Jump to content

SHAMAN


Klindza

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  Da grime preterano smaras sa tim akcijama kako sabijas i meljes paladine .... da se ne lazemo pre fazon nedelju dana si navuko lvl60 i oprema ti je kurton i znam jedno 20ak paladina sa mog serva koji bi pocistili pod sa tobom iako je generalno shamy kao klasa jaci od paje tako da se iskuliraj malo nisi tolki sabijac kolki mislis da si nego su ljudi glupi .... peglao sam se sa shamijem koji ima jedno 5 puta bolju opremu od tebe pa je trajalo jedno 5 minuta tako da bash i nije pocistio pod sa mnom ....

Pre nedelju dana?......ala tebi vreme letiiiiiii....ima nesto vishe od mesec....

Otkud ti znas kolko je dobra moja oprema....pa jedini put kad si je video bilo je kad sam bio blizu 60. LVL-a....znaci pre mesec dana...btw tvoja je bolja ? druid set ? pa meni moj set (sem nekoliko itema koje nosim) stoji u banci......jer su bonusi ocajni a neki od itema.....boots (+7 agi +18 spirit.....pa to treba zeleno da bude)...nisu svakom set i bonusi iz istog jebe kewu.....

Sto se tice tih paladina reci cu samo........./unimpressed mohican......

Gde si ti video da sam napisao da lako dobijam druida.....pa oni su mi najteza klasa da se bijem protiv njih i to sam vec nekoliko puta napomenuo....I gde si bre video moj skorasnji post kako sabijam ovog onog ili tako nesto ??? Uostalom mogu da iskopam i tvoje postove gde si pisao slicno tako da.....right back at ya....posle ko zna kolko ti opet nosis i dalje plavi set.....pa i joxon ga ima sad btw (ovo je sudeci po slici koju si okacio)

PS: da ne pominjem sto znam poprilican broj magova/pristova koji bi isto pocistili pod sa 90% shamija ...

Jebiga onda sudeci po onome kolko sam se ja peglao i kakav je bio ishod ispada da spadam u onih 10%....

ono ... oprema i mozak su veoma bitan faktor u svemu tome .... bogom dana jaca klasa nije sve ...

Ok ovo je bilo u fazonu skapiraj sam zakljucak iz recenice.....nice....samo sto se ja necu spustati tako nisko o najpametniji choveche na planeti tako da..../unimpressed mohican

Na losem mestu pises, idi pa whineuj za shamane na wow forumu, pridruzi se armiji alijanse koji svaki dan rade isto....i pocni da igras 1 da mu vidis slabosti pre nego jedino sto imas da kazes "IMBA Shaman, NERF NERF NERF !!!!" i "OMG SO FCKIN OVERPWRED I NVR CAN PWN NO SHAMMY BLIZZARD NERF EM PLZ"....

sve u svemu smarash sa tim postovima .... kod nas je human paladin / nelf rogue a kod vas tauren shaman / undead rogue ... isti k ima i ovih kod nas i tih kod vas, a i na jednoj i drugoj strani ima iskompleksirane dece u istoj meri tako da dosta kenjanja i na tu temu ....

Link to comment
Share on other sites

Mnogo se primas.

Pretpostavljam da ti je neko ispricao pricu za laku noc u vezi Artasa, pa nisi znao sta drugo da izaberes u WOW-u ili te proganjaju mrtve duse paladina.

Svaki tvoj post na forumu je pretnja i hvalisanje sa lvl-ima.

A to sto si 60lvl, nije za pohvalu. Nece ti bas nesto pomoci.

WOW se igra glavom.

A to oko obracuna na serveru. Hm!!!

Pa mozda sa onima koji su izazovniji od tebe, zaobilazeci rec, decace, da te ne uvredim!!!

