Jump to content

koja ste shkola


Recommended Posts

sada bash razmisljam i provaljujem da ne znam u koju shkolu ide 99.99% foruma ili chime se bavi, kojim poslom, ako nije u shkoli. jedini ko mi sada na pamet pada a da znam u kojoj je shkoli jeste dule_smorisha koji je na medicinskom ali opet ne znam koj smer. pa eto, ako nije tajna recite koja ste (TRENUTNO) shkola/razred/smer & stuff.

/me je do prekljuche bio 3. godina gimnz a u sredu tje znati da li je uspeshno polozio tu 3. godinu i ushao zvanichno u 4. ili je roknuo! (da se neki ne zbune, ja sam vanredni uchenik pa imam polaganja kao ljudi sa faxa) :)

edit:

e da zaboravih da ima ljudi koji su zavrshili shkolu! :)

recite chime se bavite ako niste u shkoli!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cyro olosh i ponavljach... samo loce piwa ispred trafike i vata zenke [:D]

ja sam jos uvek 4. godina na teh. fakultetu Mihajlo Pupin, zrenjanin

smer Diplomirani inzenjer za upravljanje tehnickim sistemima u medicini, iliti dipl. ing. za crne rupe.

serem se u smer i fax... jedino je drustvo doyaya...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Sad treba da upisem 3. na FON-u... 2. na arhitekturi... ako sve ide po planu.

I polazem prijemne ispite jos na PMF-u i Likovnoj akademiji..... na PMF upadam sigurno..a ako upadnem na oba.. onda cu izabrati akademiju.

chek chek, ti si trenutno na dva faksa i otjesh na josh jedan? <add> _neki smajli sa totalno zbunjenom facom_ </add>

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sam "Nikolu Teslu" smer "elektrotehnicar energetike".

Sada sam na fax-u Fakultet za Poslovne Studije (FPS- jednostavno nisam mogao da zaobidjem fax sa ovakvim imenom [:D] ) koji je u sklopu univerziteta Megatrend. Trenutno jurim uslov za 3 godinu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...