Jump to content

Imba mage


carnivores

Recommended Posts

Shamana koji zna da igra jednostavno....ne mozed da dobijes....Sorry ali tako je. Nema polimorf....i tek 3. direkt spell ce da ga pogodi....ostale proguta ovim redom: shock interrupt spell i 500+ dmg, grounding totem, opet shock interrupt, ako je tauren shammy moze i stomp jos...buffovi su ti inace skinuti za 2 sekunde svi posto purge je instant i skida 2 buffa....2 purga i nemas vise nista....da bi dobio shamana kapiram da moras da znas SAVRSENO kako mu ide cooldown za shockove i da mu skines toteme....to bi mozda moglo da uspe....UVEK gadjaj prvo grounding totem a onda posle searing jer ce da ti usporava cast....probaj to wandom da unistis, jedini problem je sto svo to vreme treba nekako da ga kite-ujes sto ce biti malo teze ako si vec pojeo frost shock ili ako je bacio earthbind totem....nije bas lako isisati 3.6k HP( to je neki prosek za shamana, ja recimo imam 4.2k hp). pazi ako igras hordu onda mogu da te nerviraju samo u duelima, neki moji dueli sa magevima su trajali bukvalno 3 sekunde....ako igras alijansu moje saucesce....

Pazi taj fire build mi je najtezi.....pravi mnogo veliki dmg i nije mi bas ni svejedno kad se peglam sa fire mageom....frost su mnogo laksi...samo gledaj da za sto manje vreme napravis sto veci DMG jer onda mora da misli sta ce sa svojim heallthom....probaj na pocetku mozda da se odaljis i ODMAH couterspell...pa wandom trazi samo grounding da sjebes i onda sheep.....onisti ostale toteme wandom....i onda dok je sheepovan Pyroblast i samo udri sto jace dmg spellove....samo nuke...eto mozda tako i moze da se dobije :)

Link to comment
Share on other sites

Samo pametno iskoristi improved silence probaj da ga polymorphujes pa onda neki pyroblast ili tako nesto a dok moze da te shockuje instante i pokusavas da mu bezis da te makar ne udara ako te shockuje .... i naravno pametno iskorist improved silence ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ako si dogurao arcain na veci nivo obavezno "princes of mind" talenat treba 20 talent poena ali daje instant bacanje magije pogotovo ako ga kombinujes sa pyroblast ubitacno!! Prvo begas od njega blink pa sheap skines toteme pa fier ball na njega zatim talenat princese of mind pa pyroblast ( koji zvekne ga zvekne momentalno) koga prati fier blast!! to ce da ga zaboli naravno ako uspes sve da izkombinujes kako treba! :)

Link to comment
Share on other sites

Veoma je interesantno kako si ti na osnovu sebe ustanovio da je nemoguce da bilo koji mag na lvlu 30 dobije shamana ..... i onda podjes od sebe posto moj ortak na tom lvlu nije imao nikakve probleme protiv shamija ...

interesantno je kako ljudi polaze od sebe kao od vrhunca znanja/skilla chega vetj .... brate lvl30 si i suoci se sa time da blage veze nemas sa igrom i ozbiljnije o istoj temi mozemo da razgovaramo kad odigras jedno metar dana na lvlu 60 ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

lvl 38 mag , nisam igrao vec 15 dana , ali imao sam sigurno oko 30 shaman killova ... nikakvih vecih problema nisam imao , ne znam da li su me 2 - 3 puta ubili na ferku , a ja sam frost mage ( pure frost za sada ) , kada dodjem do lvl 60 videcemo

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Veoma je interesantno kako si ti na osnovu sebe ustanovio da je nemoguce da bilo koji mag na lvlu 30 dobije shamana ..... i onda podjes od sebe posto moj ortak na tom lvlu nije imao nikakve probleme protiv shamija ...

interesantno je kako ljudi polaze od sebe kao od vrhunca znanja/skilla chega vetj .... brate lvl30 si i suoci se sa time da blage veze nemas sa igrom i ozbiljnije o istoj temi mozemo da razgovaramo kad odigras jedno metar dana na lvlu 60 ....