Moj post pretnja ili hvalisanje levelima??? LOL aj malo pogledaj svoje pre nego sto krenes da lupetas....Inace ja znam zasto sam izabrao shamana: Ne zato sto sam cuo da je najjaci najbolji naj naj naj i ostale gluposti.....to je 1. lik koga sam napravio i SVIDEO mi se stil igre sa njim i zato ga igram !!! Mrtve duse paladina me proganjaju....WTF?....nije ti dobro.....

Bas tako kako si napisao...WOW se igra glavom.....and BTW nisam ja zaboravio da uzmem quest za ressurection spell ^^....predji na domine manje je komplikovano, zaobilazeci rec, da te ne uvredim !!!

Nesto ne vidim da si ostavio svoj nick....a mnogo hrabro pises...dakle evo opet moj:

Myt, lvl60 Tauren Shaman @ Dunemaul

and BTW.....nemoj vise da kenjas ljudima po forumu sa tim decace ko da si najstariji na ovom svetu ili something....a po postovima bi se stvarno reklo da nemas ni 15 godina....ako stvarno imas vise od 15 tim gore onda i guess...

Link to comment
Share on other sites

Pre nedelju dana?......ala tebi vreme letiiiiiii....ima nesto vishe od mesec....

Otkud ti znas kolko je dobra moja oprema....pa jedini put kad si je video bilo je kad sam bio blizu 60. LVL-a....znaci pre mesec dana...btw tvoja je bolja ? druid set ? pa meni moj set (sem nekoliko itema koje nosim) stoji u banci......jer su bonusi ocajni a neki od itema.....boots (+7 agi +18 spirit.....pa to treba zeleno da bude)...nisu svakom set i bonusi iz istog jebe kewu.....

Sto se tice tih paladina reci cu samo........./unimpressed mohican......

Gde si ti video da sam napisao da lako dobijam druida.....pa oni su mi najteza klasa da se bijem protiv njih i to sam vec nekoliko puta napomenuo....I gde si bre video moj skorasnji post kako sabijam ovog onog ili tako nesto ??? Uostalom mogu da iskopam i tvoje postove gde si pisao slicno tako da.....right back at ya....posle ko zna kolko ti opet nosis i dalje plavi set.....pa i joxon ga ima sad btw (ovo je sudeci po slici koju si okacio)

Jebiga onda sudeci po onome kolko sam se ja peglao i kakav je bio ishod ispada da spadam u onih 10%....

Ok ovo je bilo u fazonu skapiraj sam zakljucak iz recenice.....nice....samo sto se ja necu spustati tako nisko o najpametniji choveche na planeti tako da..../unimpressed mohican

Na losem mestu pises, idi pa whineuj za shamane na wow forumu, pridruzi se armiji alijanse koji svaki dan rade isto....i pocni da igras 1 da mu vidis slabosti pre nego jedino sto imas da kazes "IMBA Shaman, NERF NERF NERF !!!!" i "OMG SO FCKIN OVERPWRED I NVR CAN PWN NO SHAMMY BLIZZARD NERF EM PLZ"....

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pazi grime iskuliraj se malo i odrasti ja sam ti ono napisao u malo boljem maniru nego ti meni zato sto su me smorili tvoji postovi gde god se pomene paladin ili tako nesto ti se ubacujes sa tipa ... shaman jede iste ... ja jedem iste ... danas sam jebao 10 paladina juce 50 i slicno ... SMARAS sa time ...

Mene warrior sa ne znam kakvom opremom ne moze da dobije a puna ih je horda pa ja ne idem okolo i ne kenjam kao ti za paladine. a samim tim sto, kao sto sam milion puta rekao, dobar saman dobija dobrog paladina pre ste vi imba/cheaterska klasa nego paladin ...

PS: sto se tice moje opreme furam wildheart zato sto mi se svidja ali imam jedno 5 itema za pvp koji daju % na crit magija ali ruzno izgledaju pa ih retko nosim a cenarion sam imao prilike da uzmem ali mi se ne svidjaju ni bonusi ni izgled tako da uglavnom jurim epic ring/neck/trinket posto sam tu slab a back i weapon vec imam epic i cekam da se krene malo cesce u bwl da pocnem da skupljam stormrage u svakom slucaju ... ja sam jedno 3-4 meseca 60 jedino sto nisam gramziv nego igram iz zabave ...

