Jump to content

Batman


Recommended Posts

Blah... u Betmenima koje sam ja chitao nije bilo ljubavnih momenata. Just plenty of ass kicking. [^] Mislim, mogu ja da skapiram da to mooora, ali ne mora meni to da se svidja. Najbolje da nema neki veliki uticaj na to kako se radnja odvija, moze neki put i bez damsel in distress akcija, makar chisto promene radi. A moze i riba da zagine, hohohoho. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pazi ljubavni momenat je tu da bi svako ko palguje film mogao ko arni za svoje terminatore da kazhe "ic a gud dejt muuvi" =o) inache sasvim sam cool sto je ova mala ubachena iako je nema nigde u stripu i iako glumi extra loshe =o)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledao danas film, odushevio se samo zato shto sam ochekivao totalnu propast.

Fajtovi su mi bili kul jer sam ih upravo takve i zamisljao dok sam chitao neke rewievove mnogo pre ovog topika ili gledanja filma.. ali majke mi.

Bale je po meni do sada najbolji Batman. Oldman standardno odlichan (iako u ovom filmu nije imao prilike da bilo shta pokaze osim svoje prirodne harizme na ekranu i odlichne pojave), Freeman sa malom ulogom skoro pa neprimetan ali uvek za mene podigne rejting filmu pa makar se pojavljivao 3 minuta sve ukupno, Caine mi je bio strashno gotivan u ovom filmu (inache ne podnosim tog glumca) na totalno iznenadjenje, Sherbedzija koji se pojavljuje u dve scene - totalno simpa. Itd...

Ono shto moram da izdvojim, jeste to da je Neeson odigrao majstorsku ulogu, ako nishta film je vredelo gledati samo zbog njega - chovek je odradio super posao!

Stvari koje su mi smetale u filmu:

~ Kao prvo i osnovno - KEJTI. Kada sam nju video malo je falilo da napustim bioskop!

~ Gotham nije bio mrachan kao prva ostvarenja i da preduhitrim neke hejtere :)) ja kapiram da je ovo "BEGINS", da treba da vidim "lep-svetao-velegrad" na pochetku i njegovu transformaciju ALI ta transformacija je bleda, neprimetna i zbrzana a od polovine filma (kada treba da vidim totalnu tamnnu stranu Gothama) i dalje nije to taj darknesssss koji sam ochekivao i koji bi trebao da je tu.

~ Klinac koji je onako loshe i muchno igrao lika Batmana kada je bio klinac.

~ Slepi mishevi koji dolaze u bolnicu i Batmanov lichni avion u obliku nekog smart-super-nano-platna (kapiram da mu pomogne da se prizemlji, ono ovo.. ali kako je to u filmu prikazano.. ona stvar je bolja od svakog mini-dzeta :))

~ Itd.. film ima gomilu mana ali i gomilu svetlih trenutaka.

Svakako ga treba pogledati, makar zbog Neesona - mnogo mi se svideo u filmu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...