Jump to content

Problem sa pretplatom WoW putem CC


Vasa4

Recommended Posts

Ovako imam problem oko placanja putem CC wow pretplate!

Problem je sl.

ukucam broj, datum isteka CC i sigurnosni trocifreni broj iiii...

nista kaze mi da CC visa-electron mozda nepodrzava ovaj vid placanja na internetu???

sta je ovo da li banka neda da se plati putem interneta bez neke posebne potvrde ili naloga??!?!?!

Ako je neko imao isti problem nek pise! :)

Link to comment
Share on other sites

e ovako je imam 4 razlicite kartice i svaka sluzi za nesto ali uglavnom to proveris sa svojom bankom i koji ti je tip jer od 1 vrste (mastercard,visa) imas 10 podvrsta.

sto se tice vise elektron to je bankovnakartica sto znaci da sluzi za podizanje novca sa racuna

visa kredit kard koju lako mozes da izvdis iz iste banke ponasa se kao nasi ukinuti cekovi... znaci iznos novca koji elektronski ucita na karticu on ti gleda kao na cekove i znaci da taj iznos moze platiti u 3 ili vise meseci zavisno od iznosa i nekih drugih stvari...

sve kartice imaju minus ispod 0 za onliki iznos koliki ti je depozit a moze se traziti jedna stvat koju ja zovem " duplo dno " i koju imam a to je da imas dubli iznos na minusu i to ti je jako dobro za hitne slucajeve ali moras brzo da isplatis jer su kamate OGROMNe!!!

Da rezimiriam:

U banci ce da te smore ko zmajevi ja sam ti ukratko objasnio tako da ti je najlakse da odes i za 10 dana izvadis Visa Credit Card.I ona ti isto moze biti na taj racun na kome ti je elektron nadam se da to znas... :P

P.S.Ima jos jedan nacin da izvadis karticu sa kojom mozes sve i koje je INTERNACIONALNA kao sto ja imam mastercard i pare na njoj su u evrima. Ona je za bankomate,racune,kes,internet,u restoranima itd... to ti je najbolji nacin ako imas puno korisecena karticesem WOW-a ali depozit je 250 eura :(

Pozdrav! gl...

Link to comment
Share on other sites

auuu! hvala ti na brzom i podugackom odgovoru pojasnio si mi dosta stvari i veoma sam ti zahvalan! nazalost ja sam trazio neku precicu da uplatim wow i da nastavim da pikam ali svemu sudeci po tvojim informacijama najkraci postupak traje 10 dana :( u svakom slucaju hvala!

Link to comment
Share on other sites

nP :p ALI to je 100% sigurno ja sam sad u kanadi i sve mi ekstra funkcionise

BTW NAZOVI ONE NOBOVE u banci i pitaj jel mogu da ti dodaju nacin koriscenja elektron kartice kao naprimer da sa njima placas transakcije... e da isto proveri negde uradnji kupi zvaku da li ti radi kartica jel mozda nije aktivirana ili nije dobar pin ili je istekla ( meni su vadili elektron 4 puta jel su svaki put napravili po jednu od ovih gresaka :( fucking morons )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...