Jump to content

Serbian National Guard aka Balcan Force


Recommended Posts

Vec vidim natpis na kutijam a Wow-a:zabranjeno za pse i Srbe.

Ocigledno da je tamo neki ustasa neko mudo i to treba prijaviti nekom visem sudu,jel.

Mom ortaku se desilo da je banovan zbog toga sto je dobio usatsu u duelu i poceo da mu se smeje,posle 2 minuta je na moje oci i oci nekih nasih orataka banovan

a uz to je bila poruka :"ceto jel't sad smesno!".

To bre treba klati ljudi,naci i klati!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za one koji ne znaju-Serbian N Guard je bila guilda na Shadowmoon serveru od 120 clanova poreklom iz srbije:).Mali guild sa mnostvom druzeljubivih i dobrih likova.Jednoga jutra bez upozorenja ili bilo kakvih najava guild je banovan-razlog : Ime guilde "Serbian National Guard" blizzard nalazi kao strasno uvredljivo i zbog toga je guilda morala biti iskljucena - smatraju da je to vredjanje na nacionalistickoj osnovi i da guilda predstavlja neku srpsku vojnu organizaciju,,,sranje prosto nas ne vole ali nece da nam kazu:).Guild master aka Leah je banovan na 3 dana zbog po njima uvredljivog postupka - odnosi se na pravljenje imena guilde.Svim officirima je zabranjeno na isto toliko dana da prave guild-u a isto tako i stavljanje ime "serbian" kao rec u imenu guilde.Nekako smo uspeli da se iskobeljamo iz ovog-a i bog zna kako smo napravili novu guildu Balcan Force - Koja je trenutno u fazi organizovanja - Sve stare clanove pozivamo nam se pridruze (pm leah ,filipenja, dule) i naravno uvek ima mesta novajlije- Ljudi u guildi su uvek spremni da pomognu u bilo kakvim problemima sto se ticu samog WoW-a.Hvala svima na podrsci .......glupi ameri:)

DuLe

Reci samo na kom serveru igrate za alijansu...i kako da se uclanim ako moze...ja sam nacionalista ;)

Link to comment
Share on other sites

bah glupost... nema to nikakve veze sto neko mrzi srbe ili tako nesto, jednostavno kad GM primjeti neko ime koji mu se ne svidja, promjeni ga i boli ga kurac

primjer: dunemaul, "the bastards" je uvrijedljivo ime i morali su da ga pomjene,gm su im dali ime "the young ones" sad su disband guild i napravili "dak horizons" znaci njima se ne svidi neko ime i zdravo...

btw bastardsi su bili maltene od pocetka wow-a, i tek prije neki dan su morali rename...

Link to comment
Share on other sites

bah glupost... nema to nikakve veze sto neko mrzi srbe ili tako nesto, jednostavno kad GM primjeti neko ime koji mu se ne svidja, promjeni ga i boli ga kurac

primjer: dunemaul, "the bastards" je uvrijedljivo ime i morali su da ga pomjene,gm su im dali ime "the young ones" sad su disband guild i napravili "dak horizons" znaci njima se ne svidi neko ime i zdravo...

btw bastardsi su bili maltene od pocetka wow-a, i tek prije neki dan su morali rename...

LOL odakle ti sve to posto uopste nije tacno.....nista od gore navedenog

The bastards ime je stajalo i ja ne znam da je bilo menjano.....ja doduse nisam od samog pocetka bio u guildu ali u trenutku kad se guild raspao jos se zvao The Bastards.....

Sledeca stvar....Guild se nije raspao zbog nekakvog zahteva od GM-a ili tako nesto da se ime promeni.....tako neceg nije bilo i ne znam odakle ti to....raspao se zbog nekih drugih stvari o kojima sad ne bi ovde pricao jer nije bitno za siru javnost...Uglavnom Dark Horizons nije isto sto je bio The Bastards.....Tacno je da ima dosta ljudi koji su bili tamo (ali odabranih ljudi), ali na samom osnivanju usvojeni su neki principi kojih se moramo pridrzavati da guild ne bi zavrsio kao The bastards. Bastards su duze vreme bili u krizi tako da je jednostavno u jednom trenutku sve puklo.....ali neka prica da je GM promenio ime ili da je postojao takav zahtev o tome nema ni govora, to jednostavno nije istina !!!

