Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Batali dok mozes...jer ce ti biti josh grdje kad prestanes..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ocu. to mi je primaran plan.

keve mi.

Onda batali ODMAH, drugacije neces moci.

Ovog casa, ustani i baci pljuge, mojne "da zapalim zadnju, da ostavim koju za par dana posle-bice mi lakse postepeno" i ta sranja, ako stvarno 'oces, samo ih frkni i zaboravi..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se sa jebenog ispiita i dobio 8 iz engleskog :))) Jeee dakle ono smarala me jedno 30 min neverujem...

PS: net mi radi toliko ocajno danas da kada kleknem na "Add Reply" mogu da odem do frizidera, da se okpupam i ispricam telefonom i da nisam bas siguran da je post "otisao" [:D]

Link to comment
Share on other sites

Onda batali ODMAH, drugacije neces moci.

Ovog casa, ustani i baci pljuge, mojne "da zapalim zadnju, da ostavim koju za par dana posle-bice mi lakse postepeno" i ta sranja, ako stvarno 'oces, samo ih frkni i zaboravi..

el mozes ti tako? ;>

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

el mozes ti tako? ;>

Tako sam i uradio pre dve nedelje :) Al sam rekao sebi "necu do mora", a danas idem...poceo sam da kasljem k'o slepac kako sam PRESTAO :P Tako da ono, kapiram da necu ni na moru...kaci raji, znas sta valja ;)

lol za OGOVEDAVANJE [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nisi, samo picke se pakuju vise od dva sata pred put, i duze od sat vremena :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kafu nisam popio, nervozan sam blago. Nesht sam se nazuljao dok sam spavo, pa sam i zbog toga blago nervozan. Za umirenje, sam skinuo trista mega muzike jutros, i polagano me prolazi nervoza(zbog kafe).

Pogledao vesti na CNN-u, iznenadio se za bombashke napade, odradio ono "ccc" i sada razmishljam kako kod nas i nije tako loshe. Mi nikada necemo imati Olimpijadu!

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Djobe jebala te kafa, svako jutro ti post pocinje sa kafom :))

Evo ja sedim i prduckam, sere mi se a mrzi me da ustanem...ukocio sam vrat na spavanju, a i nisam se nesto naspavao, inficirala mi se rana od vadjenja umnjaka, al samo povrsinski pa pece, a i analgetici nisu od neke pomoci. Osisao se, treba da idem da kupim papuce, osim ako ne nameravam da idem na plazu u patikama. Zapisujem na papirche sta sve treba da spakujem, cirkam kocu i cheshem muda...e sad je prigustilo, odoh da porinem u-boat.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ahah, prvi put mi je trebalo sto godina da shvatim tu foru :)) Ima jos nesto slicno, samo ne mogu da se setim :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...