Jump to content

Kozne starke


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji ce nam k. evropa... pa ebem ga, u evropi smo... makar nas vidim na karti sveta...

aaa stvarno krenem da se nerviram kad vidim ko nas vodi, i gde nas vode... (septembar. drzavni bankrot... ha!)

nevazno, ono mozda budem dobio tradicionale jap. san. :)) ko na slici [:D]

joj josh da nadjem neki black kimono... i katanu... :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

dobro krule, nisam ja bas toliki retard...nesto sto izgleda isto kao katana bi mogal da se napravi bilo gde...uostalom da li stvarno mislite da su svi od raznoraznih maceva koje mozete videti po radnjama pravili stari majstori koji su prekivali gvodzje 1000 puta....znaci svaku jebenu "katanu" koja moze da se nabavi za 100 evra je napravio neki chicha u japanu cija porodica taj zanat radi hiljadu godina?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Naravno!

Jebem li ga kakvu je dobio, mozda i jeste prava? Znate kako su oprobavali katane dal' su napravljene kako valja? Odu na pogubiliste, stavi tri lesha jedan preko drugog, i katana treba da ih presece svoj troje iz jednog udarca.

Predlazem da probamo na Migshi, Gotenksu, i dajte jos nekog :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zar nisu katane, pogotove te koje prave ti stari majstori znalci, nesto kao nacionalno blago japana i ne mogu da se iznose iz japana, na stranu sto kostaju 6 cifara :) pogotovu sto ih strancima tesko daju, moraju bas da ih zasluse, ne znam piksi da li ima takvu katanu :) a ne neki turista ili tip koji je zavrsio neki kurs nekog shibanja :)

mozes da kupis one obicne, te od stotitnak dolara do par hiljada, ili one kineske kopije i da ih izneses :)

Link to comment
Share on other sites

Okasnio sam sa pritiskom na dugme, mislio sam naravno na tvoju konstataciju o falsh katanama :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam jedne matore emisije:

u vreme kad su je snimali ostao je bio samo jedan chile (za koga se zvanichno zna) koji je znao kompletnu proceduru za pravljenje tih pravih katana

chile je valjda umbro [crap][angel3]

imao je shegrte [yeah] , da li neko od njih sada to ume da pravi, nemam pojma.

Te "prave" matore katane ne smeju da se iznose, kad su Titu poklonili jednu (zapravo, valjda su mu poklonili vakizashi, neka me ispravi neko ako greshim) odluku o tome su doneli na posebnoj sednici vlade i to je kao bila velika chast i izuzetak.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

u jebote... mrzish me? :D

ono pre neki dan sam izashao u totalno opushtenom fazonu, japanke, shorc (bez dzepova, onaj za fucu) neka majcica (majcu koju sam dobio od svog fudbalskog tima u us.`u(... u jednoj ruci mobilni u drugoj kljucevi od stana i vrtreo sam kljuceve [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...