Jump to content

Kurir


Recommended Posts

hehe, jednom smo na fax-u radili debatu sa temom "za-protiv ukidanje kurira"...

ispalo je da je nemoguce zatvoriti dnevne novine koje imaju dobar tiraz jer se one UVEK mogu braniti da su javni servis gradjana i da gradjani imaju poverenje u njih...

a i shto reche jedan profa: "ako jedne novine imaju tiraz od 800.000 komada, to znachi da sigurno ima ljudi koji u njih veruju"...

Link to comment
Share on other sites

a koju su to redakciju pojela 'ona vremena' ?

kurir pored silnih gluposti ima vrlo dobrih vesti (mada su obichno izneshene na vrlo vulgaran nachin) hteli vi to da priznate ili ne... ne bi ga ni zatvarali da im ne smeta...

slazem se sa njima da mladju treba na lomachu... totalno je nenormalan grogiranu privredu je doveo do kolapsa...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hehe, jednom smo na fax-u radili debatu sa temom "za-protiv ukidanje kurira"...

ispalo je da je nemoguce zatvoriti dnevne novine koje imaju dobar tiraz jer se one UVEK mogu braniti da su javni servis gradjana i da gradjani imaju poverenje u njih...

a i shto reche jedan profa: "ako jedne novine imaju tiraz od 800.000 komada, to znachi da sigurno ima ljudi koji u njih veruju"...

Pa 10 % budala veruje a ostali kupuju radi drugih razloga:cena,smejanje,tracevi....

Link to comment
Share on other sites

Bez dlake na jeziku,ostro,pravo u srce,nikoga nisu zaobisli,bez obzira da li su to novine BIA ili ne.

Prve novine koje su se kod nas pojavile,a da imaju muda,ma sta svi mislili o kuriru,to je cinjenica.

sve i da nisi znao da čitaš devedesetih, za ovakvu glupariju nema opravdanja.. možda ljude iz kurira hrabrim čini to što se ne plaše da bezočno lažu i izmišljaju priče, ali reći da su prvi koji imaju muda je idiotluk. šta je sa silnim opozicionim listovima u vreme slobe? šta je sa ljudima koje su u sred zime polivali hladnom vodom, tukli pendrecima, šta je sa ljudima koje je zaista pojeo mrak?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
bagro bre jedna, zar ste tako brzo zaboravili, pička vam materina nezahvalna.

inače, imam zanimljivu priču (sa dokazima) oko uređivačke politike kurira, ali me mrzi da se jebavam sad sa time..

Link to comment
Share on other sites

Da ali mi nismo vise u slobinom vremenu,i ne znam stvarno sta je kurir lagao,da li su te lazi kurira opovrgnute...A izgleda da tvojoj bagri nedostaje polivanje hladnom vodom,prebijanje na ulici i sl.,jer po tebi samo u tim uslovima takve novine mogu da budu prave.Zvucis kao vatreni religiozni fanatik koji slepo brani crkvu,daj iskuliraj se malo [angel]

No Pity For The Majority

Link to comment
Share on other sites

Da ali mi nismo vise u slobinom vremenu,i ne znam stvarno sta je kurir lagao,da li su te lazi kurira opovrgnute...A izgleda da tvojoj bagri nedostaje polivanje hladnom vodom,prebijanje na ulici i sl.,jer po tebi samo u tim uslovima takve novine mogu da budu prave.Zvucis kao vatreni religiozni fanatik koji slepo brani crkvu,daj iskuliraj se malo [angel]

ti si bezobrazan, a ja na svu sreću mogu da te banujem.

mogao bih sad da odgovorim na ovo vrlo argumentovano, čak posedujem i materijalne dokaze da je kurir govno od novina, ali to kroz tvoju debelu lobanju punu sebe ionako ne bi prošlo, tako da slobodno nastavi da misliš da su svetski mega car i da sve najbolje znaš, a ja ću kroz dva sata istresti jaja i ne mogu da ti opišem koliko će mi onda bitna biti ova rasprava.

Link to comment
Share on other sites

Bez dlake na jeziku,ostro,pravo u srce,nikoga nisu zaobisli,bez obzira da li su to novine BIA ili ne.

Prve novine koje su se kod nas pojavile,a da imaju muda,ma sta svi mislili o kuriru,to je cinjenica.

Pa sad... Ne secam se da su IKAD pljuvali po radikalima, hmm... cak sta vise Toma im je idol. Pazi znaju oni nekad da ubodu, ali cinjenica je da im je urednik seljacina, da su prostacine i debelo su se obezobrazili u poslednje vreme. Treba da plate par kazni da se spuste na zemlju. Zgadila mi se ona naslovna strana sa Hotfair i podnaslovom "prodaju se dobro krave koje mucu dok svrsavaju", mislim ovakav naslov ne bi procitali ni na Pan Erotici.

Liberate tutame ex infernis!

Link to comment
Share on other sites

ti si bezobrazan, a ja na svu sreću mogu da te banujem.

mozda sam bezobrazan ali prost nisam,i naravno da mozes da me banujes

na tvoju srecu,ali na tvoju nesrecu sebe i svoj mozak tesko mozes da banujes.

Odlika primitivnih ljudi je izmedju ostalog izvrtanje onoga sto je neko drugi rekao,te stoga ja nigde nisam rekao da su SMC i da ja sve znam,za razliku od tebe

(ne znam da li si otresao jaja) o svemoguci i sveznajuci Mister promo.

Postoje i ljudi kojima nije potrebno istresanje jaja da bi se iskulirali i zdravorazumno pricali. [}:)]

No Pity For The Majority

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...