Jump to content

PALADIN


Klindza

Recommended Posts

pvp i dueli...

pvp smo gubili ako smo brojchano nadvladani...

udjemo i pocepamo neku oblast i onda samo odjednom hiljade se strchavaju... jebiga vreme za povlachenje

rogue moze da se napuca sa +% na critical svaki item

+mozesh da uradish dagger spec...

nisi svestan shta radi backstab...

Zasto mislis da nisam? Imam Rogue lev 60 kao sto rekoh,dagger je Widowmaker,a iako star,jedan od boljih za ambush/backstab. Radio sam kritikal po 800-900,a na kriterima i preko 1000 za backstabom. Pritom nemam napucanu opremu za kritikal.Stavise mislim da NIJEDAN predmet koji imam ne daje direktvo +x% crit. Imam dosta agi opreme,ali i stamina i strenght opreme. Trazim bolju,ali ne zurim...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo koji stat mozesh da podignesh za 50 nezavisno od opreme

dobro ako ti tako kazesh.... rofl

Ne samo ja.... :)

Paladin je bulja za PVP to je cinjenica...

Ako radi PVP ili duel,sa likom istog skilla,retko koju klasu ce dobiti...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Kao ni Shamanu,Rogue-u,Magu itd......  :)

meni kao rogu paladin nije bas neki problem, kod njega mogu slobodno da ukljucim evasion i da me .... za njega narednih 15 sec, za to vreme dobro ga nalemam, onda ide prvi shield, heal, zo to vreme ja radim bandage, nije nesto ali je dovoljno, ponovo ga nalupam, ili ne zavisi od srece, on ide na drugi shield ja tu ako sam slab palim sa vanish, onda ga pratim kad on nedde stane "na sigurnom" :) i tu zavrsim zapoceto ... ( ne pali bas svaki put, ali za sad sam u plusu ) [8D]

Link to comment
Share on other sites

meni kao rogu paladin nije bas neki problem, kod njega mogu slobodno da ukljucim evasion i da me .... za njega narednih 15 sec, za to vreme dobro ga nalemam, onda ide prvi shield, heal, zo to vreme ja radim bandage, nije nesto ali je dovoljno, ponovo ga nalupam, ili ne zavisi od srece, on ide na drugi shield ja tu ako sam slab palim sa vanish, onda ga pratim kad on nedde stane "na  sigurnom" :) i tu zavrsim zapoceto ... ( ne pali bas svaki put, ali za sad sam u plusu )  [8D]

a kad ti na evasion ukljuchi seal of protection za phisical... jer nemash magije?

0:0

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

meni kao rogu paladin nije bas neki problem, kod njega mogu slobodno da ukljucim evasion i da me .... za njega narednih 15 sec, za to vreme dobro ga nalemam, onda ide prvi shield, heal, zo to vreme ja radim bandage, nije nesto ali je dovoljno, ponovo ga nalupam, ili ne zavisi od srece, on ide na drugi shield ja tu ako sam slab palim sa vanish, onda ga pratim kad on nedde stane "na  sigurnom" :) i tu zavrsim zapoceto ... ( ne pali bas svaki put, ali za sad sam u plusu )  [8D]

Za paladina sa rogueom se koristi taktika kao i za warrior-a ali je dosta lakse. Lik je objasnjavao kako dobiti warrior-a sa arcanite reaperom.Sve se svodi na skakutanje okolo,kako bi ovaj teze udarao,i kostantno stanovanje i slowovanje(sa poisonom),pa onda restealth i tako do kraja. Probao sam ovo na Paladin-u lev 60,koga sam istog dana JEDVA dobio u PVP-u,znaci fino igra lik,a i oprema mu lepo izgleda :) ; anyway,videh ja njega,napadoh,i ubih,a nije mi skinuo vise od 40% hp-a. Iskoristio je sve moguce healove,ali samo pod stitom,posto mu je to bilo sve.Svaki put kada zamane,popije gauge,ili KS,a ja re-stealth par puta i CS pa sve ispocetka. Lik se oziveo i uradio /wave i /aplaud(ili kao se pise),a onda utekao kod druzine

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

bravo...

10sec traje... i moze da se ishiluje

a to je jedan od sildova, ako je dement pa to koristi odma na pocetku, a siguran sam da netje, trajat ce jos krace :)

ma ono ni ne diram paladine kad ih vidim znam da ce da traje i da smara

trenutno mi je najteze protiv warriora i shamana... je.eni oni totemi za slow

Link to comment
Share on other sites

najvishe smara protiv huntera... ali ga opet pobedish...

jer samo puca concusive shot i bezi...

opet mu nishta ne vredi... kad probash da se bijesh sa hunterom protiv paladina i nije smor...

a sto bi to radio, da zagines ...

kako? lol

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ono shto mi je najzanimljivije bilo kod paladina jeste shto sam uvek uzimao agro i warriorima i roguovima...

warrioru da pala uzme agro LOL !! Vama je valjda jedini nacin da uzmete agro putem dmg, a pala dmg je ravan ku#cu . warrior sa end game opremom moze da outdamaguje bilo koju klasu, cak i roque. A palishi da uzme agro bez bilo koje vrste taunta

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

saznat ces kasnije kad ne budes mogao da se otarasis cudovista koje si navukao na sebe [b)]

koji si inace nivo? ja sam trol rogue 52 [dunemaul]

na us serveru lvl50 i lvl60 paladin

a na eu sam pocheo da igram sad skoro... imam lvl 34rogue-a na dunemaul-u

warrioru da pala uzme agro LOL !! Vama je valjda jedini nacin da uzmete agro putem dmg, a pala dmg je ravan ku#cu . warrior sa end game opremom moze da outdamaguje bilo koju klasu, cak i roque. A palishi da uzme agro bez bilo koje vrste taunta

nisam josh doziveo ali bih voleo...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

warrioru da pala uzme agro LOL !! Vama je valjda jedini nacin da uzmete agro putem dmg, a pala dmg je ravan ku#cu . warrior sa end game opremom moze da outdamaguje bilo koju klasu, cak i roque. A palishi da uzme agro bez bilo koje vrste taunta

ha ha ala ti je trebalo to da otkucas, ja cekam da vidim sta ces da napises vec 10-ak minuta a ti ono dva reda :)))

ma slazem se ali desava se da pukne dva crita itd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...