Jump to content

srpskih all-time top5


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

philip - idiJot

smiljka - misim

manki - misim shA bate ima ovo ono

jCr - kontam da gari dobro igra i da ga kolena sluze

i naravno tl Pred1 - izgubljen na exitu (uzas) [:p]

ova petorka r00lz misim ovo ono

jCr i smiljka na B

philip sredinu

i manki i Goga na A

pa ih vi probite [;)]

a da vam kolena ostanu ziva

E DA ZABORAVILA SAM NA MASTERA G2 - NJEGOVO MASTERSTVO VELIKI NAJVECI UBICA PERA aka HigHL1

Edited by Zvezd.IcA!***
Link to comment
Share on other sites

1.predator

2.vlada.

3.m zen

4.filip

5.neverhood

to sto si ti stavio je odlicna petorka ali mislim da nemozes staviti 3 awp u tim zato sto obicno likovi ne pucaju dobro ostalim puskama toliko dobro i razlikuje se covek koji voli awp to je steker koji samo misli kako da usteka ke$ da kupi svoj voljeni awp bez koga mu cs nije cs tako da ne bi trebalo gledati ko kako igra vec prvo sklopis pozicije u timu pa zatim biras igrace to ti je kao kad bi u fudbalu stavio u startnih 11 henry-a ,sevcenka ,nistelroja , ronalda ,raula, f toresa ,adrijana itd mislim sve su to extra igraci ali ne mogu da igraju nigde sem u napadu

toliko od mene

Link to comment
Share on other sites

Ja moram svoj glas da dam ljudima koji su igrali u, meni nikad prezaljenim, Zlim Kalasima! :) Na stranu ovu ludu decu (pogotovo tad:) iz G-ja, ja sam uvek smatrala da je petorka iz Kalasa bila ekipa sa najvise talenta, Comma je vecito bio strah i trepet kad krene u rush ;) dok je denirova igra meni licno najvise odgovarala, i mogu reci da sam od njega naucila mnogo, makar i dok sam samo sedela i gledala kako igra. :) Krivo mi je bilo sto su u sustini bili "matori" tako da je kaunter vise bio usputna zajebancija (sto u stvari i treba da bude) nego zaista neka preokupacija, i svidjalo mi se sto su laganice uvek bez problema mogli da budu drugi na bilo kom turniru (G-jevci su, naravno, bili prvi:) sa mnogo manje vezbe. Dugo posle njih nisam videla ekipu koja je zracila sa toliko pozitivne energije i igrala sa tolikom lakocom, dok nisu dosli 4gl, koji su me potsetili na Kalase, ali eto, ni oni sad ne igraju... :| I eto tako, tol'ko od mene. :)

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

to sto si ti stavio je odlicna petorka ali mislim da nemozes staviti  3 awp u tim zato sto obicno likovi ne pucaju dobro ostalim puskama toliko dobro i razlikuje se covek koji voli awp to je steker koji samo misli kako da usteka ke$ da kupi svoj voljeni awp bez koga mu cs nije cs tako da ne bi trebalo gledati ko kako igra vec prvo sklopis pozicije u timu  pa zatim biras igrace to ti je kao kad bi u fudbalu stavio u startnih 11 henry-a ,sevcenka ,nistelroja , ronalda ,raula, f toresa ,adrijana itd mislim sve su to extra igraci ali ne mogu da igraju nigde sem u napadu

toliko od mene

lol ko da ima veze dal igra sa snajperom ili trozupcem

ili sabija igricu ili ne

Link to comment
Share on other sites

1. Fleka (ubedljivo najbolji igrac svih vremena , da je nastavio da igra i sad bi bio za klasu bolji od svih)

2. Pred1 ili Hybaa (Pred1 ima vise uspeha na CS sceni ali je po meni hybaa bolji TL

3. Eli (decko extra puca i ima extra glavu za CS)

4. Vlada ili Zen (najbolji snajperi u nasoj zemlji, ali mislim da je jedan dovoljan u ekipi, tako da neko od njih dvojice)

5. Heaven (njega sam stavio zato sto sam njega uvek najvishe gotivio od svih igraca, njegova igra mi se uvek najvishe svidjala)

Link to comment
Share on other sites

ovo je malo debilno posto je rekao all-time 5 a ne ko je najduze bio najbolji...

