Jump to content

Imbalance of Rogue


Sajro

Recommended Posts

Postoji dobra stvar pogotovu za rogue koja se zove Free action potion , zgutas to i koljes! :DDD

Rogue FTW !

da, ali strashno smara da se napravi jedan taj potion.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

... Probao sam jednom maga da tako savatam na brzinu i radilo je, Pocne duel , ja brzo charge tu ponekad stignem da ga udarim pre nego shto blinkuje, ja prebacim na berseker stance i intercept odma, u medjuvremenu dok charguje prema njemu iskoristim recklessness, on je stunovan 5-6 sec, za to vreme ga jednom udarim obicnim uradcem, drugi udarac whirlwind koji dodaje jedan napad ( takodje crituje), posle toga josh jedan crit obicnim napadom, odma harmstring da ga uspori, on baci onaj led, ja insigniu , pridjem udarim ga josh jednom, execute i to je to. Mage mrtav , a ja na 100% hp-a, naravno ovo radi ako sve prodje kako treba, ako nema missa itd. Probacu da snimim sa frapsom i okacim ovde. Licno mislim da warrior sa ovim skillovima spremnim najjaca klasa. Da ne smaram vishe snimicu jedan fight ...

Inace mage koji prvo blinkuje pre frosta je total lama. end of stroy. Druga stvar, mage koji nema stit na sebi je total lama. end of stroy.

Insignia skida i hammstering tako da tu nema mnogo vajde ...

Mage koji te nesheepne tokom borbe = dead mage.

Sto znaci da ako je mage iole ok igrac tvoja taktika "nema da bidne" :))

Retailation a Recklessness su sto jes' jes' uber skillovi ... kao i Shield wall kada tankujes :) AAAAaaaaaaaa hocemo manji cooldown :P

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Au brate nisam hteo da komentarisem pre nego sam odgledao filmcic ...

Pa dal ste vi bre normalni ... mislim svi jeli kenjate kako super igrate i tako to i onda za ovaj filmic kazete da je dobar pa dal ste normalni ... lik je prosecan a retardi koje je napadao su deca od 2 godine koja nisu mogla da dohvate tastaturu dok ih je ovaj peglao ... mislim halo oba druida ni u jednom trenutku nisu otisli u bearform #@%@# paladin koji je jednom ili dva puta zamahnuo da udari roguea i to ga je soc jednom cepnuo za 500 a nelf rogue koji sve vreme to gleda a da ne pominjem sto ako niste primetili ovaj orc paji 5 nivoa jacem skida dinar po dinar hp-a .... pa onda onaj lvl35 ne rogue koji cim je izasao iz stuna krece da bezi i nijednom ga nije udario i slicno .... a 5 nivoa jaci mislim halo, a da ne pominjem one situacije njih trojica 4 nivoa jaci paladin koji ne leci ne koristi stit, magovi koji nijednom nisu novu iskoristili HALO ....

DEBILANA mislim dodje mi da se zapitam koji ste vi nubovi ako za ovog lika kazete da je leet .... mislim bez uvrede ali stvarno !!!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

a ni ti nisi obratio paznju s' cime lik vitla, mislim lvl30 koji ima enchantovan crusader i lifestealer na butcher-u i swinetusk shank-u, je najnormanija stvar.....

da ne spominjem to sto ima 1.8k hp-a... jel palo nekom na pamet da je ovo neciji alt, i da mu je taj baja nabacio najbolju mogucu opremu, plus sta enchanti gde god je stigo i dobija se ovo..

cisto da ne bude zabune, pre ne znam kolko naleteo sam na maga 53lvl koji je imao oko 1.6k hp-a...nisam mogo da verujem a nisam stigo da mu overim equip.

drugo lvl60 rogue sa sc setom ima oko 3.3-3.5k hp-a a ovaj je vec na pola puta.....

Link to comment
Share on other sites

Ucinilo mi se da je 1800 puno za lvl30 ali davno to bejase pa se bash i ne secam ...

BTW moze bre da ima onyxiju za mounta 10lvla ili ne dao bog 17lvla jaceg lika ne mos da dobijes osim ako isti ima mentalni kapacitet trulog paradajza ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohi> word. lik je snimio kako kolje likove koji se ne brane i koju su katastrofa igraci ... pogotovo paladin.

Nista lakse nego snimati fajtove za rouga i posle izabrati najvece debile i kao "rogue powa!"

Isto kada se setim ona tri ali lika sto su snimili filmic kako je warrior shit posle velikog nerfa, gde se kako warr s Dreadforgem kolje sa Paladinom koji NEMA ORUZIJE (hands only) i paladin ga dobije ... kao warr ima shitty dmg.

