Jump to content

Hitno mi treba odgovor


Dusan_k

Recommended Posts

E ovako. Kupio sam wow, verovatno cu placati preko one game kartice od 60 dana , ali trenutno je nemam. Znam da je prvi mesec FREE ali opet trazi broj kartice pri createovanju accounta, pa me zanima da li mogu tu da se samo izlupetaju neki broevi a kasnije posle mesec dana da to izmenim.

I jos nesto... Ako neko igra na odredjenom accountu wow , i u toku njegove igre ja se ulogujem na isti acc sta ce se desiti ? Jel ko i u wc3? ili nesto drugacije

Link to comment
Share on other sites

E ovako. Kupio sam wow, verovatno cu placati preko one game kartice od 60 dana , ali trenutno je nemam. Znam da je prvi mesec FREE ali opet trazi broj kartice pri createovanju accounta, pa me zanima da li mogu tu da se samo izlupetaju neki broevi a kasnije posle mesec dana da to izmenim.

I jos nesto... Ako neko igra na odredjenom accountu wow , i u toku njegove igre ja se ulogujem na isti acc sta ce se desiti ? Jel ko i u wc3? ili nesto drugacije

otpashce ti kara

Link to comment
Share on other sites

ako se neko konektuje dok ti igras na tvoj acc onda tebe automatski diskonektuje sa servera, meni burazer uziva to da uradi kada je u igraonici i zna da ja igram od kuce

mozes da menjas u acc menageru sve podatke, posle prvog free meseca ti stopiraju acc dok ti ne potvrdis da oces da platis a onda kada potvrdis svaki mesec ti skidaju ako ima para na na kartici ako igras preko kartice

zar na sva ova pitanje nije vec odgovoreno? pretrazi malo

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Procito sam to reto ... nego me zanima da li mogu ako sada upisem neki broj da kasnije idem MANAGE ACCOUNT i tu da promenim broj kartice. Da li na manage account opciji ima mogucnost promene kreditne kartice ??

pa ako si prochitao zashto ponovo postavljash pitanja koja su odgovorena tamo..

pazhljivo sa prozivanjem, ili ce ti roditelji staviti tastaturu na policu pa necesh moci da se igrash [;)]

Link to comment
Share on other sites

jao Kali Sejnte ne serite.....

ali vise nema tolerancije nizakoga pa zato brisi topik

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...