A taj druid sto kazes da je skupio wh ... pa pitaj ga dal jos uvek misli da weapon utice na dmg druida u bearformi pa cemo da pricamo onda jos o tome ... ako je to onaj tauren druid sto je bio onda u forumu ...

PPS: nije mi naj jasnije sta si mislio pod ovime unimpressed /mohican ...

jednostavno znam tolko dobro napakovane paladine koji bi obrisali pod sa tobom cisto na opremu bez ikakvih sealova i gluposti ....

2h sa 70 dpsa brdo sanse na crit i brdo stamine .... na prostu seljacku silu bi te dobio cisto da se ne lazemo

PPPS: ponovicu opet dobar shamy protiv dobrog paje sa slicnom opremom dobija ... ali cu opet reci da ti sa onakvim vasim odnosima u gildi i aktivnostima nemas dobru opremu kakvu ima dosta paladina kod nas na serveru recimo ... i tako recimo ti prebacis char kod nas zakazemo duel i tebe paja neki koga ja dovedem ispegla i sta onda ? menjas nick na ruru ili tako nesto ? nemojmo se zaludjivati ja sam realno rekao sa kojom klasom imam problema koju ne mogu i koju mogu da dobijem mada sve ovo opet zavisi od koeficienta gluposti coveka koji upravlja tim charom ... A ti brate samo sto ne soliras onog paladina u stormwindu sto cuva kralja ... mislim saberi se ... nijedna klasa nije tolko imba da to ne moze opremom i znanjem da se nadomesti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pazi grime iskuliraj se malo i odrasti ja sam ti ono napisao u malo boljem maniru nego ti meni zato sto su me smorili tvoji postovi gde god se pomene paladin ili tako nesto ti se ubacujes sa tipa ... shaman jede iste ... ja jedem iste ... danas sam jebao 10 paladina juce 50 i slicno ... SMARAS sa time ...

Mene warrior sa ne znam kakvom opremom ne moze da dobije a puna ih je horda pa ja ne idem okolo i ne kenjam kao ti za paladine. a samim tim sto, kao sto sam milion puta rekao, dobar saman dobija dobrog paladina pre ste vi imba/cheaterska klasa nego paladin ...

PS: sto se tice moje opreme furam wildheart zato sto mi se svidja ali imam jedno 5 itema za pvp koji daju % na crit magija ali ruzno izgledaju pa ih retko nosim a cenarion sam imao prilike da uzmem ali mi se ne svidjaju ni bonusi ni izgled tako da uglavnom jurim epic ring/neck/trinket posto sam tu slab a back i weapon vec imam epic i cekam da se krene malo cesce u bwl da pocnem da skupljam stormrage u svakom slucaju ... ja sam jedno 3-4 meseca 60 jedino sto nisam gramziv nego igram iz zabave ...

A taj druid sto kazes da je skupio wh ... pa pitaj ga dal jos uvek misli da weapon utice na dmg druida u bearformi pa cemo da pricamo onda jos o tome ... ako je to onaj tauren druid sto je bio onda u forumu ...

PPS: nije mi naj jasnije sta si mislio pod ovime unimpressed /mohican ...

jednostavno znam tolko dobro napakovane paladine koji bi obrisali pod sa tobom cisto na opremu bez ikakvih sealova i gluposti ....

