Jump to content

SHAMAN


Klindza

Recommended Posts

Smanjivanje trajanja frost efekta kod frost schock-a nikako nece uticati mnogo na pve kod shamana a mnogo na pvp pa onda recimo sjebavanje purge-a isto pa onda sakacenje nekih totema recimo posto shamy moze da grinda sam samo sa nekim shitom koji baca na weapon i healom a za party mu trebaju totemi heal resurect tako da sve sto ne upada u ovo moze biti subjekat nerfovanja da bi za pvp bio izbalansiraniji ....

Gledaj na to ovako ... zasto su u wc3 nerfovali elfove posle 1.07 ili 1.08 nisam siguran u svakom slucaju da treantovi kad se unrootuju imaju heavy umesto seidge armora ... zato sto je bilo imba ... imao si i tad likova koji su pokusavali tu strategiju i gubili ali si zato imao likove koje nije bilo sanse dobiti zato sto je ta strategija bila imba i onda je to izbalansirano isto stvar sa shamanima ... u dobrim rukama nijedna klasa ne moze da ga dobije ... i meni je glupo da ako protiv sebe imam dobrog shamana jedino sto mogu je da podvijem rep ... ocu makar sansu da ga dobijem (pod uslovom da zna da igra posto sam sreo milion shaman nubova koje perem lagano) ...

Cekaj brate sta sad fali frost shocku molim te objasni mi ? i sta je to tako imba kod njega ? to sto paladin moze ko iz pichke da ga cleansuje ili to sto ti promenis formu i vratis se i nema ga vise kao ni jednog movement imapiring efekta(uvedeno od poslednjeg patcha i sad zaustaviti druida.....nocna mora).......a sledeci FS je pun DMG i 1/2 efekta.....na 3. si vec imun POTPUNO, znaci ne radi ni DMG(i to ne samo na moj vec na 3. FS koji padne na tebe, primera ja uletim da pomognem shamanu koji se pegla i koji je vec bacio 2 FS na metu i ceka me veliko iznenadjenje....IMMUNE)....3 shocka+melee su osnovne stvari svakog shamana sve ostalo su dodaci koje oni iskusniji i more skilled mogu da iskoriste...promena na bilo kojima od njih bi previse uticala na klasu...jbt ko kad bi reko mageu ok nek mu pyroblast radi onaj DMG ali zasto efekat.....mislim...Pa ko sto rogue ima melee i poisone tako i ja imam shockove sa odredjenim efektom....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok cekamo pocetak avgusta da dodju nove kopije WoW-a u zemlju ;) resio sam malo da se informisem ;) pa mi nekako shaman izgleda najsipaticnije kao hibrid klasa. E sada jedno pitanje da li je bolje orc ili tauern i zasto ?

Moja neka vizija bi bila orc shaman sa dve sekire, e sada molim iskusnije da kazu da li je to dobar put ili ima nesto bolje.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Dok cekamo pocetak avgusta da dodju nove kopije WoW-a u zemlju ;) resio sam malo da se informisem ;) pa mi nekako shaman izgleda najsipaticnije kao hibrid klasa. E sada jedno pitanje da li je bolje orc ili tauern i zasto ?

Moja neka vizija bi bila orc shaman sa dve sekire, e sada molim iskusnije da kazu da li je to dobar put ili ima nesto bolje.

Koliko ja znam,Shaman ne moze da nosi 2 sekire...

Po meni je bolji Tauren Shaman.

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci tankovanje/tank????????????????????????????

Gde sam ono bese procitao... "Multiple question marks are a sure sign of a demented mind."

Ne ozbiljno, oladi sa interpunkcijom izbi mi oci.

BTW, tankovanje znaci da privlacis creepove da tebe napadnu i pijes najveci damage da bi skrenuo paznju creepova sa fizicki slabijih clanova grupe (castera).

Link to comment
Share on other sites

mislim da je bilo multiple exclamation marks i da je iz nekog od prvih discworld romana =o)

Nadjoh ga, iz Eric-a je :D

It contained, on the far wall, a door.

There was a forbidding door. It looked as though its designer had studied all the cell doors he could find and had then gone away and produced a version for, as it were, full visual orchestra. It was more of a portal. Some ancient and probably fearful warning was etched over its crumbling arch, but it was destined to remain unread because over it someone else had pasted a bright red-and-white notice which read: "You Don't Have To Be `Damned` To Work Here, But It Helps!!!"

Rincewind squinted up at the notice.

"Of course I can read it," he said. "I just don't happen to believe it."

"Multiple exclamation marks," he went on, shaking his head, "are a sure sign of a diseased mind."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...