Jump to content

Oprostiti ili ne


Formica

Recommended Posts

Povodom jucerasnjeg meca sa Hemofarmom i pogrdnog skandiranja Divcu zbog igranja u CZ htedoh da otvorim topic o tome da li treba oprostiti Divcu ili ne?

I uopshte da li biste oprostili igracu koji iz vasheg voljenog predje u "omrazeni" klub?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Tachno tako, nije on uradio ono zbog chega su pichke ispali Vujanic i Bogdanovic, ili recimo Radman kada je otishao iz zvezde dok je ova bila poslednja na tabeli, on je jednostavno smatrao da je zvezdi potrebnija pomoc u Euroligi nego da sa Partizanom dochekuje rivale u Kupu Saporte u Solnoku...

Moj, pa da kazem pod navodnicima, "hejt" prema Divcu, je u stvari samo karakterizacija tog choveka-pichka jednom, pichka uvek...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ja mu necu oprostiti to shto je igrao za cigane... medjutim nikada necu pevati "pichko ciganska" kao shto nisam ni sinoc... malo je glupo.

A i mi grobari imamo misljenje - "jednom Grobar uvek grobar"... dodje Vujke napuni onda pocnu da kenjaju da je pichka itd.

Profesionalizam...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zatrti navijachi razmishljaju o oprashtanju i za njih treba drzati jedan topik za prepucavanje, da vidim ko je tu aktivan i da nikad vishe ne progovorim sa njim(a mozda padne chak i ignore). divac gleda sebe i za to ga ne treba kriviti(kome ovde ne porastu zubi...) za zvezdu je odigrao 2 ili 3 tekme uzeo im 200k maraka(ili beshe jereja). a iskompleksirani leekovi koji traze vernost do smrti su obselete

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

sta imate da oprostite liku koji je toliko ucinio nasoj kosarci, koji je doneo toliko medalja i veselja ovoj rulji i koji je cak zaigrao za crvenu zvezdu u sirem interesu cele srpske kosarke ?

mislim da ce da ga "strasno" zaboli ako mu neki klinac navijach ne oprosti...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ako je krenulo iz kopa, nije ni cudo.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Gomila jebenih komana. Ponekad se i sam zajebem pa ih nazovem navijacima, ali oni to sigurno nisu. Ja sam navijac, a necu/ne smem da idem na tekme da ne bi stradao zbog/od njih. [V]

Bartuc cenim tvoje misljenje i mnogo me je iznerviralo to sto mislis da je Divac picka. Molim te, reci mi zasto to mislis? (eto, mogu i kulturno :)

Link to comment
Share on other sites

sta imate da oprostite liku koji je toliko ucinio nasoj kosarci, koji je doneo toliko medalja i veselja ovoj rulji i koji je cak zaigrao za crvenu zvezdu u sirem interesu cele srpske kosarke ?

mislim da ce da ga "strasno" zaboli ako mu neki klinac navijach ne oprosti...

Izvini shto ti vredjam inteligenciju ali kakve veze imaju medalje sa ovim... i uopshte se ne radi o klincima, vec o kopu. Njega zabole i za kop ali shta cesh...

U shirem interesu nashe kosarke? Pa da uzeo je Zvezdi 200k maraka za dve tekme i odleteo za Amera... stvarno ogroman interes...

@noodle

nemoj da slusas price "necu da idem na tekme da mi neko ne razbije glavu"... veruj mi, najbolji provod je sa navijachima i nista ne moze da ti se desi... bar ne vishe. Protiv Hemofarma je u kopu bilo neverovatno mnogo male dece.

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@noodle

nemoj da slusas price "necu da idem na tekme da mi neko ne razbije glavu"... veruj mi, najbolji provod je sa navijachima i nista ne moze da ti se desi... bar ne vishe. Protiv Hemofarma je u kopu bilo neverovatno mnogo male dece.

Brate, ja i ne slusam te price, ja ih pricam!

Blejim u basu na putu za JNA. Likovi sa salovima cirkaju dvolitarke i onda gutaju neke tablete. Dodjem na zapadnu tribinu, zabodem se i onda malo gledam tekmu, malo komane koji se biju na jugu. Malo izmedju sebe, malo sa pandurima.

Nisam ni preterano vican u bezanju, izbegavanju i sklanjanju tako da bi kad-tad popio neduzan.

