Jump to content

PATCH 1.6


Recommended Posts

Ovo je us patch. Kolko sam video na zvanicnom sajtu jos ne moze daownload engb patcha. Ako je neko nasao nesto nek postuje.

Edit. Poceo sam da skidam patch preko blizz. downloadera, tek sad je krenulo pa cemo da vidimo kako ide posto je download 2-3kb/s zbog sugavog p2p-ra.

Edited by amoskg
Link to comment
Share on other sites

evo krenuo je konachno dload :D zevao celo jutro po bliz forumima , bash sam se izsmejo do bola :D

old chineese saying " never play on the pach day " :D

nego pojma nisam ni imao do nacas da p 1.6 uopshte i stize ... toliko promena ima , chak ce da mi resetuju warlock skils da se opet malo igram :P , ebote ode mi 100g samo na zezanje sa talentima ...

mada ko zna koliko su ovi puni kesha vec potroshili , neznam dal ih znate simiskusa i peruna :D khmm , khmm

Link to comment
Share on other sites

jbte...nasao sam 100 linkova za DL us patcha, a ni jedan za enGB...a sto se tog pocetka DL tice, meni je za sat i po skinuo 0,44kb...

inace i warrioru i warlocku ce respec talenata biti DZ, naravno samo ovaj put...a konacno sam nasao uber tank build :(

sto se para tice, nema vise...kupio sam neki lokal u izgradnji pored AH u IFu, ali investitor ode sa servera i sve ode u qrac...

Link to comment
Share on other sites

nisi ti skontao shta ja hocu da kazem: stigli su novi talenti koji su izazovni, shto donosi sa sobom mogucnost da ccesh posle zezanja sa novim telentima ponovo da respecujesh na ono shto si bio , a ponovo bi u mom sluchaju znachilo 25g za respec ( sabrano sa prethodnima dodjesh na stotinak g)

dawnload stogao na 17mb i jedva ide ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...