Jump to content

Recommended Posts

Posto kao sto vec znate retko koji igrac je uspeo da se iz RoCa proslavi i u TFT-u.Vreme je zgazilo definitivno sve igrace koji su nest oznali pre 1.07 verzije..mislim na Insomniu,SuRviVoRa,HeMaNa,Zeusa,BIattya,FroGa,sve clanove klana KeKo...

A onda pogledate sadasnje dobre igrace kojima tek sledi slava:

64AMD.WinneR,SK.HoT,Pentagram.TeRRoR,fnatic.RotterDaM,fnatic.Creo,T.MH]Ciara,SK.ElakeDuck...ima ih jos dosta,pa vi dodajte listu onih za koje mislite da nisu losi,i da tek treba da se dokazu...mozda bih dodao jos i ToRReNa

Link to comment
Share on other sites

nadam se da to nije onaj hot iz sc-a i nadam se da ne igra undead-a... inace ce razje*ati igricu SKROZ... :)

gledao sam nesto na netu o danasnjim sabijacima , zar Moon nije dovoljno dobar da ga stavis na taj spisak ? ? ?

ps nerazumem se ja puno u to ...

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svi ti igraci koje si naveo misle da imaju svoj stil igre a svi dobro znamo da sve fore sa Ud su potekle od Mad Froga

Od zeusa dok je on bio na vrhu samo je on znao neke fore pa su ga kopirali drugu i posle ti ispadoze dobri igraci

Humani kao sto su insomnia,bjarke,tod, to su humani od kojih su svi naucili da nije billo njih jos bi se mucili oko F-exp a onaj sky svaka mu cast ali on je jedan od novokomponovanih koje ja ne volim uopste

Link to comment
Share on other sites

HoT je gotivac, ali kao shto sam vec negde objashnjavao, izgubio je motivaciju kad je preshao u SK, jer je to nekako maksimum. Mada, vidim da se polako vraca u staru formu (uzeleo se verovatno), kada je sabijao sve iz najboljih Daw dana (mislim da smo igrali jedno 7-8 partija, i nijednu nisam dobio, stvarno lik nije bio normalan). Dalje, Winner je dobar, mada je idiot, Creo je isto mnogo predobar. S tim shto ima igracha koji su standardno na vrhu (nisu vishe u usponu [:)]: FoV, ToD, Grubby, FarSeer, Moon, Zacard etc...)

Link to comment
Share on other sites

HoT je gotivac, ali kao shto sam vec negde objashnjavao, izgubio je motivaciju kad je preshao u SK, jer je to nekako maksimum. Mada, vidim da se polako vraca u staru formu (uzeleo se verovatno), kada je sabijao sve iz najboljih Daw dana (mislim da smo igrali jedno 7-8 partija, i nijednu nisam dobio, stvarno lik nije bio normalan). Dalje, Winner je dobar, mada je idiot, Creo je isto mnogo predobar. S tim shto ima igracha koji su standardno na vrhu (nisu vishe u usponu [:)]: FoV, ToD, Grubby, FarSeer, Moon, Zacard etc...)

3BerB se negde izgubio isto je bio dobar, Giacomo se polako vraca, videcemo na eswc-u, Satiini isto dobar u zadnje vreme, Torren.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zver mi se nikada iskreno nije svidjao,ali nije bio los generalno gledano,ali nije mogao da uzme bo3 ni jednom igracu iz wc3l-a(ali bar ga je igrao).

@kicpe:ne mogu da stavim Moona na listu jer on nije u usponu vec u zivotnoj formi,kao i GoStop,Shortround...

@Green:ma gde izgubio motivaciju,pogledaj mu skor 850-250,to ne moze svako da napravi,ali ako je on smoren od igre igrao svaki dan po 8 sati i napravio takav skor onda svaka mu cast.Btw dokazao se u mnogo LAN turnira,tako da ono...

EDIT dodao bih jos i mTw-DaviNa koji me ja ispresavijao na ladderu pa moram da ga upisem :D.bas kida,a moze jos dosta da se popravi kao i njegov APM :D

Edited by zerox[pro-team]
Link to comment
Share on other sites

nije ti se svidjao kad nisi ni znao kako igra :).3Bepb je prejak orc bio i imao si sta da vidis u njegovim partijama,sto kaze h1 ne znam gde se izgubio ali je bio dosta jak cak sta vise jaci i od winnera

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Realno, Zverb je Winnera jeo za doruchak krajem proshle godine. Winner je eksplodirao tek ove godine, i josh ce da napreduje (mislim).

stoji, secamo se svi nasheg nesretnog perioda u legionu, gde je 3berb jeo sve,a sharky winnera :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, na to sam i mislio. Zverb je ubedljivo bio najjachi, pa Winner i Sharky, koji su bili prilichno ujednacheni (sa mozda malom Winnerovom prednoscu). A vidi sada, Winner 3. na WEG-u, Sharky 3. na Metronet kupu [:)]. Ali nema veze, vazno je da smo se ozdrali u Staroj Treshnji a Winner jede pirinach. [:D]

Edited by Mr. Green
Link to comment
Share on other sites

Da, na to sam i mislio. Zverb je ubedljivo bio najjachi, pa Winner i Sharky, koji su bili prilichno ujednacheni (sa mozda malom Winnerovom prednoscu). A vidi sada, Winner 3. na WEG-u, Sharky 3. na Metronet kupu [:)]. Ali nema veze, vazno je da smo se ozdrali u Staroj Treshnji a Winner jede pirinach. [:D]

cuti, nije mi dobro :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ Green : nije zverb to b je u ruskom(litvanskom) meki znak,inace se cita Zver...

@Fata : gledao sam zvera,uglavnom u wc3lu kada je gubio od SuRviVoR-a i nekih tako ne top igraca,a samim tim ne verujem da je i on mogao biti top,ali verujem vam na rec...

Link to comment
Share on other sites

Fato, samo kad ti nekom kazesh da je retard...misliiiiiim [:D]. "Jebi majmuna dok su mu noge u blatu."

ali samo LOL,btw nemoj da mi prosipas te kumodraz fore i fazone posto koliko sam cuo od jos jednog decka to je sada "IN"!

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...