Jump to content

FK Metalac Futog


~Z!~

Recommended Posts

E marvo jel prati neko vojvodjansku ligu zapad? FK Metalac rulzz, svi u Futog u subotu u pola 5 na stadion metalca!!! Ostaju u ligi, baraz sa Proleterom sa klise!!!! Prva liga je propast, najvise navijaca ima u 3. i 4. ligi.

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

ajd izglasajte me za predstavnika "marve", pa da u ime svih vas pitam decka da li ima manje od 12 godina ili je dovoljno retardiran da mu zacepim tu nevaspitanu gubicu...

btw. najvise navijaca na stadionima je tema za razgovor... treba li da podvucem NA STADIONIMA???

p.s. tildo jesi ti nekada je*o nesto van svog sela ili i dalje svr*avas na baklje...

za modose: mislim da je ovaj post zasluzio da ostane makar dok ga ne procitaju oni kojima je upucen, jer ako se tolerise ponizavajuci ton lika koji je juce dosao na forum...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ajd izglasajte me za predstavnika "marve", pa da u ime svih vas pitam decka da li ima manje od 12 godina ili je dovoljno retardiran da mu zacepim tu nevaspitanu gubicu...

btw.  najvise navijaca na stadionima je tema za razgovor... treba li da podvucem NA STADIONIMA???

p.s. tildo jesi ti nekada je*o nesto van svog sela ili i dalje svr*avas na baklje...

za modose: mislim da je ovaj post zasluzio da ostane makar dok ga ne procitaju oni kojima je upucen, jer ako se tolerise ponizavajuci ton lika koji je juce dosao na forum...

Sta se palis tako,mogu ja da pricam o cemu god hocu,a samo da znas nisam dosao juce na forum,vec sam bio pre jedno 2,3 godine pa mi je onda umro internet,pa sad imam novi account.

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Vojvodjanska liga je zakon! Dobar fudbal, zanimljivo, a ne zvezda i partizan!!! Zato niko vise i ne dolazi na utakmice, jer se sve unapred zna! Pozz za Z!-a i Longleyy-a! Hvala na podrsci!

P.S. U subotu 17h svi u Futog na Metalac!!! Sem

Edited by kosan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...