2h sa 70 dpsa brdo sanse na crit i brdo stamine .... na prostu seljacku silu bi te dobio cisto da se ne lazemo

PPPS: ponovicu opet dobar shamy protiv dobrog paje sa slicnom opremom dobija ... ali cu opet reci da ti sa onakvim vasim odnosima u gildi i aktivnostima nemas dobru opremu kakvu ima dosta paladina kod nas na serveru recimo ... i tako recimo ti prebacis char kod nas zakazemo duel i tebe paja neki koga ja dovedem ispegla i sta onda ? menjas nick na ruru ili tako nesto ? nemojmo se zaludjivati ja sam realno rekao sa kojom klasom imam problema koju ne mogu i koju mogu da dobijem mada sve ovo opet zavisi od koeficienta gluposti coveka koji upravlja tim charom ... A ti brate samo sto ne soliras onog paladina u stormwindu sto cuva kralja ... mislim saberi se ... nijedna klasa nije tolko imba da to ne moze opremom  i znanjem da se nadomesti ...

Sve sto si rekao je manje vise tacno.Sto se Grim-a tice,on je takav jer mu je pun ku**c Paladina,kao sto je i meni bio jako dugo.Paladini koriste najbednije fore,i zato ih retko ko voli.Veruj mi znam Grima,i ako nesto on voli,to je da ubija Paladine,tako da nemoj da mu zameris sto se Paladina tice.

P.S. Grim igra Shaman jako dobro.Ja nisam video boljeg do sada.(ima boljih,ali ih JA nisam video).

P.P.S Da nije mene Grim bi verovatno sada bio na PVE serveru,tako da ono,Grime,ipak mi dugujes,jer da nije mene,tebi bi najveci pvp bio duel sa nekim guildovcem :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pazi grime iskuliraj se malo i odrasti ja sam ti ono napisao u malo boljem maniru nego ti meni zato sto su me smorili tvoji postovi gde god se pomene paladin ili tako nesto ti se ubacujes sa tipa ... shaman jede iste ... ja jedem iste ... danas sam jebao 10 paladina juce 50 i slicno ... SMARAS sa time ...

Ne bih rekao da si napisao u boljem maniru nego u gorem....al ajde sad da se ne prepiremo oko toga bilo bi glupo....Smaras brate i ti sa time sto ovde izigravas nekog sudiju ili nesto slicno...I da evo opet ti kazem ja jedem paladine zao mi je ne mogu da snimim igram iz igraonice....za neke akcije kad bi ovde napisao bio bi verovatno proglasen za mega lazova zato izbegavam to da radim jer cisto sumnjam da ce neko da poveruje a da nije snimljeno i sl....uostalom uverice se drugari na dunemaulu kad malo porastu....evo 1 rogue se vec dobrovoljno javio :)

Mene warrior sa ne znam kakvom opremom ne moze da dobije a puna ih je horda pa ja ne idem okolo i ne kenjam kao ti za paladine. a samim tim sto, kao sto sam milion puta rekao, dobar saman dobija dobrog paladina pre ste vi imba/cheaterska klasa nego paladin ...

Eto isto tako i ja tvrdim da mene palisha za ne znam kakvom opremom ne moze da dobije.....Shamani imba cheaterska klasa ? dobro svako valjda ima pravo na svoje misljenje....samo me zanima sta je to tako imba cheatersko kod shamana ?

A taj druid sto kazes da je skupio wh ... pa pitaj ga dal jos uvek misli da weapon utice na dmg druida u bearformi pa cemo da pricamo onda jos o tome ... ako je to onaj tauren druid sto je bio onda u forumu ...

A ti si znao vise na lvl20 ili 30 koji je vec bio.... ??

PPS: nije mi naj jasnije sta si mislio pod ovime unimpressed /mohican ...

jednostavno znam tolko dobro napakovane paladine koji bi obrisali pod sa tobom cisto na opremu bez ikakvih sealova i gluposti ....

2h sa 70 dpsa brdo sanse na crit i brdo stamine .... na prostu seljacku silu bi te dobio cisto da se ne lazemo

/unimpressed mohican bi u igri izgledalo:"Myt claps at mohican, although clearly unimpressed"

Na seljacku silu? Brdo HP? Pa prvo ce da me izmashi gomilu puta sa tim 2h jer cu mu biti iza ledja...seal naravno moze da zaboravi....i na sta se svodi njegov DMG ? Na melee sa nekim velikim cekicem....Misliiiiiim......Btw crit na Earth shock(sa elemental fury talentom) je oko 1150 a ja imam preko 10% crit sa spellovima.....i veruj mi vrlo cesto se okine :)....pa jos dodaj melee....seljacka sila? cisto sumnjam...

