda nesto ovako... :

Pilgrim

Blade

Mali Zen

Pajser

Ghost ( iz nekadasnjeg mneta, lik je igrao do jaja... upropastila ga dota :) )

E sad jedno off topic pitanje:

Ako neko zna ( setja ) nek postuje postavu nekadasnjeg klana DC. I ako slucajno znate prava imena.

I jos jedan klan me zanima, ( ako je uopste postojao ikad ) klan N. Bas me interesuje dal' me ortak baronisao, Naime ovaj klan je bas davno postojao, ( 3 god. cirka ) a neki iz ovog klana su kasnije igrali za klan DC. I slucajno, ali slucajno recite mi dal' se neko seca iz tog klana ili odakle god, nick-a West ?

Aj stvarno mi ovo treba, ako neko zna pls nek napise.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...