Jump to content

Bglan nemogu da veruje,m


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I dalje ne kapirate poentu celog moj spamovanja u ovome topiku???

Ovde su svi manje vise nepismeni i svakom moze da se nadje greska u postu, i ono ako nemas nista pametno da kazes onda hmm aj da mu prebroim zareze.

Nije vazno KAKO (ili koliko ispravno) je neko nesto rekao/napisao vec STA je taj neko rekao....

Link to comment
Share on other sites

Ajd' kad je topic vec otisao u tri lepe ... Poenta je da ljudi dolaze na forum da postuju i zezaju se. Neki znaju slabije da pishu, ali to mu dodju kao i oni koji ne znaju bas najpravilnije da pricaju ... Nisam siguran da bi ti bas sve njih ispravljao uzivo, recimo na fakultetu, na koji ces uskoro da krenes ;)

Citava poenta je - meni licno seva da se sad zabavljam time da li sam sve lepo napisao, odvojio, stavio veliko slovo ili tacku na kraj, jer ovde pishem informacije, a ne pishem pismeni zadatak. On the other hand, kada pisem tekstove, prilicno vodim racuna o tome kako to pisanije izgleda.

Opet, sa trece strane, OVKav psot!!!!111oneleven ja sma bljau tesko da neko moze da procita, i tu onda ne govorimo o pokojem ispravljanju ne + glagol ili velikog slova na pocetku recenice, vec o onome ko nit' zna da pishe, nit' zna da govori a bogami ne ume ni da nabode prava slova na tastaturi.

Link to comment
Share on other sites

Opet, sa trece strane, OVKav psot!!!!111oneleven ja sma bljau tesko da neko moze da procita

pa da onda ugasimo gay mower forum?

šalu na stranu, nepristojno je ispravljati tuđe pravopisne greške, mada ponekad baš baš baš smetaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...