Inace i ja imam brdo HP iznad proseka za shamana....

PPPS: ponovicu opet dobar shamy protiv dobrog paje sa slicnom opremom dobija ... ali cu opet reci da ti sa onakvim vasim odnosima u gildi i aktivnostima nemas dobru opremu kakvu ima dosta paladina kod nas na serveru recimo ... i tako recimo ti prebacis char kod nas zakazemo duel i tebe paja neki koga ja dovedem ispegla i sta onda ? menjas nick na ruru ili tako nesto ? nemojmo se zaludjivati ja sam realno rekao sa kojom klasom imam problema koju ne mogu i koju mogu da dobijem mada sve ovo opet zavisi od koeficienta gluposti coveka koji upravlja tim charom ... A ti brate samo sto ne soliras onog paladina u stormwindu sto cuva kralja ... mislim saberi se ... nijedna klasa nije tolko imba da to ne moze opremom  i znanjem da se nadomesti ...

Mislis da je neophodno da imaju slicnu opremu? Pa juce sam obrisao pod sa likom koji ima full PVP gear(moguce da je bio idiot koji ga je vozio, al kad onda bolje razmislim ko bi uzeo da igra paladina u ovako lepoj igri :)) ).....Nemam nameru da prebacujem charactera tako da opet i to nikad necemo saznati....a sto se tice menjanja nicka na ruru sto bi to radio ? Zato sto sam izgubio od nekog paladina ? Ne bih rekao niti kazem da to ne moze da se desi.

"Alliance is nothing but a bunch of 12 year old kids who wants to be a Paladin", zaboravio sam ko je kreator ^^

Link to comment
Share on other sites

Sve sto si rekao je manje vise tacno.Sto se Grim-a tice,on je takav jer mu je pun ku**c Paladina,kao sto je i meni bio jako dugo.Paladini koriste najbednije fore,i zato ih retko ko voli.Veruj mi znam Grima,i ako nesto on voli,to je da ubija Paladine,tako da nemoj da mu zameris sto se Paladina tice.

P.S. Grim igra Shaman jako dobro.Ja nisam video boljeg do sada.(ima boljih,ali ih JA nisam video).

P.P.S  Da nije mene Grim bi verovatno sada bio na PVE serveru,tako da ono,Grime,ipak mi dugujes,jer da nije mene,tebi bi najveci pvp bio duel sa nekim guildovcem :)

Mi smo bar dosta igrali zajedno pa znamo sta i kako se desavalo :))

To za PVE....true true....zamalo da me odvuku tamo neki ortaci....i drago mi je sto sam na PVP serveru ipak.....

Poz i svrati nekad bre nemo si paladin... ^^

Link to comment
Share on other sites

Mi smo bar dosta igrali zajedno pa znamo sta i kako se desavalo :))

To za PVE....true true....zamalo da me odvuku tamo neki ortaci....i drago mi je sto sam na PVP serveru ipak.....

Poz i svrati nekad bre nemo si paladin... ^^

Ma svraticu,nego sam sam gajbi,pa mogu na miru da igram,ne skacu mi klinci po mozgu :)

P.S. Moje iskreno misljenje,sta treba oslabiti Shamanu(mozda preterujem,ali to je moje misljenje).Voleo bih da odgovorite sta mislite.