Da se ne secamo intervencija murije, tuca na terenima... Pa na predzadnjem derbiju je bila pegla na istoku. Na tribini koju posecuju obicni ljudi! Ko se tuko? Komani sa juga i komani sa severa. Ispred obicnih ljudi koji su dosli da gledaju fudbalsku utakmicu!

Sto mi neko ne kaze zasto je Divac picka?

Link to comment
Share on other sites

Brate, ja i ne slusam te price, ja ih pricam!

Blejim u basu na putu za JNA. Likovi sa salovima cirkaju dvolitarke i onda gutaju neke tablete. Dodjem na zapadnu tribinu, zabodem se i onda malo gledam tekmu, malo komane koji se biju na jugu. Malo izmedju sebe, malo sa pandurima.

Nisam ni preterano vican u bezanju, izbegavanju i sklanjanju tako da bi kad-tad popio neduzan.

Da se ne secamo intervencija murije, tuca na terenima... Pa na predzadnjem derbiju je bila pegla na istoku. Na tribini koju posecuju obicni ljudi! Ko se tuko? Komani sa juga i komani sa severa. Ispred obicnih ljudi koji su dosli da gledaju fudbalsku utakmicu!

Sto mi neko ne kaze zasto je Divac picka?

Shto se tiche Juga... pa vidi na Severu sve izgleda bezbednije znash zbog chega? Pa zati shto kad se dva lika pobiju vodja ih istera sa tribine... a na Jugu napravi se krug i drugi gledaju kako se biju.. :))

Kad se JF vratio na Jug malo je drugacije, mislim na to da odavno nije bilo tuche i tako to... Recimo protiv Hemofarma je chudo shto nije izbila tucha zbog zastava... ali ipak nije shto znachi da se ipak neke stvari menjaju... a nekih ljudi kao te shto si naveo ce uvek biti na tribinama u vecem ili manjem broju...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Izvini shto ti vredjam inteligenciju ali kakve veze imaju medalje sa ovim... i uopshte se ne radi o klincima, vec o kopu. Njega zabole i za kop ali shta cesh...

U shirem interesu nashe kosarke? Pa da uzeo je Zvezdi 200k maraka za dve tekme i odleteo za Amera... stvarno ogroman interes...

@noodle

nemoj da slusas price "necu da idem na tekme da mi neko ne razbije glavu"... veruj mi, najbolji provod je sa navijachima i nista ne moze da ti se desi... bar ne vishe. Protiv Hemofarma je u kopu bilo neverovatno mnogo male dece.

uzeo je pare ali to je bio trenutno najbolji centar koga je zvezda u tom trenutku mogla da dovede. i jesi li siguran da je stvarno uzeo toliki kesh? 100k evra tih godina se chini malo previshe

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

uzeo je pare ali to je bio trenutno najbolji centar koga je zvezda u tom trenutku mogla da dovede. i jesi li siguran da je stvarno uzeo toliki kesh? 100k evra tih godina se chini malo previshe

jeste bilo previshe... pa shta mislis shto je Zvezda posle kratkog vremena propala?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sigurno nije propala zbog jednog divca...a ako jeste tek onda nema razloga da ga ljudi zovu pichkom ciganskom jer ispada da je on sabotirao zvezdu. sta partizanovci vishe hoce.

shalu na stranu, nije zvezda propala zbog njega nego zato sto je vode likovi kojima je uza struka parking prostor i politika a ne sport

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sigurno nije propala zbog jednog divca...a ako jeste tek onda nema razloga da ga ljudi zovu pichkom ciganskom jer ispada da je on sabotirao zvezdu. sta partizanovci vishe hoce.

shalu na stranu, nije zvezda propala zbog njega nego zato sto je vode likovi kojima je uza struka parking prostor i politika a ne sport

Evo jednog poredjenja:

Vujanic 150 soma evrica, dve sezone u Partizanu

Divac 100 soma, 3 tekme u Zvezdi...

Mada ja mislim da je to bilo cisto pranje kinte...

Shto se tiche parkinga u pravu si, ali da nije politike Zvezda bi igrala ko zna u kojoj ligi da nije bilo pokojnog nam premijera...

Ali to shto je igrao mozda i moze da se predje preko toga, shto kazes sabotirao je Zvezdu, doshao kad je bilo najteze Partizanu osvojio tri titule - izvinio se i rekao da je to najveca greshka u njegovom zivotu.. itekako se ne slazem sa skandiranjem picko ciganska...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...