Link to comment
Share on other sites

Alo ljudi, sta bi sa izvornim topicom

'oce li iko da nas obavesti da li ste pisali blizz-u ili ne?

voleo bih da nas informisete o tome kako napreduju pregovori,ako ih uopste ima!

i najbitnije zbog cega ste banovani???

ako niste onda ovo ispade prazna prica (tresla se gora rodio se mis).

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

LOL odakle ti sve to posto uopste nije tacno.....nista od gore navedenog

The bastards ime je stajalo i ja ne znam da je bilo menjano.....ja doduse nisam od samog pocetka bio u guildu ali u trenutku kad se guild raspao jos se zvao The Bastards.....

Sledeca stvar....Guild se nije raspao zbog nekakvog zahteva od GM-a ili tako nesto da se ime promeni.....tako neceg nije bilo i ne znam odakle ti to....raspao se zbog nekih drugih stvari o kojima sad ne bi ovde pricao jer nije bitno za siru javnost...Uglavnom Dark Horizons nije isto sto je bio The Bastards.....Tacno je da ima dosta ljudi koji su bili tamo (ali odabranih ljudi), ali na samom osnivanju usvojeni su neki principi kojih se moramo pridrzavati da guild ne bi zavrsio kao The bastards. Bastards su duze vreme bili u krizi tako da je jednostavno u jednom trenutku sve puklo.....ali neka prica da je GM promenio ime ili da je postojao takav zahtev o tome nema ni govora, to jednostavno nije istina !!!

hm pa meni je to vas lik reko(moguce da nije tacno).... i da su vam dali kasnije young ones.... sto sam i sam vidio sljedeci dan na par vasih clanova(tacno 100%), e sad neznam moze biti svasta, uglavnom gl

Link to comment
Share on other sites

hm pa meni je to vas lik reko(moguce da nije tacno).... i da su vam dali kasnije young ones.... sto sam i sam vidio sljedeci dan  na par vasih clanova(tacno 100%), e sad neznam moze biti svasta, uglavnom gl

Pa jebem li ga onda su brzo to i resili....posto je do samog raspada bilo ime The Bastards....gl pa se vidimo na serveru...moram da nabavim onu kapu sto nosis za pimp varijantu otkida....Da si samo video Pay-a u tom izdanju sa tom kapom....koma !

Link to comment
Share on other sites

Pa jebem li ga onda su brzo to i resili

Joj manite se praznih prica, The Bastards su se raspali, nije ih niko primorao da promene ime ili slicno, jednostavno gilda je pukla, nastala je nova a ostatak se rasuo po WoW svetu i to je jedina istina...

A nisam bio ovde sto godina i samo par recenica za Mohija i ostatak :) Cim si kickovan iz The Retards gilde ocigledno je da nisi dovoljan retard, nisam siguran da se secam razloga ali tacno se secam kada si kickovan i znam da je bilo sa razlogom... To preseravanje, mi hrvati ovo ono, to ostavite za neke druge prilike, stvarno ovde nema mesta tome, evo ja sam GM The Retardsa i imamo 90 clanova od kojih je vise od pola iz Srbije a ja imam hrvatske krve u sebi (jeste da je malo ali je imam) i sta sada ? Treba da me izbacite mozda iz gilde ili sta... Manite se politike, igrajte jebenu igru :P

Sto se tice prelazne gilde ovo-ono, jeste, Figl i Sagath su przi izasli iz gilde i otisli u Thrall Army i to posle mog saveta da odu jer su bili za 5 lvl-a veci od svih i sto ovde nisu mogli da nadju podrsku, posle je otisao i Connta jer smo isto bili tesni za njega jer je bio 5 lvl-a veci... A svaki dan neko izadje i neko novi udje, mislim, jel nikada niste culi da je neko promenio gildu ? To je valjda normalno kada imas 90 ljudi, zamalo pa 100 ljudi 100 cudi... Aj, idem da igram, smarate :P

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...