Jump to content

ESWC Replays - Day 1


Recommended Posts

http://www.sk-gaming.com/file/4015/

20mb sve skupa.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ajde neka neko posalje, ako pronadje jos neki link

ili mirror ovoga gore

server je u 23:30 toliko zagusen (valjda ceo svet skida od njih) da ne moze ni da mi pocne download

hvala unapred

:)

sreca pa tebi net radi skinuo sam za 8min

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Skino sam replayeve, stvarno ima extra replayeva... nego jedna stvar me stvarno prijatno iznenadila... Fury je nas, mislim video sam da su on i Rista chatovali na srpskom...???

hrvat zivi u svedskoj ima tetku u beogradu ako se nevaram

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

fato ti kad ODVALIS ODVALIS ZA SVE PARE :) ne nego ima tetku koja zivi na limanu u novom sadu i keva mu je iz novog sada tetka mu zive 2 ulice od mene i doci ce za leto najverovatnije bio je btw prosle godine u ns na exitu samo smo ga promasili i ove je hteo da dodje ali se poklopio sa eswc-om :) decko je skroz ok pricam svaki dan na msn sa njim i ono :) i mozda dodje i onako je pun ko brod svedjanin cak ima i srpsko drugo ime neznam kako ide tacno :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

fato ti kad ODVALIS ODVALIS ZA SVE PARE :) ne nego ima tetku koja zivi na limanu u novom sadu i keva mu je iz novog sada tetka mu zive 2 ulice od mene i doci ce za leto najverovatnije bio je btw prosle godine u ns na exitu samo smo ga promasili i ove je hteo da dodje ali se poklopio sa eswc-om :) decko je skroz ok pricam svaki dan na msn sa njim i ono :) i mozda dodje i onako je pun ko brod svedjanin cak ima i srpsko drugo ime neznam kako ide tacno :)

Sebastijan Peshic, ali gde mu nadjoshe Sebastijan :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hrvat zivi u svedskoj ima tetku u beogradu ako se nevaram

Bwahahaha [:D]

fato ti kad ODVALIS ODVALIS ZA SVE PARE :) ne nego ima tetku koja zivi na limanu u novom sadu i keva mu je iz novog sada tetka mu zive 2 ulice od mene i doci ce za leto najverovatnije bio je btw prosle godine u ns na exitu samo smo ga promasili i ove je hteo da dodje ali se poklopio sa eswc-om :) decko je skroz ok pricam svaki dan na msn sa njim i ono :) i mozda dodje i onako je pun ko brod svedjanin cak ima i srpsko drugo ime neznam kako ide tacno :)

Tako mi i treba kad ne gledam forum redovno (238954029x dnevno), da mogu uvek prvi da vidim Fatine postove i da ga poklopim. [^]

Sebastijan Peshic, ali gde mu nadjoshe Sebastijan :D

So true... [:D]

Link to comment
Share on other sites

http://irc.subotica.com/rista.rar

evo vam samo ristini rep-ovi oko 1.3mb...cak sam mislio na vas modemashe pa sam rarovao...da kompresujem sto vishe, a ako nemate rar, snadjite se ^^

uzivajte, dobre partije

Edited by jahwarrior

Open your mind...think Open Source

...the lips of the righteous teach many, but fools die for want of wisdom... - Robert Nesta Marley -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...