realno zasto confy ili mileta(primer) ne mogu da budu u top5 , zato sto nisu dovoljno dugo medju top igracima !?!? kakve to veze ima ako jednostavno niko pre njega nije igrao na tom nivou...?

isto i sa riskovcima , zasto niko njih ne stavlja .... zato sto su davno igrali !??... ali kad su igrali , igrali su[:D]

tako da ajde da ja stavim ovako

mileta(po meni najbolji pucac u nasoj zemlji,mozda je pilgrim bio bolji ali to je vec subjektivno)

pred1(tl... , mozda moze tu i hyber ali po meni je ipak malo bolji goga)

heaven(realno ne mogu da ga izostavim,100 godina igramo zajedno,i to sto on moze - ne moze niko drugi..)

mali zen(ranije ubedljivo naj snip-verovatno i igrac kod nas,i sad je pretty good [:D] )

i kao 5og bi stavio dl-a ili cou...(ko ih zna , zna ih [:p])

i cisto za ljude koji filozofiraju , nije pitao 5 igraca koji bi se najbolje uklopili , nego top5 igraca all-time kod nas ... [;)]

Link to comment
Share on other sites

1.simke - uvek resavao partije

2.had - uvek sabijao i ostavljao simketu da resi partiju

3.hitman - nas stari drug lepo je naucio menku da igra samo sto je ovaj glup :)

4.kajmak - niko ga ne zna ali bio je extra

5.dzo - distro - dzo extra dok ne pocne da bije :), distro dobar dok mu kupuju snipe :) dobra je zena!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

kontam da bi zeki mogao da upadne....gcv.zevs - 1. hekler drzave

kwar - covek dojaja kontao igru , sam izvuce partiju dok trepnes

pred1- tl , sta vise reci

philip-ok igrac....

mozda neko iz starog x3m-a : dule (silmaril) ... ili neko ko je ranije bio extra igrac

a kasnije zardjao....

imala je nasa scena bruka igraca neverhood,headhunter...... a ima i dalje.....vlada ,zen...

fml

Link to comment
Share on other sites

sa chubure? mozda?  [;)]

Ne mozhda 4 SHO :d

A shto se tiche 5orke ;D

Predi - shta reci

Philip - odlichan allround igrach extra razume igricu

Eli - pucaaaaa li pucaa

mileta- kad ga gledate izgleda kao da se usro u gace :D ali...odluchno demantuje potezima ;D

Agressor/Vlada(kgb),agressor se isto zove vlada pa da nebude.. - dechko nikad nije imao losh dan

Edited by btl ^ juicer

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

inace na temu topica... jebeno je mnogo napraviti listu :))

jednostavno nekako kapiram da se cs mnogo promenio

ne mozes nikako sad porediti te igrace na pravi nacin - ko da poredis maradonu i ronaldinja... ne ide nekako...

ako bih morao da biram to bi izgledalo nekako ovako :

1. mali zen - dok nisu unistili quick zoom u patchu za 1.6 sigurno nas najbolji snajper i covek koji je G-u nosio dobar deo ekipe

2. flekaja - uz zena, mislim da je stvarno neko cije je ime bar dok je igrao bilo najprepoznativljije u cs svetu kod nas

3. neverhood - zakljucno sa 1.5 verzijom stvarno je retko bilo da ubije a da nije hs :) par puta kad sam pricao sa g-ovcima sami su ga smatrali za najboljeg igraca

4. philip - mozda i najinteligentniji igrac koga znam i jedan od najboljih, jedino je dugo vremena donekle mana bilo pucanje iz ostalih oruzja (nesto slabije od ostalih navedenih) ali je i to ispravio u zadnje vreme - btw. fico srecan rodjendan ;)

5. heaven - dejan je bas onako cudan primerak cs igraca :) ali je imao svoj biserni period jedno vreme, a i gm mu je dosta duzan (gcv vs gm na turniru u rumi, 1/2 finale - 9:13 - heaven 25 fragova kao ct i 4 killa u 1. rundi kao t) pa nisam mogao da ga izostavim :)

ima ovde naravno jos dosta ljudi koji mogu da upadnu... ako neko krene sa tim zasto nisam stavio predatora - goran je mozda i najbolji tl ikada kod nas a mozda i nije - jeste SIGURNO nas najtrofejniji igrac, ali ako dobro kapiram topic ovde se prica o all time top5 po skillu i sl. a tu ima boljih od njega, tako da bi se ovde pre nasli pilgrim, mao, dyle, frost...

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...