Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Treba da strebam za ispit, a umesto toga visim ovde na forumu...nerviram se...

Aj' ako neko ima recept kako naterati sebe da strebas nek kaze! [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

haha, pa ja se vrteo pored vas, upoznao sam chika exila, zwerka, video urgha itd. ;))) a to shto si ti bio u fensi kachketu pa se nisi javio to je druga stvar :P

Sva sreca pa znam kako izgledas.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ostavio devojq...

deo mene umro... da ne dawim...

a inace, nikad koja je fora sa ljudima koji svoje postove pisu drugim fontom/bojom fonta...

ustvari, znam odgovor... kao ne bi da budu kao svi isti.. blaa.. borba protiv uranjanja u sivilo and stuff... al to je sve proser..

@ fnZbB

nhf.. samo sam ultrasjeban atm...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Sad se cuo sa ortakom iz detinjstva koji je '98-e otisao u Kanadu...cudan osecaj kad pricas s' nekim posle toliko godina...ali prijatan kad vidis da ste jos uvek na istim talasnim duzinama...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

@ch1zra...jel si to upalio neki ogroman ventilator i uperio ka faci,ili si bio na plasticnoj operaciji...hha salim se...extra je avatar...

ja juce bio u Lazarevcu kod brata na ispacaju,jeo,pio...u ala je bilo:"polomicu case od kristala,pocupacu bokore od lala,pokidacu jos dve zice jos dve strune,ostavicu violinu neka trune,kad vec neka snage,moci da mi vrati dane noci,kad sam ja ko vranca ata 100 djerdana strg'o s vrata,pocepao jelek tesan,ludovao M!@#$ besan..." ma ludnica bila...bilo dobro pecenje...jeo sam k'o stoka!

i onda dodjem gajbi danas,gledao Borac...izbedacio se...

zove ortak:"Aj' u KGb!"

ja odem,udjem unutra krdo ljudi...nadjem nekako sebi mesto i pocnem da igram cs...

tek kasnije izvalim da me ortak ispalio i nije dosao,boli me kara,kupio pepsi twist,na 26 pa gajbi...

sutra (tj danas) ustajem rano treba da se upisem u 2. godinu...o5 jebena skola...ovaj raspust mi je najgori u zivotu...

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Cackao adsl. Bio do wcg-a. Samo malo kasno. Nema veze, posle sam bio do Perpera na gurmansku pa sam izvadio stvar. :)

Shvatam da kapiram C1zru sto se tice ljubavnih pitanja. Mnogo volem da se zaljubim! Kada sam prvi put citao Crash-ovo cimanje oko Kristine sav sam se raznezio.

Znam, znam. Papuca kazete vi, ali srecan i sto je najvaznije, sexualno neisfrustriran kazem ja. :)

p.s. Upravo nesto izvalih. Ovaj covek je neunistiv!

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

uf.

al pred spavanje.

Edie Brickell and New Bohemians - circle.

;>.

koliko e to lepa pesma.

Share the fun =)

Cekam slike sa WCGa, hocu da vidim malo te silne zene iz svih uglova, malo kako je bilo okolo jer nisam nigde mrdao, i tako.

E da, i imam novi/stari avatar, sgt. Rick Deckart se vraca u velikom stilu ;)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ doca_fcrs_LFC

jok, samo ta slika je slikana ustvari da bi se videla moja gore desno polomljna dvojka (tada), pa sam morao da se napravim na "Arghhhh" da bi se lepo videla :)

Shvatam da kapiram C1zru sto se tice ljubavnih pitanja. Mnogo volem da se zaljubim!

hmm.. sad si me izgubio... ql je zaljubiti se, ali ja sam sinoc ostavio devojku koju volim.. a to je vrlo nekul...

o_O

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ch1zra...:)

izvalio sam da dosta ljudi menja avatare sad...ne znam zbog cega!

Sad sam ustao i palim do skole da se upisem u drugu godinu...

valjda ce ove godine prvakinje da budu dobre ribe ove starije su propast! daj boze...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...