Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Volim crnkinje verovatno zbog exotichnosti, japanke takodje :}

nego shto se tiche orig. topica

dosta mi je ludih, evo nedavno sam se jedva otarasio jedne Opasno Lude... jebote, smuvaLA ME JE ( :/ ) na motorijadi... shta josh da vam pricham, slusha Mayhem, Morbid Angel, Arch Enemy i sl. pa se nisam bunio. pristojne obline ( mada nisam mnogo izbirljiv ) Zelene ochi, 2 god. mladja od mene... Josh pre sutrashnjeg zalaska sunca sam shvatio da ima mozga otprilike kao mrmot, brzo sam se oladio... raskinem ja s njom posle neke dve nedelje ( jebiga, volela je da jashe, a ja sam voleo da bidnem jahan (@ FNZB )... :} ). Nedelju dana nakon raskida ona dolazi kod mene qtji (( ! ) ne znam odakle je saznala gde zhivim (!)) u 9 sati uveche i moli me da idem u park s njom... jbg ja izmislim neko sranje da imam goste bla bla bla, tek me ona pita za sutra, rekoh do jaja...

inache sada se bojim riba sa zelenim ochima...

inache nashao sam idealnu devojku, samo imam jedan problem... ishla je sa mnom u razred i bili smo ortaci, pa mi je malo frka da je pitam. Promenila se od osnovne neverovatno ( ne samo fizichki nego i mentalno sazrela, shto trazhim celog zhivota i shto kod ovih "kvarcnih teshko nalazish) , sada sam na gadnim mukama, mislim da zna moje namere, ali to nije promenilo odnos izmedju nas dvoje. Malo je starija od mene i vrlo inteligentna. Znachi ako sumiramo sve njene vrline: pametna, lepa, skromna, obrazovana, nachitana, pristojna, smirena... provalimo da je to idealno zhensko bitje, po mom ukusu, a i po ukusu vetjine. E sad, ostaje josh samo ono najvazhnije... ako ima neko savet od vas iskusnijih, vrlo je dobrodoshao...

Link to comment
Share on other sites

eto, nisam jedini koji ne voli kada devojka ima zelene ochi...

kek. (:

ovako isto ja ne volim onaj poznati zenski prosto-obozavani tip muskaraca

crna kosa, plave oci, uh mrzim to. :)

joj, da mi je neki plavusan (svetlo smedji decak)

sa "crnim" okama. mjau.

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

kek. (:

ovako isto ja ne volim onaj poznati zenski prosto-obozavani tip muskaraca

crna kosa, plave oci, uh mrzim to. :)

joj, da mi je neki plavusan (svetlo smedji decak)

sa "crnim" okama. mjau.

svetla kosa i crne ochi. Hoce to, samo ako se lik farba.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...