Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BUDVA IS THE SHIT!!! budva for life!!!

eee buraz ti mozes tako da zboris jer te bole q.rac za budvu ti si u SAD-u,pa uostalom i mene bi

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

hehe Fata is on the fire :)

Ma Tesla zaboravio sam da kazem da me izboo i jez,od diskoteke sa 2384728394 stolica ja sam seo na onu gde je zvaka,kad smo isli brodicem u HN riba ispustila cigaru pravo meni u medjunozje...to be continued...

Budva vam je kao Leskovac na vodi,toliko seljaka sa kajlama izbacenim napolje sa po 2 moba,tuga(da se ne uvrede Leskovcani ovo sam uzeo za primer)...ali zato ribe...ne moze se porediti sa HN.btw sav nocni zivot HN-a je u Igalu,zato kad neko ima qcu u starom gradu(kao moja ortakinja)mora da pesaci(u mom slucaju sa opekotinama)oko 30 minuta minimum do dobrog mesta za izlazak,sto je opet losije nego pekara u Budvi...

auuu brate ti bas nisi imao srece [:)] , ma ja nikad nisam voleo crnu goru bio sam 4-5 puta na letovanju sto sa klubom sto ovako i bas sam se smorio ... a budva je jedino dobra eto za jedan dan cisto da je obidjes ... po meni

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

auuu brate ti bas nisi imao srece  [:)]  , ma ja nikad nisam voleo crnu goru bio sam 4-5 puta na letovanju sto sa klubom sto ovako i bas sam se smorio ... a budva je jedino dobra eto za jedan dan cisto da je obidjes ... po meni

E care ti bas ne znas gde je dobro a?HN je nekako opusteniji grad...nema ko da ti se shiri,da te kelneri kradu na svakom koraku...lalalala...CG je losija od bilo kog drugog mesta gde bi mogao da odes na more ali pare su problem...u Budvi imas oko 8 mesta gde mozes da provedes vece,ima riba dosta,mozes da se kupas na svim plazama za DZ,dok u HN imas 3 kafica,koja nisu ni prici Budvanskim,samo englezi i rusi tamo letuju,obicno stariji i sve plaze su privatne...racunaj 2E za ulaz+2E za lezaljku i suncobrani ostavis 2,3,4 E u kaficu eto ti oko 10E,a to je mnogo za par sati na moru...

Link to comment
Share on other sites

dobar vam taj zakon,zbog njega sam dao 15E tokom mora za ulaz...

pa kad neumes da se prosvercujes,ja nepamtim kad sam platio ulaz jedino za parking ali to je neizbezno!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Slabo sam poslednjih godina bio u CG, tako da ne znam. Ove godine sam se trudio da organizujem drushtvo za Bugarsku, ali svi forsiraju CG, tako da sam odustao. Idem na Sv. Stefan 3. avgusta, sa par ljudi, a tamo ce biti josh 10-ak koje znamo, tako da mislim da ce biti extra.

Link to comment
Share on other sites

Slabo sam poslednjih godina bio u CG, tako da ne znam. Ove godine sam se trudio da organizujem drushtvo za Bugarsku, ali svi forsiraju CG, tako da sam odustao. Idem na Sv. Stefan 3. avgusta, sa par ljudi, a tamo ce biti josh 10-ak koje znamo, tako da mislim da ce biti extra.

bice extra i sto se cena tice :(

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

bice extra i sto se cena tice :(

Da, to sam skapirao, mada mi oni koji su vec bili kazu da je na plazi extra zezanje uveche i da se skupi dosta mladih ljudi, a u Budvu cemo valjda ici poneko veche, chisto da razbijemo monotoniju, tako da valjda nece izaci previshe, mada kapiram da bi za iste pare mogao u Bugarskoj da budem mesec dana.

Ja sam poreklom Crnogorac, ali me sama Crna Gora samo tako smara... Ako mozete da birate pravac Bugarska, garantujem da cete se provesti 3x bolje...

Svi mi to kazu, ali tvrdoglavi ljudi nece u Bugarsku pa nece (iako sam im x puta prichao kako je extra na skijanju tamo, a na moru mogu tek da zamislim). Sledece godine ako ne odem u Bugarsku na more, ne znam...

Link to comment
Share on other sites

i sta sada , vlasnici igraonica treba da skinu dotu sa racunara,medjutim

oni nece , ali zasto ?

pa zato sto je dota 2x postala popularnija od cs-a+war3 i da na doti tuku

kes , s obzirom da nepostoji original dota,tako da kada qpe original war3

i stave na masinu , oni skinu dotu koja je za dz i imaju dve extra popularne

(moze se reci zasebne igre) na komp-u [:)]

lan je dojaja,ali ako hoces da napredujes i da naucis da igras koristi btn... [;)]

fml

Link to comment
Share on other sites

josh i ova dota sad, preterani offtopic

kljuch

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...