You can say that again Mister Garison :)

Sto se maga tice, pa,kao sto su mnogi lepo rekli: Ceo WoW je u sistemu papir-kamen-makaze. Jedna klasa lako dobija drugu,dok lako gubi od trece.To je jednostavno tako.Necu navoditi primere,ali u svakom slucaju Shaman je jedna od tezis klasa protiv koje Mage moze da se bori,i to je jednostavno tako.Ali uz neko odgovarajuce znanje i opremu(ne najbolju) nije nimalo nemoguce dobiti Shamana sa Magom.

Jos jedna bitna stvar u WoW-u su talenti.Oni menjaju samu klasu iz korena,i cine je totalno drugacijom.Jedna klasa ja jednom kombinacijom talenata dobija drugu klasu,ali ne trecu.ALI moze promeniti raspored talenata(za odgovarajucu cenu nazalost) i lako pobedjivati trecu klasu,ali onda lakse gubiti od druge. Takav je primer sa mojim Rogue-om.Koristi dagger-e i klasican 30/8/13 build,koji jednostavno doruckuje castere.Znaci u nekim trenutcima sam pomislio da je cak IMBA.Ali sa druge strane,imao sam dosta problema sa Warrior-ima,Paladinima,pa cak i Hunter-ima zbog damage redukcije(armora)...

Zakljucak: U WoW-u nikada nece postojati najbolja klasa(bar ne vise od nekoliko nedelja,dok ne dobije NERF),i uvek ce biti ljudi koji ce se zaliti kako ne mogu da dobiju ovu ili onu klasu,i kako je to imba/nefer/bla bla bla itd...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Jedina razlika tu je sto shaman od pocetka ima malu prednost u odnosu na sve ostale klase. Na neke vise na neke manje ali generalno prednost tj vecu sansu da dobije bilo koju klasu i nikako da ih nerfuju sto je po meni gej akcija sa strane blizzarda ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ako si dogurao arcain na veci nivo obavezno "princes of mind" talenat treba 20 talent poena ali daje instant bacanje magije pogotovo ako ga kombinujes sa pyroblast ubitacno!! Prvo begas od njega blink pa sheap skines toteme pa fier ball na njega zatim talenat princese of mind pa pyroblast ( koji zvekne ga zvekne momentalno) koga prati fier blast!! to ce da ga zaboli naravno ako uspes sve da izkombinujes kako treba! :)

A za sve to vreme shaman stoji i gleda kako ga jebes.....e tada ce da uspe ovo sto si napisao....

1. 2 purgea i cao svim tvojim lepim buffovima....int buff...mage armor etc etc

2. Pazi ovako.....protiv dobrog shamana prvi spell koji ce MOZDA da zavrsi na njemu je onaj koji kastujes 4. po redu.....Earth shock za 1....dok je cooldown grounding totem popije 2. i zatim opet earthshock....epilog....BEZ CRITA i racunajuci samo ta 2 shocka tebi vec fali negde oko 1200hp a shamanu nisi skinuo nista....na polimorf zaboravi grounding radi i na to...e sad dodaj i melee (nedaj Boze da je dobio windfury)...Neki moji dueli sa magovima su trajali bukvalno 3 sekunde....

I poslusaj mohija....znaci niste svesni kolko jos imate da naucite....pa ja na 30. sam jedva znao sta mag uopste moze da radi sem polimorfa koji je opste poznat

Link to comment
Share on other sites

Jedina razlika tu je sto shaman od pocetka ima malu prednost u odnosu na sve ostale klase. Na neke vise na neke manje ali generalno prednost tj vecu sansu da dobije bilo koju klasu i nikako da ih nerfuju sto je po meni gej akcija sa strane blizzarda ....

Daj bre ne smaraj vec smo pricali o tome....gledas stvari kroz duel....