Posle se ispostavilo da taj warr je imao 2h Axe skill 5, tako da je cepao paladina za 5 dmg ;)))

filmovi su u globalu prevara ... nista to niej realno, ja sam u jednom trenutku pravio filmcic, i kada sam skapirao da i ja stavljam samo flawless kille, rekao sam sebi da to nije prava stvar, da to u sustini nije istina i batalio sam to :) nevolim kurcenja ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

a ni ti nisi obratio paznju s' cime lik vitla, mislim lvl30 koji ima enchantovan crusader i lifestealer na butcher-u i swinetusk shank-u, je najnormanija stvar.....

da ne spominjem to sto ima 1.8k hp-a... jel palo nekom na pamet da je ovo neciji alt, i da mu je taj baja nabacio najbolju mogucu opremu, plus sta enchanti gde god je stigo i dobija se ovo..

cisto da ne bude zabune, pre ne znam kolko naleteo sam na maga 53lvl koji je imao oko 1.6k hp-a...nisam mogo da verujem a nisam stigo da mu overim equip.

drugo lvl60 rogue sa sc setom ima oko 3.3-3.5k hp-a a ovaj je vec na pola puta.....

sta je cudno da mag 53 lvl ima 1.6k helta?

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Inace mage koji prvo blinkuje pre frosta je total lama. end of stroy. Druga stvar, mage koji nema stit na sebi je total lama. end of stroy.

Insignia skida i hammstering tako da tu nema mnogo vajde ...

Mage koji te nesheepne tokom borbe = dead mage.

Sto znaci da ako je mage iole ok igrac tvoja taktika "nema da bidne" :))

Retailation a Recklessness su sto jes' jes' uber skillovi ... kao i Shield wall kada tankujes :) AAAAaaaaaaaa hocemo manji cooldown :P

nije end of story ,procitaj josh jednom shta sam uradio, mage nije bio nob i nije imao vremena da me sheepuje. A oni obicno bacaju shield kad sheepuju. Da dodam da taktika vishe neradi poshto cim pocne duel racuna se da si u combatu pa prvi charge neradi.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

nije malo helta ,nije ni mnogo, iznad proseka za rogua u svakom pogledu doduse.

mada podsetime na mog ortaka priesta koji me stalo smara kako ima veliki healt.

pa sad kad sam u stvari odgledao film moram priznati da je mohikanac u pravu.... makar za to da su ovi retosi, rogue ima skila i previse za lvl 30. u par slucajeva kad seva vise allijanse dok seva jednog ovi drugi ga skoro i nediraju.... dok je sevo palamaru jedan nelf je cak gledao malo pa otisao, a po opremi na sebi neverujem da je nesto manji lvl od naseg rogua.

a dueli su sasvim druga prica... mag je vec zasluzeno iskritikovan, mada niste primetili mozda da u duelu sa worlockom isti ne salje miniona na rogua nego samo bleji ko mentol cak mu nije ni fear bacio... a onaj druid tauren je prica za sebe..

a dobio je warriora izmedju ostalog sto je ovaj nosio mail armor.. lvl 39.

ja imam uspesnu karijeru rogua i kazem vam da su ovo ili najveci useri da naleti na budale ili dogovoreno u duelima da se pokaze na netu (mada glasam za retose i ovde). rogue je daleko od imba.... on je mozda najizbalansiraniji lik u celoj ludnici.

Link to comment
Share on other sites

kako si ti uspeo da ga chargujes ako je on steltovan? :)

plz procitaj ceo topic prvo, magovi nemaju stealth :) .

@ versus : Kad procne duel, znaci 3,2,1 odma se racuna da si u borbi, pre nego shto ga napadnesh , a charge neradi u borbi, samo intercept . Pre se racunalo da si u borbi samo ako ga napadnesh, sad je od pocetka duela.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Au brate nisam hteo da komentarisem pre nego sam odgledao filmcic ...

Pa dal ste vi bre normalni ... mislim svi jeli kenjate kako super igrate i tako to i onda za ovaj filmic kazete da je dobar pa dal ste normalni ... lik je prosecan a retardi koje je napadao su deca od 2 godine koja nisu mogla da dohvate tastaturu dok ih je ovaj peglao ... mislim halo oba druida ni u jednom trenutku nisu otisli u bearform #@%@# paladin koji je jednom ili dva puta zamahnuo da udari roguea i to ga je soc jednom cepnuo za 500 a nelf rogue koji sve vreme to gleda a da ne pominjem sto ako niste primetili ovaj orc paji 5 nivoa jacem skida dinar po dinar hp-a .... pa onda onaj lvl35 ne rogue koji cim je izasao iz stuna krece da bezi i nijednom ga nije udario i slicno .... a 5 nivoa jaci mislim halo, a da ne pominjem one situacije njih trojica 4 nivoa jaci paladin koji ne leci ne koristi stit, magovi koji nijednom nisu novu iskoristili HALO ....

DEBILANA mislim dodje mi da se zapitam koji ste vi nubovi ako za ovog lika kazete da je leet .... mislim bez uvrede ali stvarno !!!

Respect [;)]

btw ja sam na 53lvl imao 2464hp-a (kao mage naravno) (imam skrin)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...