1. Purge treba da debufuje samo 1 buff,2 je malo mnogo ipak,posebno sto neke klase ipak dosta zavise od toga,a SVAKA klasa ih koristi

2. Diminishing returns mi ne deluje kao da funkcionise bas uvek kako treba,to treba srediti.Mozda gresim,potvrdite mi.

3. Totema ima GOMILU i ZA SVE.Neka ih ostane mnogo,ali neki su ipak prejaki.Recimo onaj sto ponistava prvi spell ili kako vec.Mislim da bi trebao da bude u fazonu da ima recimo 70% sanse ili tako nesto,kao sto recimo kod Rogue-a Blind,koji je neophodan ima otprilike toliko sanse da missuje.Ovako kako je,neke klase kao recimo Mage su ipak malo osakacene u PVPu protim Shamana.Znam da dobar Mag moze da izbegne ovaj totem,da ga unisti ili stagod,ali ipak,totem,kao i jos neki drugi mi deluju malo prejaki.

Shaman je ipak hybrid klasa.To znaci da treba da ima sve,ali neke stvari ipak malo slabije. Koliko sam ja shvatio healovi su mu poprilicno jaki.Tako i jos neke druge stvari.Mislim da Shamana treba pomalo svuda oslabiti,ali mu jos vise pojacati talente,tako da uz talent build bude jak u jednom,ali vidljivo slabiji u svemu ostalom(ne previse naravno),i samim tim da igram moze da bira kakvog ce Shamana igrati.Koliko sam ja video,do sada,svi Shamani su manje vise isti,za razliku od drugih klasa,koje su vidljivo razlicite samo zbog talenata...

Misljenja molim....

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

lorde problem je u tome sto ako ga malo ochepish svuda unishticesh klasu i bitje najslabiji, a hibrid je vetj sam po sebi, kada bi se to desilo nikome shamy ne bi trebao u partiju i svi bi se nad njima izhivljavali u pvp...vetjina klasa je balansirana za timski pvp i za pve a najmanje za duele...

Link to comment
Share on other sites

lorde problem je u tome sto ako ga malo ochepish svuda unishticesh klasu i bitje najslabiji, a hibrid je vetj sam po sebi, kada bi se to desilo nikome shamy ne bi trebao u partiju i svi bi se nad njima izhivljavali u pvp...vetjina klasa je balansirana za timski pvp i za pve a najmanje za duele...

Izvini,ali KO ce primiti shadow priest-a u party? retko ko.e pa isto tako treba da bude i sa Shamanima. Shamani specovani za healing,ili bar delimicno specovani treba da budu u partyu,dok oni drugacije specovani mogu da budu kao secondary tankeri. Krajnje realno zvuci...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Kole lupetas gluposti .. to sto je shaman imba u pvpu nema veze sa njegovom korisnoscu u partiju ... primarni bonusi shamija u partiju su totemi resurect i onaj njegov reincarnate ili kako vec ... a da tenkuje ce malo teze ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Smanjivanje trajanja frost efekta kod frost schock-a nikako nece uticati mnogo na pve kod shamana a mnogo na pvp pa onda recimo sjebavanje purge-a isto pa onda sakacenje nekih totema recimo posto shamy moze da grinda sam samo sa nekim shitom koji baca na weapon i healom a za party mu trebaju totemi heal resurect tako da sve sto ne upada u ovo moze biti subjekat nerfovanja da bi za pvp bio izbalansiraniji ....

Gledaj na to ovako ... zasto su u wc3 nerfovali elfove posle 1.07 ili 1.08 nisam siguran u svakom slucaju da treantovi kad se unrootuju imaju heavy umesto seidge armora ... zato sto je bilo imba ... imao si i tad likova koji su pokusavali tu strategiju i gubili ali si zato imao likove koje nije bilo sanse dobiti zato sto je ta strategija bila imba i onda je to izbalansirano isto stvar sa shamanima ... u dobrim rukama nijedna klasa ne moze da ga dobije ... i meni je glupo da ako protiv sebe imam dobrog shamana jedino sto mogu je da podvijem rep ... ocu makar sansu da ga dobijem (pod uslovom da zna da igra posto sam sreo milion shaman nubova koje perem lagano) ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...