Ok u duelu smo keva, jer u duelu ne dolazi do izrazaja nasa velika slabost....da iskljucimo 1 protivnika iz borbe....Ajde da uporedimo sta se desava kad ja i ti naidjemo na 2 lika.....

Ti lepo mozes da entanglujes 1 i onda si sveo situaciju na 2*1vs1 skoro....ako lepo odigras....

Ja naidjem na dvojicu.....obojica divljaju na meni kolko oce....i ja samo pametnim odabirom primarne mete mogu nesto da uradim i da ih dobijem obojicu....zamisli recimo priest i rogue protiv mene.....pa brate koji god skil ili bilo sta mogu samo da dignem ruke sa tastature sem ako nisu kompletni retardi.....

A ne znam kome su bese sad na patchu uveli da se ponistava svaki slowing efekat kad promeni formu ^^.....Ne mozes tek sad da uvatis druida u WG bre....

Link to comment
Share on other sites

morash biti totalni idiot da ne mozesh da pobedsh bilo koga samog sa rogoum i priestom...

chak i dvojicu mozesh da ugazish

Dvojicu mozes da ugazis sa Rogue-om i Magom,to je ono sto ja znam,za ostale klase necu da pricam jer ne znam,ali pretpostavljam da je i priest tu.

MAda Warlock kida 3 od jednom,bar onaj ludi koreanac...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga ako neshto podje naopako priest je pozeljniji od magea (ja pricham u moje ime poshto sam ja rogue)

ipak u svakoj situaciji lechenje je stvarno faktor koji menja tok svake borbe

OMG.....e stvarno ja vise necu nista ovde da pishem nema svrhe.......a vi navalite pa pisite baljezgarije i dalje.......

pa koliko ja vidim ti baljezgash najvishe

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da ste svi izgubili samu nit igre... nije fora u borbi 1 na 1...već borba u grupama (raidovima). gde se svačiji nedostaci i prednosti upotpunjuju.

Igra nije stvorena kao singlplayer varijenta...već...... već i sami znate.

Najgore i najdosadnije je kad igram solo.....i samim tim igra gubi smisao.

Ali dobra ekipa...dobar q ili dobar raid me zakuca po 6 i vi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ste svi izgubili samu nit igre... nije fora u borbi 1 na 1...već borba u grupama (raidovima). gde se svačiji nedostaci i prednosti upotpunjuju.

Igra nije stvorena kao singlplayer varijenta...već...... već i sami znate.

Najgore i najdosadnije je kad igram solo.....i samim tim igra gubi smisao.

Ali dobra ekipa...dobar q ili dobar raid me zakuca po 6 i više sati za comp.

Ja igram MAGA (fire)...33lvl i mogu da kažem da sam ga dosta dobro savladao....svako dalje nadograđivanje ide samo na levelovanje magija koje već imam (uz par izuzetaka).

Naravno još mnogo toga ima da se uči..ali samo u kombinaciji magija i strategiji igranja sa drugim igračima.

Trenutno ubitačna i najinteresantnija kombinacija je warlock i mage (ja i moj kum).

Warloc mu smanji fire resistance+plus TENK...i ja samo fireball (osnovna magija) na 33 lvl DMG ujem 430...plus ignite......FLAME ON!!!

Neko  od pametnijih reče....klasičan princip: papir , makaze i kamen..... [:o)]

Brate kad ukinu honour nagrade i sl.sranjca odmah prestajem da se lozim na dueling. Ako ides na nagrade mora dosta da se igra a nemas uvek ekipu koja ce da te prati -> prinudjen si da se samostalno mlatis sa svakime.

I meni se cinilo da sam bog negde oko 40 nivoa kad sam dobio sa palisom quest mount, imao verigans fist (quest oruzje, nema boljeg na tim nivoima sa svim onim bonusima) pa sam vise nego lagano odvaljivao svakog mog lvla pa jos plus 2-3 nivoa iznad. Medjutim kad sam udario u 60 lvl stvari su se skroz promenile... ma videces vec i sam :)

poz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...