Jump to content

Replays Sharky, Vlad. & Rista


Recommended Posts

ovo su ti ristine sa eswc-a

http://irc.subotica.com/rista.rar

inace imo si u drugim topic-ima

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

na ovom forumu sam 3 godine fato i imam sve ukupno oko 100 postova pa ako sad na to obracam paznju onda stvarno...mislim nije bilo smaranja i svadjanja dok ti nisi dobio adsl i dosao da smaras zato ne rise molim te.ljudi su poceli da se napusavaju kad si ti dosao na forum.i molim te nemoj vise sa tim budzenjem postova plzzz evo sad cu da promenim acc...

i nemoj mi ti o stvarnom zivotu koji ti nemas

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

na ovom forumu sam 3 godine fato i imam sve ukupno oko 100 postova pa ako sad na to obracam paznju onda stvarno...mislim nije bilo smaranja i svadjanja dok ti nisi dobio adsl i dosao da smaras zato ne rise molim te.ljudi su poceli da se napusavaju kad si ti dosao na forum.i molim te nemoj vise sa tim budzenjem postova plzzz evo sad cu da promenim acc...

i nemoj mi ti o stvarnom zivotu koji ti nemas

ok

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

evo ja na moru u Budvi i dosao bezveze jer me riba isqlirala,i sta sam nasao opet isto...smara ovo bre neki nobovi se svadjaju sa Fatom koji je u w3 postigao vise nego sto cete vi za ceo zivot...tako da ne smarajte ga jer je on top6 wc3 igrac...i misha je u pravu,svi ste vi smekeri dok ne dodjte na tur pa vam vidimo lica...

Link to comment
Share on other sites

da malo porazgovaramo o temi

mogu da vam obecam da ce uskoro online biti jedan sajt na kome ce biti dosta replayeva nashih top igracha, toliko za sada :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam par repova, i smesni su mi bili ona dva rista vs fury. U dve partije pticama na pauke, mislim stvarno :)

Ali svaka im cast za micro.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Hajli, moze neki hint oko tog sajta? "Uskoro" je mnogo neodredjeno. Obraduj me! :)

pa, recimo da ce svi warcraftashi biti vishe nego zadovoljni oko sajta, eto toliko :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...